NEPARASTA attīrošā maska – Antipodes® Aura sejas maska ar manuka medu!

31A2C47B-495D-43F2-8BE2-E6455198666B

Antipodes® Aura sejas maska ar manuka medu – maska, kas pilnībā atšķiras no vairuma, kas pieejams veikalu plauktos. Ar ko? Kāda tā ir? Uzzini 😉 !

ANTIPODES® AURA SEJAS MASKA AR MANUKA MEDU (75ml, 36.90€)

4D000E68-15BC-4F6D-8F53-99BBF174A963

Kādu tu iedomājies ATTĪROŠO sejas masku? Kaut ko spēcīgu, iespējams, pat ādu nedaudz kairinošu, vai ne? Tad noteikti lasi tālāk, jo šī maska ir PILNĪGI CITĀDA! Nebaidīšos apgalvot, ka šī ir vismaigākā un ādai draudzīgākā attīrošā sejas maska, kādu jebkad esmu lietojusi (un tici, esmu izmēģinājusi diezgan daudz ko…)!

Par zīmolu Antipodes® esmu stāstījusi jau vairākkārt – šie Jaunzēlandē radītie kosmētikas produkti nebeidz pārsteigt, un, tos lietojot, gribas arvien izmēģināt un iepazīt ko jaunu. Šoreiz manās rokās nonākusi šī attīrošā sejas maska, kas piemērota visiem ādas tipiem, bet jo sevišķi ieteicama problemātiskai ādai.

Antipodes® Aura sejas maska ar manuka medu, kam piemīt spēcīgas attīrošas īpašības, tas palīdz mazināt izsitumus. Pohutukawa koka (saukts arī par Jaunzēlandes Ziemassvētku koku) ziedu ekstrakts dziļi mitrina un atjauno ādas šūnas. Maska remdē un intensīvi mitrina ādu, dziedē un samazina izsitumu veidošanos.

Pats pirmais – fantastiskā maskas tekstūra un aromāts. Tā ir izcili krēmīga un bieza, jā, līdzīga vijīgam medum. Aromāts – vaniļa, mandarīns, medus… izsmalcināta un sildoša buķete. Man ĻOTI patika, taču pieļauju, ka tas ir gaumes jautājums 🙂 Maska lietojama klasiskā veidā – uzklājot uz ādas pabiezā kārtā, un ļaujot iedarboties 15 minūtes. Tad noskalojama ar remdenu ūdeni. Ieteicama lietošanai tieši vakaros, lai ādu pēcāk papildus nenoslogotu, 2 x nedēļā.

Man ir kombinēta, jutīga sejas āda. Izsitumi ir pazīstama problēma, arī ādas pastiprināta jutība, apsārtums. Bieži vien tradicionālās attīrošās maskas man neder- tās ir pārāk agresīvas, lai gan forši attīra, tās pārāk kairina ādu, liek saasināties apsārtumam, jutībai. Tādēļ šī Antipodes® Aura sejas maska man ir burvīgs atklājums. Tā dara visu, ko sagaidu – gan attīra ādu, gan vienlaikus dziļi mitrina un pabaro. Un papildus – tā izteikti nomierina ādu, samazina arī apsārtumu un kuperozitātes pazīmes vaigu galos, uz deguna. Pats labākais – to rezultātu var sajust jau pēc pirmajām lietošanas reizēm! Papildus pluss – maska darbojas arī kā aromterapija, siltais un patīkamais aromāts nomierina un uzlabo garastāvokli, kas arī ir ļoti, ļoti forši!

Āda pēc maskas lietošanas paliek gluda un mierīga – tiek izlīdzināts tās tonis. Tā ir mitrināta, tas jūtams, arī apsārtums izzūd. Kas attiecas uz izsitumiem – ja kaut kas uz ādas ir, arī tas tiek mierināts. Pieļauju, ka ilgtermiņā regulāri lietota maska varētu tiešām palīdzēt cīnīties ar izsitumiem, samazināt to rašanos.

Kopumā – šī noteikti IR sejas maska, ar kuru iesaku iepazīties, sevišķi, ja esi labas attīrošās maskas meklējumos, bet standarta maskas tev šķiet pārāk agresīvas un ādu kairinošas.

Šos un citus Antipodes® produktus meklē veikalos Biotēka un www.bio.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s