Kas tāds, par ko jau sen sapņoju – ēterisko eļļu difuzors no Lanaform!

IMG_5157

Par ēterisko eļļu difūzera iegādi esmu domājusi jau vairākus gadus, nu beidzot šis solis ir sperts. Un ieguvums ir lielisks – šis ir skaists, ērts un arī veselību veicinošs pirkums 🙂 Noteikti iesaku iepazīties! 

Lanaform Moya ēterisko eļļu difuzors (54 Eur)

IMG_5162

Jau sen esmu gribējusi iegādāties ēterisko eļļu difuzoru, taču – tad biju stāvoklī ar pirmo bērniņu un, kā zināms, grūtniecēm ēteriskās eļļas nav ieteicamas. Tad piedzima meitiņa un atkal – zīdainim ar ēteriskajām eļļām jāuzmanās. Tad sekoja otra grūtniecība un atkal mazulis 🙂 Un tā nu, pēc teju 5 gadiem esmu beidzot tikusi pie sava ēterisko eļļu difūzera! Jo bērni paaugušies, pati neesmu vairs grūtniece un beidzot varu sākt atkal dzīvot 🙂

Ilgi meklēju un domāju – kādu difūzeri gribu? Man ļoooti būtisks ir dizains! Lai ir skaists, lai iederas manas mājas interjerā. Svarīgi, lai difūzeris ir ērti lietojams, izturīgs. Lai būtu taimera funkcijas, piemēram, ja atstāju to blakus uz naktsgaldiņa. U.tml.

Nonākot pie Lanaform Moya – sapratu teju uzreiz, ka tas ir tas, ko gribu! Mani ļoti uzrunā dabiskie materiāli un izskats, kāds ir šim difūzerim. Tas ir bambusa + keramikas. Pievienotā vērtība – skaista, maiga un dabiska gaisma, kas arī ir regulējama divās intensitātēs. Šis difūzeris man kalpo arī kā nakts lampiņa.

Šim difūzerim ir taimeris, to var iestatīt automātiski izslēgties. Tas rada maigu tvaiku. To var lietot gan ar, gan bez ēteriskajām eļļām. Otrā variantā tas bīs vienkārši kā gaisa mitrinātājs.

Arī tagad, periodā, kad ļoti jāpiedomā pie veselības, elpceļu veselības un mājas dezinfekcijas, ēterisko eļļu difūzeris ir burvīgs ieguldījums – es lietoju, piemēram, eikalipta ēterisko eļļu, kas viegli dezinficē gaisu telpā, atvieglo elpošanu un stiprina elpceļus! Arī tas, ka šis difuzors mitrina gaisu ir uzteicami, sevišķi – rudens un ziemas periodā!

Ar vienu vārdu sakot – IESAKU! 🙂

Meklē šo Lanaform Moya ēterisko eļļu difūzeri www.hairfree.lt!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s