Pucējoties svētkiem – 2 neparasti produkti ACU ZONAI no Algotherm!

EE0CF8C2-06CA-4122-BB36-D675D5634C5C

Zona ap acīm ir vismaigākā un līdz ar to – uzmanību prasošākā. Un reizēm – tai nepietiek ar parastu acu krēmu vien. Šoreiz iepazīstinu tevi ar diviem patiešām interesantiem produktiem acu zonas kopšanai – MASKU un BB KRĒMU – vismaz es ko tādu lietoju pirmo reizi! 🙂

Algotherm Algoregard Relaksējoša maska acīm (30ml, 18.80€)

1096A122-A936-4FBE-BD5C-ED6532FE3955

Neparasts un interesants produkts! Darbojas relaksējoši – atslābina, mitrina un atjauno ādu, palīdz cīnīties ar tūsku un tumšajiem lokiem. Lietojama kā maska – to uzklāj uz ādas pabiezā slānī, atstāj iedarboties 5-10 minūtes, tad lieko noņem ar vates plāksnīti. Lieto 2x nedēļā.

Man ĻOTI patika! Iedarbība ir tūlītēja un acīmredzama – maska izlīdzina ādu acu zonā, padara to tvirtu un maigu. Forša relaksējoša un atsvaidzinoša sajūta. Maska spēcīgi iesūcas ādā, man pat nebija gandrīz, ko notīrīt pēc norādītā laika. Āda acu zonā šķiet piepildīta un dziļi mitrināta. Šis ir tāds ātrs veids, kā atgūt svaigumu un enerģiju acu zonā pēc slikti gulētas nakts vai garas darba dienas. Ļoti laba iedarbība uz pietūkumu, kas tiek manāmi noņemts. Un arī lietošana ir ērta – notīri sejas ādu, uzklāj šo masku acu zonā, paturi, notīri un turpini pārējo sejas ādas kopšanas rituālu!

Algotherm Algoregard BB Acu krēms (15ml, 22€)

CA9E45CC-2F9B-4267-9700-C03690FD7B3E

BB krēms acu zonai – vismaz es ar ko tādu sastapos un lietoju pirmo reizi! Patiesībā – lielisks izgudrojums 🙂 Tas ir viegli tonēts, vienā universālā tonī, kas jauki saplūst ar ādu. Papildus tam, ka šis krēms tīri vizuāli samazina tumšos lokus un izlīdzina ādas toni acu zonā, tas arī mitrina un aizsargā no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, nostiprina ādu, izgaismo un izlīdzina smalkās krunciņas.

Es teiktu – acu krēms ar pievienoto vērtību. Produkts, kas atvieglo ikdienas ādas kopšanas rutīnu, jo vienā solī paveic vairākas lietas. Man ļoti patika gan vizuālais rezultāts, gan kopjošā iedarbība. Sajūta kā lietojot jauku acu krēmu, kas mitrina, izlīdzina un atjauno ādu + tas uzreiz redzami uzlabo ādas izskatu, toni. Acu zona izskatās atpūtusies, vienmērīga, bez noguruma pazīmēm. Maza piezīme – produktu vēlams ādā iestrādāt ar maigām punkt-veida kustībām, nevis smērējot, kā acu krēmu. It kā maigi iepliķēt ādā – tad to uzklāt izdosies visvienmērīgāk un rezultāts būs vispilnvērtīgākais!

66E0E0D2-08D9-487C-887F-A8FCC4E7ACE0

Meklē šo un citus zīmola Algotherm produktus labākajās aptiekās Latvijā un u/v Stockmann! 

 


3 domas par “Pucējoties svētkiem – 2 neparasti produkti ACU ZONAI no Algotherm!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s