Skaista āda, augsta UV aizsardzība un NĒ pigmentācijas plankumiem – iepazīstos ar Photo Reverse fluīdu no Institut Esthederm!

IMG_6085

Institut Esthederm saules līnijas produkti ir manā vasaras TOP produktu listē jau otro gadu. Pagājušo vasaru biju ļoti tuvos draugos ar Photo Regul saules aizsargkrēmu no Institut Esthederm – tas darbojās perfekti un es labi spēju kontrolēt savas pigmentācijas problēmas. Šovasar draudzēšos ar jaunumu – Photo Reverse tonēto fluīdu, kas ir super-spēcīgs. Tas pasargās ādu par 100%, ar to iesauļoties nevar. Līdz ar to – ideāls ādai ar pigmentācijas problēmām. 

Photo Reverse lielā pievienotā vērtība ir skaistais tonis – tas dod viegla iedeguma efektu, kā foršs tonālais krēms. Palīdz slēpt nepilnības, izlīdzina ādas toni un reljefu, vienlaikus sniedzot īpaši augstu aizsardzību.

Photo Reverse tonēts ļoti augstas aizsardzības fluīds sejai ar pigmentācijas plankumiem (50ml)

8AA6D012-D7EB-4831-9339-BC15F0AB2842

Photo Reverse ar toni ir augstas aizsardzības saules kopšanas līdzeklis, kas vienlaikus nodrošinās aizsargājoša, kopjoša un dekoratīva līdzekļa kvalitātes. Tas ir universāls dienas krēms, kas radīts īpaši dāmām, kuras mērķtiecīgi cenšas atbrīvoties no pigmentācijas plankumiem un nevēlas vai kādu iemeslu dēļ nedrīkst sauļoties (saules alerģija vai nepanesība, medikamentoza terapija, pēc estētiskām procedūrām). Ideāls hiperpigmentētai ādai, cilvēkiem, kuri nevēlas iedegumu.

Tas, kas sajūsmina uzreiz – šī fluīda tekstūra! Kā ļoti labam tonālajam krēmam, viegla, līdzīgi kā BB krēmiem. Uz ādas līdzeklis klājas lieliski, forši izlīdzinās, klājums ir vienmērīgs, vidēji sedzošs. Pēc šī līdzekļa tonālais krēms vairs nav nepieciešams. Es vēl visu papildinu ar pūderi, lai āda būtu matēta un noturība – vēl labāka. Tiek nomaskētas gan poras, gan mazas pumpiņas, gan izlīdzināts ādas tonis – izskatos kā viegli iedegusi, tā ļoti vasarīgi!

Protams, tas pats labākais ir iespēja “nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu”, jo papildus vizuālajam ādu uzlabojošajam efektam, Photo Reverse fluīds sniedz īpaši spēcīgu aizsardzību pret UV stariem. Var pat teikt – pilnīgu aizsardzību. Ar šo līdzekli iesauļoties nevar, līdz ar to tas ir ideāls, lai sargātos no nevēlamajiem pigmentācijas plankumiem. Man tā ir svarīga lieta, jo kopš abiem mazajiem, ļoti labi zinu, kas ir pigmentācijas plankumi un cik nepatīkami tie var būt.

Kā jau minēju – pagājušo vasaru lietoju Institut Esthederm Photo Regul saules aizsargkrēmu, kas man dikti patika, ar to spēju kontrolēt savu pigmenta plankumu uz pieres. Taču uz Photo Reverse lieku vēl lielākas cerības 🙂 Un pirmie iespaidi ir ļoti patīkami!

Ar vienu vārdu sakot – ja tu meklē kvalitatīvu, spēcīgu saules aizsargkrēmu + vēlies ādu uzlabot arī tūlītēji, vizuāli, šis ir līdzeklis, pēc kura lūkoties! Tāpat – derēs visām, kuras cīnās un vēlas iegrožot savus pigmentācijas plankumus. Arī – ja vēlies maksimālu ādas aizsardzību, attālināt novecošanās procesus.

Ak jā – vēl par noturību! Pirmie iespaidi – fluīds ir noturīgs. Izveidotais klājums ir skaists visas dienas garumā, nav smaguma sajūtas. Izskats ir DABISKS! Āda netiek kairināta, poras nav noslogotas, aizsprostotas. Un, piekritīsi, tas ir ļoti būtiski, vai ne? 🙂

Rezumē visam – Institut Esthederm Photo Reverse ir interesants un noderīgs produkts, kurā apvienota spēcīga saules aizsardzība + skaists make up efekts. Es teiktu – noteikti izmēģināšanas vērts jau šovasar!

IMG_6086

Kur iegādāties šo un citus Institut Esthederm produktus? Uzzini te – www.esthederm.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s