Atjaunojoša matu kopšana ar Lavera Naturkosmetik

9722E1F8-01DB-4FE9-92E3-CFAF41D03080

Šampūni un kondicionieri šķiet ir mūžīgā tēma – vienmēr esmu jaunu un labāku meklējumos. Iepazīstoties ar Lavera Naturkosmetik kā zīmolu, mani ieinteresēja, kādi ir matu kopšanas produkti no tā. Jo viss, kas līdz šim mēģināts sejas un ķermeņa kopšanai, kā arī dekoratīvā kosmētika, man paticis. Šoreiz tātad – par matiem!

Šampūns matu atjaunošanai un kopšanai (250ml, 6.00€)

2806574B-2396-490B-8139-A0A990502486

Dabisks šampūns matu kopšanai, nesatur silikonus. Ar organisko rožūdeni, kas nogludina matus un zirņu proteīnu, kas piepilda un uztur mitruma līmeni. Piemērots sausiem, bojātiem matiem. Ar ļoti patīkamu aromātu – jo vairāk Lavera Naturkosmetik produktus izmēģinu, jo vairāk varu teikt, ka tiem visiem piemīt šis īpašais “Lavera” aromāts. Dažādās niansēs, tomēr ar kaut kādu vienojošo noti, kas man, personīgi, ļoti patīk!

Šampūns ir maigs, bet iedarbīgs vienlaikus – lieliski puto un izskalojas no matiem. Attīra bez problēmām, nepadara matus sausus. Tomēr – tikai ar to nepietiks, jāturpina noteikti ar atbilstošu kondicionieri vai masku!

Kondicionieris matu atjaunošanai un kopšanai (200ml, 6.00€)

AB4E6B07-56F8-492E-A06C-08771156BF8C

Ar līdzīgu sastāvu – organisko rožūdeni un zirņu proteīnu. Izcilas, krēmīgas tekstūras, uzklāts uz matiem, burtiski iesūcas tajos. Ar burvīgu aromātu. Iesaku brīdi paturēt, pirms izskalošanas – labākam rezultātam. Pēc abu šo produktu lietošanas mati ir jauki mitrināti un atjaunoti – gludi, ķemmējas viegli. Pārsteidza tas, ka tie iegūst foršu kuplumu, šķiet it kā piepildītāki, bet ne smagi.

Katrā ziņā – ja meklē dabiskus matu kopšanas produktus bez silikoniem un citām sintētiskām vielām, šis ir variants, ko noteikti vērts izskatīt! Ne mazāk svarīgs faktors – ļoti iepriecinošā produktu cena!

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s