5 ATSLODZES dienu varianti, kurus VAR IZTURĒT!

atslodzesdienas

Svētki pagājuši, emocijas labas, vien tā sajūta vēderā un vispār varēja būt tāda… vieglāka, vai ne? 🙂 Ja arī tev tā šķiet, tad par ļaunu nenāks ievērot kādu atslodzes dienu! Lūk 5 atslodzes dienu varianti, kurus VAR izturēt! Tas nozīmē – tu tiešām ievērosi atslodzi un vakarā spēsi nemest plinti krūmos, nedosies pie ledusskapja, lai apēstu visu, kas tajā pa tvērienam! 🙂 

ATSLODZE AR AUZU PĀRSLU PUTRU. 250 g auzu pārslas savāra putrā (neliekot klāt ne sāli, ne cukuru, vārot tīrā ūdenī), var pievienot nedaudz rozīnes vai kādus citus žāvētus augļus. Sadala 5 ēdienreizēs. Klāt – nesaldināta zāļu tēja vai ūdens ar citronu neierobežotā daudzumā.

ATSLODZE AR NUTRILESS PRODUKTIEM. 5 ēdienreizes ēd kādu no Nutriless zemas kalorāžas produktiem – vaniļas kokteili, šokolādes kokteili, vistas vai dārzeņu garšas zupu (vairāk http://www.nutriless.lv). Šis būs atslodzes variants, ko izturēt būs visvieglāk! Klāt – nesaldināta zāļu tēja vai ūdens ar citronu neierobežotā daudzumā.

ATSLODZE AR BIEZPIENU UN KEFĪRU. 300g vājpiena biezpiena + 900ml kefīra. To visu sadala pa 5 ēdienreizēm. Klāt – nesaldināta zāļu tēja vai ūdens ar citronu neierobežotā daudzumā.

ATSLODZE AR ZIVI. 600g vārīta vai tvaicēta vai cepeškrāsnī cepta liesa zivs – to sadala 5 ēdienreizēs. Klāt – nesaldināta zāļu tēja vai ūdens ar citronu neierobežotā daudzumā.

ATSLODZE AR BIEZPIENU UN ŽĀVĒTIEM AUGĻIEM 400g vājpiena biezpiena + 100g žāvētu augļu, piemēram, rozīņu, plūmju, ķiršu. Sadala 5 ēdienreizēs. Klāt – nesaldināta zāļu tēja vai ūdens ar citronu neierobežotā daudzumā.


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s