Atklājums – BRUSH BABY elektriskā zobu birste manam divgadniekam!

Mazo bērnu mammas! Šis noteikti būs vērtīgi jums! 🙂 Esmu atklājusi superīgu elektrisko zobu birsti savam divgadniekam! Vispār – veselu zīmolu, kas piedāvā zobu kopšanas produktus bērniem – BRUSH BABY! Jā, tas ir jauns zīmols www.internetaptieka.lv un noteikti uzmanības vērts tieši mazo bērnu vecākiem!

Mūsu stāsts sākās jau pirms kāda laika, kad visiem ģimenē – gan man, gan vīram un arī meitiņai (4 gadi) jau bija savas elektriskās zobu birstes, bet mazais brālis tīrīja savus zobiņus ar parasto birstīti. Protams, ka tas nekur neder, jo lielās māsas birstīte taču “rūc” 🙂 Brālis arī gribēja savu, bet ne tik rūcošu, jo bailes tomēr 🙂 Tad nu sāku apgūt to, ko tirgus piedāvā. Vai tik mazam bērnam – divgadniekam – vispār var dabūt mazu un klusu elektrisko zobu birstīti? Un izrādās – VAR!

Iepazīsties – BRUSH BABY

BRUSH-BABY BABYSONIC ELEKTRISKĀ ZOBU SUKA, piemērota vecumam 0-3 gadi (15.98Eur)

Maza, klusa, ar stilīgu gaismiņu (kas man palīdz arī redzēt tos zobus, kas tur mutē vēl ik pa brīdim lien laukā 🙂 ). Brush Baby elektriskā zobu birste mazajiem no 0-3 gadiem ir speciāli izstrādāta, ar mazu sukas galviņu un ļoti mīkstu skaņas vibrāciju!

Darbināma ar AAA bateriju, kādēļ to nevar mērkt ūdenī (kas ir neliels mīnuss, jo mums patīk zobus tīrīt vannā…). Komplektā ir arī viena maiņas galviņa, nedaudz lielāka, piemērota no 1,5 gadu vecuma. Birstītei ir 2 minūšu taimeris ar gaismiņas indikatoru, kas ik pa 30 sekundēm atgādina, ka jānomaina tīrīšanas vieta.

Kopumā es un arī mans divgadnieks ir stāvā sajūsmā par šo birstīti! Zobu tīrišana mums rada prieku, kas, man šķiet, ir pats, pats galvenais! Lielā māsa stāv pie spoguļa un pucē zobus ar savu birsti, mazais – blakus un cenšas atdarināt 🙂 Protams, mamma pēcāk “pārbauda” vēlreiz, kā izdevās!

Brush Baby piedāvājumā ir ne tikai šī elektriskā zobu birstīte, bet arī dažādas parastās birstītes bērniem, tāpat arī bērnu zobu pastas.

BRUSH BABY ZOBU PASTAS

BRUSH-BABY ZOBU PASTA BEZ FLUORĪDA, ZEMEŅU (50ml, 4.46Eur)

Zobu pasta ar dabisku zemeņu garšu, kas nesatur fluoru. Neveido pilnu muti putām, tādēļ lieliska mazajiem, kas tikai sāk tīrīt savus zobiņus. Piemērota 0-2 gadu vecumam. Piemērota vegāniem, Bez ksilīta, fluora. Bez parabēniem, SLS, palmu eļļas. Nav testēta uz dzīvniekiem.

Mūsmājās vienlīdz labi patīk kā māsai, tā brālim. Forša bērnu zobu pasta, kas lietosies ilgi, jo 50ml tūbiņa mazajām mutēm ir daudz 🙂

BRUSH-BABY TUTTI FRUTTI ZOBU PASTA (50ml, 3.33Eur)

Zobu pasta bērniem no 3-6 gadu vecumam. Ar superīgu augļu garšu, kas manai meitiņai ļoti iet pie sirds (tajās reizēs, kad viņa netīra zobus ar brāļa zemeņu pastu). Ar fluorīdu (1350 ppm vienības). Bagātināts ar dabisko anitabakteriālo ksilītu, lai samazinātu cukuru skābju ietekmi. Stiprina zobu emalju. Zobu pasta ir neputojoša, gēlveida.

Nav testēta uz dzīvniekiem, bez SLS , bez glutēna, bez parabēniem, bez piena produktiem un ir piemērots vegāniem.

Šos un citus BRUSH BABY produktus meklē foršākajā aptiekā internetā www.internetaptieka.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s