FORMĀ kopā ar Algotherm – slaidinošie un ādu nostiprinošie līdzekļi

IMG_E7660

Tuvojoties pavasarim, sākam pastiprināti piedomāt pie savas fiziskās formas – vai esam gatavas svārku un kleitu sezonai? 🙂 Un šogad man šis laiks ir sakritis arī ar periodu pēc sava otrā bērniņa laišanas pasaulē. Atpakaļ formā tikšanas jautājums ir vēl jo aktuālāks! 🙂 Iepazīstos ar diviem slaidinošiem produktiem no Algotherm – vai un kā darbojas? Uzzini! 

Kādēļ Algotherm? Jo ar šo zīmolu iepazīstoties, esmu sapratusi, ka man tas ļoti patīk – sejas kopšanas produkti pozitīvi pārsteiguši un tādēļ ir interese par to, ko Algotherm piedāvā ķermeņa kopšanai? Izvelējos 2 konkrētus produktus, kas paredzēti tieši fiziskās formas atjaunošanai, ķermeņa aprišu uzlabošanai:

Algosilhoutte Slaidinošs serums (Global Contouring Serum, 100ml, 23 Eur)

IMG_E7663

Īpašs ar to, ka sola rezultātus jau 14 dienu laikā. Serums, kas imitē fiziska treniņa efektu uz ādas! Tas vispārēji sola uzlabot ādas izskatu problēmzonās, padarot to stingrāku, tvirtāku, mazinot celulītu.

Lietoju serumu kūres veidā – visu vienu iepakojumu, kas man pietika nepilnām 4 nedēļām. Serumu lietoju katru dienu, apvienojot uzklāšanu ar masāžu. Izmantoju masažas rīku tieši celulītam (tāds man mājās jau bija). Masāžai veltīju 3-5 minūtes. Papildus – centos arī fiziski kustēties. Gan dodoties pastaigās ar mazo, gan riņķojot ar vingrošanas riņķi, pirms tam serumu klājot tieši uz vēdera.

Rezultāti? Pirmos redzēt var pēc ~1,5 nedēļām! Ievēroju, ka āda paliek gludāka un stingrāka. Gan uz kājām un dibena, gan vēdera, kas man jo sevišķi aktuāli pēc dzemdībām. Atgriežas tvirtums un izskats paliek patīkamāks! Pēc visa kursa man ir -1,5cm no augšstilbu apkārtmēra. Protams, neņemos apgalvot par visiem 100%, ka tas ir tieši no šī seruma lietošanas, jo pēcdzemdību periodā organisms mainās pats par sevi. Taču šis serums noteikti paātrina visus procesus!

Par pašu lietošanu – serums man ļoti iepatikās ar savu lielisko tekstūru, kas ir viegla un jauki iesūcas ādā, nepaliek lipīga vai taukaina sajūta. Veicot masāžu, serums nesaveļas, kas ir liels pluss. UN ne mazāk svarīgs ir svaigais un patīkamais aromāts, kas nav kodīgs un indīgs, kā bieži mēdz būt šādiem specifiskiem ķermeņa kopšanas produktiem!

Otrs produkts, kas man ieinteresēja – nostiprinošs krēms, kas varētu būt labs tieši manai vēdera ādai!

Algosilhoutte Zīdains nostiprinošasi krēms (Silky Tightening Cream, 150ml, 22.35 Eur)

IMG_E7661

Krēms, kas īpaši izsstrādāts ķermeņa ādas nostiprināšanai, liftingam. Savelk ādu, padara to atkal stingru un tvirtu. Izlīdzina kontūras.

Izmantoju to tieši vēdera ādai pēc-dzemdību periodā. Ļoti patika! Krēmam ir burvīga tekstūra, kas labi izlīdzinās un iesūcas ādā, nav lipīgas, taukainas sajūtas. Arī aromāts ir patīkams, svaigs, neuzmācīgs.

Iedarbība – krēms padara ādu īpaši gludu un maigu, tas jūtams jau ar pirmo lietošanas reizi. Pēc vairākām nedēļām – vēdera āda smuki savelkas un arvien vairāk atgriežas savā pirms-grūtniecības izskatā. Protams, šis process nav zibenīgs, vēl arī ņemot vērā, ka šī bija mana otrā grūtniecība. Tomēr – ar rezultātu esmu ļoti apmierināta! Krēmu lietoju 2x dienā, papildus cenšos visu apvienot ar masāžu!

Par Algotherm vēl lasi:

Jūras dzīvības serums, BB nakts maska un attīrošs 2in1 līdzeklis – iepazīstos ar Algotherm pieeju sejas ādas kopšanai!

Atklājums – Algotherm aizsargājošais fluīds

Pucējoties svētkiem – 2 neparasti produkti ACU ZONAI no Algotherm!

Ādu restrukturējošā pret-striju eļļa no Algotherm – izmēģinu vai darbojas!

Īpaši maigai sejas ādas attīrīšanai – Algotherm Comfort Cleansing attīrošā emulsija

 


2 domas par “FORMĀ kopā ar Algotherm – slaidinošie un ādu nostiprinošie līdzekļi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s