Ādas dabiskam līdzsvaram – JOWAÉ kopjošie līdzekļi sejai ar sarkano žeņšeņu!

6E99A1FA-5C99-4E67-A4FF-BECF82B0C1F4

Jowae kā zīmols, man kļuvis tuvs un mīļš. Visi produkti, kas no tā iepazīti, patikuši, vilšanās pat nav bijušas. Tas ir tāds universālu produktu zīmols, kas varētu patikt vairumam daiļā dzimuma pārstāvju! Sevišķi, ja tavai ādai nav specifisku problēmu, tu meklē produktus, kas uzturēs, paildzinās un paspilgtinās tavas ādas dabisko skaistumu! Kā arī – liels pluss par to, ka visi Jowae produkti piemēroti arī jutīgai ādai! 

Šoreiz iepazīstos ar diviem interesantiem Jowae produktiem, kas nodrošina pret-grumbu iedarbību, bet derēs arī jaunām dāmām, ja esi savu pirmo anti-age produktu meklējumos, piemēram, kad jūti – ar vienkārši ādas mitrināšanu ir par maz, vai – ja dzīvē bijis stresains periods un āda prasa papildus rūpes!

Krēms pret grumbām normālai, kombinētai, jutīgai ādai

DD9148CA-E097-4EE2-9234-5E82C01AB513

Vieglas tekstūras, bet spēcīgas iedarbības. Ar antioksidantu Lumifenolu, kas ir visu Jowae produktu pamatā un, protams, sarkano žeņšeņu, kas jau tūkstošiem gadu tiek izmantots medicīnā, tā stimulējošo un pretnovecošanās iedarbības dēļ! Krēms satur arī hialuronskābi un peptīdus, kas izlīdzina ādu. 80% krēma sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.

Jauks, viegls un patīkams sejas krēmas dienai vai naktij. Tekstūra vispār ir samērā bagātīga, bet, uzklājot uz ādas izkūst un iesūcas nekavējoties. Izlīdzinošā iedarbība ir tūlītēja, tāpat – āda atgūst komfortu, maigumu, arī tonis uzlabojas. Man šis krēms ĻOTI patika tieši kakla un dekoltē adai – iedarbojas pārliecinoši, izlīdzina sausuma rieviņas, padara ādu īpaši gludu! Pluss par patīkamo, vieglo, Jowae produktiem raksturīgo, neuzbāzīgo aromātu!

Serums pret grumbām ādai ap acīm

60D4C27C-CB98-4B05-9B2C-44C99867C9A3

Izlīdzina, atjauno ādu ap acīm. Ar Lumifenolu un sarkano žeņšeņu, kā arī hialuronskābi un brūno aļģi, kas samazina nogurumu. 97% sastāvdaļu – dabīgas izcelsmes!

Labs acu krēms, pabiezas konsistences, taču klājas labi un iesūcas ādā ātri. Ideāls rudenim un ziemai, jo jūtami ne vien mitrina, bet arī pabaro ādu. Man patika tūlītējā izlīdzinošā iedarbība, arī tas, ka šis acu krēms palīdz uzlabot ādas toni, padara acu zonu možāku. Varētu būt jauks pirmais acu krēms, kad gribas jau ko vairāk par vienkārši mitrinošu/atsvaidzinošu iedarbību!

Šo un citus Jowaé produktus meklē Apotheka aptiekās un www.apotheka.lv! Kā arī Mēness Aptieka aptiekās un Mana aptieka aptiekās!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s