Dabiska matu kopšana ar šampūniem & kondicionieriem no Lavera Naturkosmetik!

IMG_6075 (1)

Lavera Naturkosmetik ir viens no maniem mīļākajiem dabiskās kosmētikas zīmoliem – daudzveidīgi produkti un ļoooti pieejamas cenas 🙂 Šoreiz – tieši par MATU kopšanu! Izmēģinu jaunos šampūnus un kondicionierus! 

Šampūns un kondicionieris matu apjomam un spēkam (250ml/200ml, 6Eur katrs)

IMG_6078 (1)

Īpašs šampūns spēku zaudējušiem matiem. Ar jaunu formulu, kas piedod apjomu un nostiprina matu saknes. Ar bio bambusa un kvinojas ekstraktiem. Bez silikona. Maigi putojošs, atšķetina matus, atvieglo to ķemmēšanu.

Šampūns ir jauks – ļoti aromātisks, labi puto, viegli izskalojas no matiem. Ar vienu gan ir par maz – prasās arī turpināt rituālu ar kondicionieri. Lieliski attīra, padara matus kuplākus, tie nekļūst smagi!

Kondicionieris arī satur bio bambusa un kvinojas ekstraktus, darbojas kā šampūnu papildinošs līdzeklis. Spēcina matu saknes, piedod matiem spēku, kuplumu. Atšķetina, atvieglo ķemmēšanu.

Šo kondicionieri izmēģināju ar lielu interesi, jo man ir gari mati, kuriem vienmēr nepieciešams vairāk spēka un to sakņu lutināšana ir ļoti būtiska. Šis kondicionieris man patika ar noteiktumu, ka nepārspīlēju ar tā daudzumu. Maniem matiem izrādījās – vajag ļoti maz produkta! Citādi tie palika smagnēji. Te viennozīmīgi darobas pricips “mazāk ir vairāk”! 🙂 Bet citādi – ļoti aromātisks, atvieglo ķemmēšanu, labs ikdienai!

Šampūns un kondicionieris mirdzumam un elastībai (250ml/200ml, 6Eur katrs)

IMG_6080 (1)

Šampūns īpaši piemērots blāviem, bojātiem matiem. Jauna formula ar bio avokado n kvinojas ekstraktiem. Bez silikona. Piešķir matiem zīdainu spīdumu un nogludina tos. Maigi kopj, atvieglo ķemmēšanu.

Šmpūns ir foršs – putojošs, aromātisks, maigs, bet attīrošs. Mati kļūst patīkami tīri, svaigi, smaržīgi!

Kondicionieris pastiprina šampūna iedarbību – ar bio avokado un kvinojas ekstraktiem atgriež blāvu matu mirdzumu, nogludina un spēcina tos. Atšķetina, atvieglo ķemmēšanu.

Ar šo kondicionieri man bija tieši tas pats, ko jau minēju, aplūkojot iepriekšējo komplektu – mazāk ir vairāk 🙂 Jālieto nedaudz, jo liekot par daudz, tas, it kā izskalojas labi, bet padara matus nedaudz smagnējus. Ja lieto saprātīgā daudzumā, tad problēmu nav – mati kļūst zīdaini un viegli izķemmējami! 🙂

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s