Silk’n SkinVivid sejas MASAŽIERIS – testēju, kāds tad ir!

ABDF3F06-372B-4996-8CF9-B737045D63FB

Sejas masāžas ierīce ar vairākiem režīmiem pilnam skaistumkopšanas kursam mājas apstākļos – man tas bija kas jauns un nemēģināts. Ar interesi izmēģināju, ko spēj sniegt karstā un aukstā masāža + Sonic vibrācija. Kā man gāja? Kādi ir rezultāti? Uzzini!

Sejas masažieris Silk’n SkinVivid (49.90€)

6D4A0960-F611-4248-9764-87345AA7C7E0

Kas tā ir?

Silk’n SkinVivid ir masāžas ierīce sejai, kas ir īpaši izveidota, lai veiktu auksto un karsto sejas ādas masāžu. Tā savukārt veicina detoksifikāciju, sejas ādas atjaunošanos. Īpaši izstrādāta mūsdienu sievietes steidzīgajam dzīves ritmam, kurā stress, neveselīgi paradumi un vides piesārņojums, diemžēl ir bieži sastopamas lietas. Tas viss, protams, stimulē ādas pāragru novecošanos, mazo krunciņu ātrāku parādīšanos.

Silk’n SkinVivid ierīce arī palīdz labāk iedarboties kosmētiskajiem līdzekļiem – karstā masāža uzlabo asinsriti, veicina ādas kopšanas produktu dziļāku iesūkšanos. Aukstā – samazina pietūkumu, piemēram, acu zonā, nostiprina ādu, aizver poras. Samazina spriedzi un izlīdzina ādu. Papildus – ierīcei ir arī Sonic vibrācija, kas padara masāžu vēl efektīvāku.

Vairāk par produktu uzzini TE

9362E38A-31B0-430E-AC4A-3DED53274317

Un tātad – kā strādā?

Man bija tā iespēja izmēģināt šo masažieri aptuveni mēneša garumā. Biju patīkami satraukta, intereses pilna, jo šāda veida ierīci izmēģinu pirmo reizi. Pirmie iespaidi – ierīce ir mazliet citāda, kā biju iztēlojusies. Domāju, ka tas būs tāds reāls sejas masažieris, kas masēs tā, ka to jūtu – ar vibrāciju u.tml. Realitātē šī ierīce pati par sevi nemaz nevibrē. Jā, ieslēdzot Sonic vibrāciju, ir jūtami maigi vibrācijas viļņi, taču ierīces galviņa pat nekustās, tā nav tā sajūta, ko biju iztēlojusies. Labi vai slikti – vēl neatbildu 🙂

Ierīcei ir divi režīmi – karstais un aukstais. Izmēģināju abus. Ja gribi iegūt pilnvērtīgu efektu no šīs ierīces, arī jāizmanto abi režīmi, šādā secībā:

  1. Notīri sejas ādu;
  2. Izmanto karsto masāžu, lai atvērtu poras, stimulētu asinsriti;
  3. Klāj uz ādas izvēlēto kopšanas līdzekli, piemēram, masku, serumu, krēmu;
  4. Tad izmanto auksto režīmu, lai poras aizvērtu, ādu nostiprinātu.

Lietošana ir ērta, jo ierīcei ir taimeris – katra masāža ilgst tieši tik ilgi, cik nepieciešams. Pēc lampiņu indikatoriem viegli orientēties, kurš masāžas režīms ir ieslēgts. Pati ierīce ir kompakta, uzlādējama un viegli paņemama līdzi jebkur, arī, piemēram, ceļojumā.

Neliegšos – ja vēlies izmantot abus režīmus ik dienu, tas prasa samērā daudz papildus laika ikdienas ādas kopšanas rutīnā. Es izgāju uz to, ka pilno komplektu izmantoju šad un tad, parasti vairāk – auksto režīmu. Kādēļ? Man pēc sajūtām aukstā masāža patika labāk. Turklāt – no rītiem likās, ka tā palīdz pamosties un piešķir izskatam svaigumu.

Par karsto masāžu – arī tai nebija ne vainas, tomēr pēc tās sajūtas nav tik svaigas un patīkamas, kā pēc aukstās masāžas. Karsto tiešām vērts izmantot pirms dziļākām ādas kopšanas procedūrām, piemēram, sejas maskām u.tml. Cik tā ir efektīva? Protams, pēc pāris reizēm grūti spriest, tomēr, testējot ierīci mēneša garumā, ir sajūta, ka rezultāts tiešām ir.

Personīgi man šī ierīce ļoti patika, lai apstrādātu zonu ap acīm – aukstā masāža forši noņem pietūkumu un padara acu zonu manāmi atpūtušos. Tas ir tas, ko var novērtēt uzreiz. Arī attiecībā uz ādas porām – ir sajūta, ka ierīce palīdz tās nedaudz mazināt, aizvērt.

Pēc teju mēnesi ilgas ierīces testēšanas varu teikt – var just rezultātu, ja lieto šo ierīci regulāri! Vai to spēsi – tas jāatbild pašai sev. Jā, tas prasa papildus laiku, kas ikdienā var izrādīties šķērslis. Bet, būsim godīgas, tā tas būs ar jebkuru sejas ādas kopšanas ierīci. Katrā ziņā – ja esi gatava veltīt sev vairāk laika un vēlies iegūt no sava sejas ādas kopšanas rituāla maksimumu (tajā skaitā – no visiem kopjošajiem līdzekļiem, ko lieto), tad šī varētu būt ierīce, ko vērts izmēģināt! Ir sajūta, ka izskats kļūst svaigāks, āda – atpūtusies, tai šķiet ir vairāk enerģijas. Uzlabojas arī tonis un tekstūra!

Silk’n SkinVivid masažieri, kā arī citas skaistumkopšanas ierīces meklē www.hairfree.lv!

76F9FC4F-E3CB-49AD-89F1-980BFE230E2C


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s