Matu kopšanas produkti AUGŠANAS stimulēšanai no Pharmaceris – vai darbojas?

284FF38B-DAE0-4C3C-A595-F1C127BB1A35

Gari, kupli un veseli mati – kura gan tādus negribētu, vai ne? Taču tās, kas mēģinājušas matus izaudzēt garākus, zina, cik reizām daudz laika un pūļu tas prasa 🙂 Ne vienmēr mati aug tik ātri, kā gribētos, reizēm krīt ārā vairāk, kā gribētos un galu galā – ja arī izaug, ne vienmēr izskatās tik veseli, kā gribētos 🙂 Jā, mums sievietēm, dzīve tiešām nav vienkārša 🙂 TĀDĒĻ šoreiz iepazīstos ar dermokosmētikas zīmola Pharamaceris piedāvātajiem matu kopšanas produktiem, kas tieši veidoti, lai iedarbotos uz matu augšanu un stimulētu to veselīgumu! 

H-KERATINEUM Koncentrēts stiprinošs šampūns normāliem/taukainiem matiem, kas ir novājināti, ar tendenci uz izkrišanu

9E71129F-1674-4F85-916D-73551D23A409

Attīra, atjauno, mazina izkrišanu. Baro matu saknītes, veicina augšanu. Pasargā, novērš galiņu šķelšanos. Aktīvās sastāvdaļas – sarkano vīnogu lapu ekstrakts, flavonoīdi, pro-vitamīns B5.

Es šo šampūnu izmantoju, kad lieku matos maskas – apmēram 2-3 reizes nedēļā! Šobrīd saskaros ar nelielu matu pastiptinātu izkrišanu, jo esmu pēc-grūtniecības periodā, kad liela daļa sieviešu ar to sastopas. Saprotu, ka tas ir normāls process, ko regulē hormonālais fons organismā, tomēr, man ir sajūta, ka kaut ko darot lietas labā, šī izkrišana ir mazāka. Šis šampūns man viennozīmīgi palīdz! Kā es to zinu? Jo man ir ar ko salīdzināt – tagad pēc otrā bērniņa matu izkrišana ir mazāka, kā pēc pirmā! Šoreiz izteikti veirāk par to piedomāju, lietojot īpašus produktus kā šo.

Man patīk šampūna konsistence, tas ir foršs lietošanā – labi puto, attīra un izskalojas. Mati nepaliek sausi, protams, turpinu ar kondicionieri vai masku. Mīnuss par to, ka zīmols nepiedāvā kondicionieri vai masku šim šampūnam, tā ļoti noderētu 🙂 Tas, kas ir pats būtiskākais – lietojot šo šampūnu, jārēķinās ar to, ka tas matos jāpatur tāpat kā kondicionieris vai maska, lai tas spētu pilnvērtīgi iedarboties! Ar to jārēķinās – tas ir papildus laiks!

Jā, man tiešām ir sajūta, ka šampūns strādā – mati izkrīt mazāk, aug veselīgāki un izskatās labi!

H-STIMUPURIN un H-STIMULINUM Matu augšanu veicinošs šampūns un kondicionieris 

3D771077-18A9-4E0B-8B13-5F0D26654195

Gan šampūns, gan kondicinorieris paredzēts tiem kuri saskaras ar īslaicīgu vai priekšlaicīgu matu pastiprinātu izkrišanu, zudumu. Novājinātiem matiem, piemēram, pēc slimībām, diētām, arī grūtniecības. Aktīvās sastāvdaļas – dabiskais augšanas faktors, kofeīns, biotīns, D-pantenols, vitamīns PP, dadža ekstrakts.

Burvīgi matu kopšanas produkti! Man patika gan to konsistences, gan sasniedzamais rezultāts! Mati ir veseli un spīdīgi! Esmu saskārusies iepriekš ar to, ka ārstnieciski šampūni matus padara pabriesmīgus, bet šie patiesi kopj matus un padara tos skaistus tīri vizuāli, papildus kopjošajam un ārstējošajam efektam. Tie izkrīt mazāk, ir spēcīgāki, kuplāki un mirdzošāki. Es tos sev esmu atklājusi kā lieliskus matu ikdienas kopšanas produktus, kas palīdz matus uzlabot gan vizuāli, gan veselības ziņā. Iesaku! Vislielākais pluss par kondicionieri, kas padara matus viegli ķemmējamus, nogludina un pabaro! 🙂 Produktiem ir foršas konsistences, patīkams aromāts, kas ir būtiski, jo ārstnieciskie šampūni bieži vien šajā ziņā atpaliek 🙂

Man – pēc-grūtniecības periodā – šie produkti ir jauks atklājums, kas strādā!

Šie un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā!


Viena doma par “Matu kopšanas produkti AUGŠANAS stimulēšanai no Pharmaceris – vai darbojas?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s