Sevis lutināšana ar Silk’n Revit Prestige sejas tīrīšanas/masāžas ierīci!

5AD3606F-8BEE-4D11-ACC7-A54392654F2B

Oi, sejas ādas attīrīšana ir mans “jājamzirdziņš” 🙂 Arvien esmu gatava izmēģināt un meklēt jaunus produktus, palīglīdzekļus. Jo – skaistas ādas pamatu pamats ir pienācīga un regulāra tās attīrīšana, vai ne? 🙂 Šoreiz iepazīstos ar ko man pavisam jaunu un interesantu – attīrīšanas ierīci Silk’n Revit Prestige no Hairfree.lt! Tā nav klasiska attīrīšanas ierīce, tai ir dažādas funkcijas, arī masāžas… Ar vienu vārdu sakot – ir interesanta! 

Silk’n Revit Prestige sejas tīrīšanas ierīce (95 Eur)

94987D91-4F6D-4A70-99F1-6397016B0136

Silk’n ReVit Prestige ir spēcīga mikrodermabrāzēšanas ierīce, kas palīdz jūsu ādai kļūt vitālai un izskatīties jauneklīgai. Šo efektu var sasniegt, veltot procedūrām tikai dažas minūtes. Atmirušās ādas šūnas tiek noņemtas, tādējādi tiek stimulēta jaunu ādas šūnu rašanās. Ādas tekstūra un elastība acīmredzami uzlabojas. Vakuuma stimulācija uzlabo asinsriti, veicinot veselīgu sejas ādas izskatu. Silk’n ReVit Prestige:

  • Noņem atmirušās ādas šūnas, stimulē jaunu šūnu veidošanos un stimulē asinsriti;
  • Uzlabo ādas struktūru un elastību;
  • Izlīdzina mikro grumbiņas un nelielas pūtīšu rētas;
  • Vecuma plankumi mazinās un kļūst mazāk redzami;
  • Lielas poras un smalkas mīmiskās grumbas ievērojami samazinās.

EC9567CE-6E98-4F59-9693-F7091A85B0F9

Pirmais iespaids – kaut kas neparasts! Klasiski man šķiet, ka sejas attīrīšanas ierīce ir kā birstīte. Tādas esmu lietojusi, tur viss skaidrs. Šī – tāda nav! Te ir vienkārši aparātiņš ar dažādiem uzgalīšiem no visai abrazīva materiāla. Bet – sākot šo ierīci lietot, viss kļūst skaidrāks! Tā darbojas ar vakuumu. Pieliekot pie sejas ādas, ir jūtams, kā ierīce ādu maigi, bet vienlaikus spēcīgi iesūc, braukājot ar uzgalīti pa ādu, notiek gan attīrīšana, gan masāža. Patiesībā attīrošā funkcija ir diezgan izteikta – gan pateicoties abrazīvajam uzgalīšu materiālam, gan vakuumam! Tā kā man ir kombinēta/taukaina sejas āda, tad vietām – uz zoda un deguna – porām ir nepieciešama papildus attīrīšana. Un šis aparāts tiešām palīdz attīrīt poras – fiziski redzu, ka melnie punktiņi ar vakuumu tiek izsūkti! Par to LIELS pluss!

Tikai – apstrādājot dažādas ādas zonas, jāskatās, lai aparāts spēj sasniegt nepieciešamo vakuumu, piemēram, uz deguna man vajadzēja izmantot mazo uzgalīti, jo tur ādas laukums ir mazāks. Ja vēlos izmantot ierīci ķermenim, arī tam ir atsevišķs, lielāks, uzgalis. Pluss par to, ka ir arī uzgalis TIKAI masāžai, ja abrazīvo, attīrošo efektu nevēlos.

Pati par sevi ierīce ir ļoti vienkārša, ērti lietojama. Viss skaidrs un saprotams. Man patīk LED ekrāns, uz kura viss redzams. Ierīcei ir automātiskais un manuālais režīms, tāpat – 3 dažādi vakuuma režīmi.

Par rezultātiem – tātad, attīrošais rezultāts ir tiešām jūtams un izteikts, tas – galvenais! Masāžas režīms foršs, ja izmanto regulāri – protams, ir arī efekts 🙂 Bet visam vajag pacietību un laiku un galvenais – regularitāti! Pēc apmēram mēnesi ilgas šīs ierīces lietošanas es redzu, ka āda ir tīrāka un gludāka. Uzlabojies tonis un kopējais izskats. Īpaši nejūtu to, ka poras būtu mazākas, bet, iespējams, tam vajag vēl laiku, tīrākas gan tās ir kļuvušas!

Es teiktu tā – šī ierīce nebūs absolūtā ikdienas nepieciešamība ikvienai, BET tā būs papildus ādas kopšanas rīks, kas noteikti ir efektīvs, vien jāizmanto regulāri! Ja vēlies sevi palutināt – vērts izmēģināt! 🙂

34278CB0-64F1-4747-A8D6-4FF08CA7B9BB

Vēl par Silk’n Revit Prestige skaties:


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s