Iepazīstos ar CRESCINA RE-GROWTH HFSC 200 ampulām matu augšanas stimulēšanai – kāds rezultāts?

IMG_2666

Gari un veseli mati, šķiet, ir kas tāds, no kā neatteiktos neviena daiļā dzimuma pārstāve 🙂 Man arī šķiet, ka skaisti un gari mati – tā ir rota. Patiesībā, cik sevi atceros, man vienmēr bijuši gari mati. Un teju vienmēr esmu tos esmu krāsojusi. Tas, protams, dara savu, un par matu veselību jāpiedomā vēl jo vairāk. Jā, zinu arī, ko nozīmē pastiprināta matu izkrišana. Tas viss kopā man lika ar ĻOTI lielu interesi iziet Crescina matu augšanas stimulēšanas ampulu kursu – kāds rezultāts? Uzzini! 🙂

CRESCINA RE-GROWTH HFSC 200 ampulas matu augšanas stimulēšanai (10 ampulas, 61Eur)

IMG_2669

Crescina ampulas dabīgai matu augšanas atjaunošanai (formula sievietēm) satur patentētu kompleksu Crescina Re-Growth (cisteīns, lizīns un glikoproteīns), kas veicina dabisko matu augšanu. Patentētās aktīvās sastāvdaļas (cisteīns, lizīns, glikoproteīns un Stem-Engine) ir iekapsulēti īpašos nesējos, nodrošinot to pakāpenisku un ilgstošu atbrīvošanos galvas ādā. Matu folikula cilmes šūnu pilnvērtīga darbība ir pamats jaunu matu augšanai. Ieteicams lietot, ja ir matu izkrišana, ko izraisa fiziski, bet ne patoloģiski iemesli. Ir 9 patenti: Šveice, ASV, Eiropa. Deva 200 sākuma stadijai (mērena matu izkrišana).

Es iepazinos un izgāju kursu tieši ar pašām “vieglākajām” – Crescina 200 – ampulām. Tām, kas paredzētas sievietēm (jo ir arī vīriešu Crescina ampulas). Ar vieglākajām, jo man tieši šobrīd nav pastiprinātas matu izkrišanas problēmas. Vienkārši gribu uzlabot matu augšanu, būtu priecīga, ja mati kļūtu spēcīgāki, biezāki. Papildus 2x nedēļā lietoju arī CRESCINA RE-GROWTH HFSC 200 šampūnu, kas, starp citu, ir pat ļoti spēcīgs! Ar šampūnu ir tā – to ieliekot matos un saputojot, ļoti jāraugās, lai nekas nenotek uz sejas – citādi apsārtusi āda garantēta! Tātad – spēcīgās vielas ir arī šampūnā, arī tas strādā uz matu augšanas stimulēšanu.

Bet – par pašām ampulām – tās jālieto 5 dienas pēc kārtas, tad 2 dienas jāatpūšas. Tapēc iesaka tās lietot no pirmdienas līdz piektdienai un tad brīvdienas ir brīvdienas 🙂 Tā vieglāk atcerēties un neko nesajaukt. Vēl – ar vienu ampulu pietiek divām lietošanas dienām. Ampulām ir arī tāds ērts korķītis pievienots, kuru uzliekot, to var uzglabāt. Līdz ar to ar vienu iepakojumu (10 ampulām) pietiek 20 lietošanas reizēm, kas kopā sanāk viena mēneša kurss! Labā ziņa ir tāda, ka aktīvās vielas galvas ādā turpina iedarboties uz matu saknēm arī kādu brīdi pēc kursa iziešanas!

IMG_2672

Es šo mēneša kursu esmu izgājusi. Bet turpinu – esmu iesākusi jau otru Crescina ampulu iepakojumu. Jo – riktīgi jūtu rezultātu! Protams, mani mati pa šo mēnesi nav palikuši 2x biezāki, tas nemaz nav iespējams. Bet tas, ko es jūtu – mati pie saknēm palikuši spēcīgāki, it kā piepaceltāki. To saka arī mana friziere – galva pilna ar mazajiem matiņiem. Un – tie tiešām ātrāk aug! Ja parasti pie frizieres piekrāsot saknes devos ik pa 1,5 mēnešiem vai pat drusku vairāk, tagad tas ir mēnesis. Un vēl – izteikti jūtu, ka mati mazāk izkrīt, mazāk paliek ķemmē! Varu to salīdzināt ar grūtniecības periodu – tad arī mati, šķita, ka vispār nekrīt ārā 🙂

Esmu ļoti iepriecināta par šo rezultātu, jo savulaik esmu cīnījusies gan ar pastiprinātu matu izkrišanu, gan zinu, ko nozīmē novājināti mati. Un – zinu arī to cik ļoti grūti ir atrast līdzekļus, kas strādā. Nu tā, ka tiešām strādā un dod jūtamu un redzamu rezultātu! Man šķiet – Crescina ampulas & šampūns to sniedz! Es turpināšu ampulu kursu un ceru, ka drīz jau varēšu sagaidīt vēl redzamākus rezultātus!

FF9E7FFD-B568-47A9-AB1D-9700359E0803

Te arī neliels video par to, kā lietot Crescina ampulas, kādus rezultātus tās spēj sniegt:

Šos un citus Crescina produktus meklē www.labo-baltic.lv

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s