Jaunumi Beaute Pacifique Super Fruit līnijā – mitrinošs serums un lūpu balzams

Beaute Pacifique zīmols ir manos pašos, pašos kosmētikas favorītos jau gadiem. Viens no tiem zīmoliem, ko nosaukšu, ja man prasīsi, ko TIEŠĀM LABU varu ieteikt? Nu tādu – ko pati lieto, kas strādā? Ja ir interese, pēc atslēgas vārdiem “beaute pacifique” te, manā blogā varēsi izlasīt daudz par šo dāņu zīmolu un manu pieredzi tā produktus lietojot. Šoreiz iepazīstos ar diviem pašiem svaigākajiem Beaute Pacifique jaunumiem, papildinājumiem SUPER FRUIT līnijā – serumu un lūpu balzamu! Abi pamatā paredzēti “jaunām” ādām, bet, manuprāt, patiks visām, kuras meklē tādu kārtīgu mitruma lādiņu ādai, lai pamostos, veldzētos un uzplauktu pavasarim! Iesaku 😉

SUPERFRUIT MOISTURE ENFORCEMENT SERUM jeb Mitrinošs Ziemeļu Superaugļu serums (20ml, 40Eur)

Šis serums satur ekstraktus un sulas no ziemeļvalstu superaugļiem – smiltsērkšķiem, zīdkoka, dzērvenēm, cukurbietēm un bērza.

Unikālās īpašības:

  • Dziļš, ilglaicīgi noturīgs un stabils mitrinošais efekts,
  • Veido vienmērīgu ādas toni un mazina apsārtumu,
  • Nostiprina ādas aizasargbarjeru,
  • Piešķir dabisku mirdzumu,
  • Vegāniem draudzīgs.

Divas atsevišķas ekstremāli ūdeni piesaistošas Hialuronskābes formas nodrošina ādu ar dziļu un ilglaicīgi noturīgu mitrumu, lai āda saglabātos elastīga.

Serums satur B-grupas vitamīnus NIACINAMĪDU un PANTENOLU, kas stiprina ādas ārējās barjeras spēju aizsargāt pret ikdienas kaitīgo ārējo ietekmi un izžūšanu.

Fantastiski viegls serums, kas ar savu tekstūru un ašo iesūkšanos ādā noteikti patiks vairumam! Bez krāsvielām, ar vieglu, ļoti elegantu un neuzmācīgu aromātu! Gēlveida, bet klājas plānā kārtiņā, ar pāris pilēm vienā lietošanas reizē pilnīgi pietiek! Seruma formāts – ar pipetīti – kas ļauj lieliski dozēt produktu!

Mitrinošais efekts, ko serums sniedz, ir tūlītējs un izteikts! Man šis serums šķita ideāls kā no rītiem, tā vakaros, no rītiem pat neprasās pēc dienas krēma, lai gan apzinos, ka tas ir nepieciešams. Savukārt vakaros perfekti iet kopā ar manu nakts krēmu.

Ļoti labi izjutu seruma nomierinošo iedarbību – lietoju šo serumu ap gadu mijas laiku, kad sākās aukstais laiks, vējš, krasas temperatūras svārstības, uz kurām mana āda reaģēja ar apsārtumu. Un šis serums jauki to mierināja, atgrieza gan komfortu, gan uzlaboja toni!

Serums lieliski darbojas kā grima bāze, par to pārliecinājos dienās, kad dienas krēmu atļāvos neuzlikt! Kopumā – mitrinošais serums, kas savu darbiņu padara nevainojami! Patiks dažādiem ādas tipiem, stāvokļiem un vecumiem. Man šķiet, ka tieši uz vasaru šis varētu būt riktīgs TOP produkts, kad gribēsies ko vieglu, izteikti mitrinošu, kas fiksi iesūcas ādā, nelīp, nespīd un nepadara ādu smagu! 🙂

CHERRY-LUSCIOUS LIP BALM (REPAIR & CARE) Vanilla lūpu balzams (15ml, 23 Eur)

Šis ir lūpu balzams, kas izstrādāts intensīvai kopšanai lūpām, kas pieprasa uzmanību, ir problemātiskas.

Unikālās īpašības:

  • Izveido aizsargkārtiņu, kas padara lūpas izturīgas pret mitruma zudumu, klimata svārstībām,
  • Nodrošina augstu un stabilu mitruma līmeni lūpu ādā, kas novērš tās sausumu, plaisāšanu u.c.
  • Darbojas tik spēcīgi aizsargājoši un kopjoši, ka lūpas var justies un izskatīties labi pat ekstremālos apstākļos!

Daudzas unikālās aktīvās sastāvdaļas darbojas kopā, lai uzturētu lūpas labi mitrinātas un veidotu neredzamu barjeru, kas pasargā no apkārtējās vides un uztur lūpas skaistas, bez plaisām un citiem redzamiem bojājumiem.

Lūpu balzams ir produkts, ko no Beaute Pacifique zīmola es laikam tiešām nekad netiku gaidījusi 🙂 Un tieši tādēļ ar dubultu interesi ķēros pie izmēģināšanas! Tekstūra un saldais vaniļas aromāts mani ļoti uzrunā. Lūpu balzams labi klājas, ir patīkams uz lūpām, tūlītēji mitrina, atgriež komforta sajūtu. Jā, izteikti aizsargā, ja tiek uzklāt pirms došanās svaigā gaisā! Pluss par to, ka nav baigi ķepīgs un smags – lūpas jūtas labi, netiek noslogotas!

Tas, kas mani ne līdz galam uzruna ir iepakojums – es tomēr priekšroku dodu zīmulīša veda lūpu balzamiem nevis bundžiņām 🙂 Bet tas, protams, ir mans subjektīvais viedoklis, sajūta.

Es neesmu īpaši kaprīzu un problemātisku lūpu īpašniece, tamdēļ nevarēšu komentēt to, cik spēcīgs ir šis balzams, ja lūpām ir kāda nopietna problēma. Ikdienas lietošanai normālām lūpām ir ļoti labs! 🙂

Šos un citus Beaute Pacifique produktus vienmēr visizdevīgāk meklē www.bepa.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s