Zaļais spēks jeb ELEMIS Superfood līnija sejas ādas kopšanai

4C957589-4017-4596-9B5F-65FA07DF109B

Pirms kāda laika izmēģināju Elemis Superfood sērijas sejas eļļu. Tā kļuva par manu favorītu, bija āķis lūpā, gribējās izmēģināt arī citus Superfood līnijas produktus. To nu arī esmu izdarījusi. Šī ir brīnišķīga līnija sejas ādas kopšanai. Sevišķi – visām aizņemtajām, skrienošajām, miljons darbos iekritušajām. Varētu būt perfekta lietošanai kūres veidā, piemēram, uz sezonu maiņām, pirms lieliem pasākumiem, svarīgiem dzīves notikumiem! 🙂

Elemis Superfood želeja sejas ādas attīrīšanai

F8E6CE4C-1E6C-46E9-A087-73AC9B10329C

Želeja sejas ādas attīrīšanai, kas sniedz 3 galvenos ieguvumus – attīra, atjauno, atdzīvina ādu. Atsvaidzina un dziļi attīra ādu. Avokado, brokoļu sēklu un ķirbju sēklu eļļas kopā ar dabiskām prebiotikām palīdz balansēt ādu. Savukārt spēcīgi zaļie augi, piemēram, nātre un kalē kāposts izgaismo ādu, izlīdzina tās toni un piešķir mirdzumu.

Mans vērtējumsspēcīga ir pirmais, kas nāk prātā raksturojot šo želeju. Es tajā saredzu un jūtu ne vien attīrošu, bet arī ādu redzami uzlabojošu produktu ikdienas kopšanai. Želejai ir patīkama, maiga, labas konsistences tekstūra, jauka zaļa krāsa un aromāts, kas caurvij visus šīs līnijas produktus – svaigs, dabīgs, pēc ārstniecības zālītēm, vasaras, pļavas… Tā lieliski attīra ādu, noņem gan lieko sebumu, gan netīrumus, gan make up. Izlīdzinās ādas tonis, tā izskatās smuka un veselīga! Labs starts ādas kopšanas ikdienas rutīnai!

Elemis Superfood dienas krēms

501B2D74-CAE7-462F-B506-4BBB531A930D

Prebiotiku dienas krēms. Piepilda, mitrina un pasargā ādu. Ingvers, zaļā Macha tēja un godži ogas, kopā ar dabiskām prebiotikām liek ādai izskatīties enerģiskai un veselīgai. Tiek stirpināta ādas dabiskā aizsargsistēma, āda kļūst mīksta, maiga un atjaunota.

Mans vērtējums – viegls dienas krēms, kas varētu būt piemērots visiem ādas tipiem. Uzlabo ādas izskatu, padara to dzīvīgāku, veselīgāku. Manuprāt, varētu būt ideāli piemērots visām, kurām ir straujš un aizņemts dzīvesveids – darbi, pienākumi, mājas solis, iespējams vēl bērni, līdz galam negulētas naktis u.tml. Man šis krēms reāli palīdz tad, ja no rīta gribas atgriezt ādai enerģiju, sapurināt to un izskatīties maksimāli labi! 🙂 Varētu būt lietojams kūres veidā – piemēram uz sezonu maiņām, pirms kādiem īpašiem pasākumiem, dzīves notikumiem (noteikti – kopā ar pārējiem līnijas produktiem).

Elemis Superfood nakts krēms

F95777B3-E015-4F4D-B8E4-E7CEC9187EC5

Prebiotiku nakts krēms. Mitrina, atjauno, piepilda ādu. Bagāts ar Omega taukskābēm tas baro sausu ādu, piesātina to ar vērtīgām barības vielām. Mieži, kvinoja un saldo mandeļu piens kopā ar dabiskām prebiotikām atjauno ādu nakts laikā. Stiprina ādas dabisko aizsargsistēmu, piepilda ādu ar mitrumu. Sastāvā esošās ēteriskās eļļas, piemēram, lavanda, nomierina un sagatavo nakts cēlienam, veselīgam miegam. No rīta āda ir veselīga, mirdzoša.

Mans vērtējums – nakts krēms, ko iemīļoju. Viegls, ar burvīgu aromātu, klājas jauki, nav smags, ātri iesūcas ādā. Tas, ko manīju es – krēms forši izlīdzina ādas toni un uzlabo tās izskatu. No rīta spoguļattēls patiešām izskatās dzīvīgāks, kopskats atpūties un veselīgs. Āda tiek ļoti jauki izlīdzināta, poras kļūst mazāk redzamas. Parādās tāds jauks mirdzums. Lieliski darbojas kopā ar pārējiem šīs līnijas produktiem un tieši tā tos arī iesaku lietot – kopā. Sanāk forša kūre, kad tas nepieciešams – lai atjaunotu veselīgu un enerģisku izskatu!

Lasi arī manu pieredzi ar ELEMIS Super Food sejas eļļu – ELEMIS Superfood eļļa sejas ādai – super atradums!

Meklē šo un citus Elemis produktus veikalos Stockmann un Debenhams, Taka Spa un veikalā NEROLI!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s