Meklēju un sameklēju – jaunais Silk’n SilkyLocks matu fēns!

IMG_4694

Matu fēns, laikam, ir tā matu kopšanas ierīce, kas ir teju ikvienas sievietes vannas istabā! Arī – manējā 🙂 Vecais savu mūžu bija nokalpojis, lūkojos pēc jauna. Tas, kas man būtiski – lai matu fēns ir ērts lietošanā, nav smags, nav pārāk sarežģīts, jo man nepieciešams izžāvēt matus un viss! Tam OBLIGĀTI jābūt aukstajai gaisa plūsmai un ideāli, ja arī karsās temperatūru varu kontrolēt. Jo man būtiski, lai matu fēns matus bojā pēc iespējas mazāk. 🙂 UN – es savu jauno fēnu esmu atradusi – Silk’n SilkyLocks no www.hairfree.lt!

Matu fēns Silk’n SilkyLocks (22.90 Eur)

IMG_4684

Aprīkots ar jonu tehnoloģiju, šis fēns neļauj matiem pēc žāvēšanas būt un izskatīties sausiem un blāviem. Fēns nodrošina, ka matu žāvēšanas laikā tiek aktivizēti un izkliedēti negatīvie joni, kas tiek izplatīti visā matu garumā, tādejādi optimāli aizsargājot tos, padarot mīkstu un mirdzošus. Un – tas viss tiešām tā darbojas 🙂 Man ir pieredze ar matu fēniem, pēc kuru lietošanas mati ķeras un ir grūti izķemmējami. Ar šo tā nav – mati ir kupli un veselīgi mirdzoši!

Pluss par to, ka šis matu fēns ir kompakts un viegls – to viegli lietot gan mājas apstākļos, gan paņemt līdzi, piemēram, ceļojumā! Fēnam ir 6 ātrumi un 8(!) siltuma iestatījumi, kas man garantē to, ka “neizcepšu” savus matus 🙂 un – par to liels prieks! Jo vecajam fēnam bija kartais un aukstais gaiss – ar karsto svila galvas āda, ar auksto mati bija jāžāvē ļoti ilgi 🙂 Te – atrast savu temperatūru ir viegli un mati kļūst sausi fiksi vien! Protams, forši, ka ir arī aukstā gaisa iestatījums, kas ir īpaši spēcīgs, lai matus izžāvētu iespējami ātri un efektīvi – to izmantoju bieži, vienmēr ar to arī noslēdzu žāvēšanu, kad pirms tam izmantots siltais gaiss, lai aizvērtu matu zvīņas un padarītu tos maksimāli gludus un mirdzošus!

46811F5A-55B0-4DB6-B598-A3CDA86281B8

7AFCA891-1D98-4C86-8059-B962C4221946

Vēl – šim fēnam ir arī temperatūras bloķēšanas funkcija, kas nodrošina, ka fēns nepārkarsīs un nesadedzinās matus. UN arī Smart Touch displejs ir gan ērts, gan foršs, jo ļauj viegli regulēt vēlamo temperatūru un padarīt matu žāvēšanu ātru un efektīvu!

IMG_4690

Ak jā – nevaru nepieminēt, ka šī fēna komplektācijā ietilpst gan koncentŗētais uzgalis, ko izmantoju ikdienā, gan difuzors, kas ļauj tikt pie vieglām cirtām 🙂 To gan bieži neizmantoju, bet esmu pateicīga, ka komplektā ir, ar domu – gan noderēs 🙂

Un – ja es teikšu, ka šis viss ir pieejams par nieka 22.90 Eur? 🙂 Ticēsi? Nē? Ieej www.hairfree.lt un pārliecinies!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s