Jaunas, aromātiskas, Baltijas dabas iedvesmotas – Margarita dušas želejas

91E96734-779B-43A7-A497-69496569D407

Par lietuviešu kosmētikas zīmolu “Margarita” esmu stāstījusi vairākas reizes. Tas, ka man šajā zīmolā patīk – draudzīgās cenas + interesanti produkti, kas vienmēr tiek veidoti, ejot līdzi laikam, tendencēm, vajadzībām. Šoreiz “Margarita” kontā ir vairākas jaunas dušas želejas. Pamatdoma – lai āda tiktu attīrīta, bez agresīvām sastāvdaļām, ar papildus kopjošām/mitrinošām vielām + jaukiem aromātiem, kas pamatā ir Baltijas dabas iedvesmoti. 

Iepazīstos ar divām konkrētām dušas želejām no šīs sērijas – dušas želeju ar smiltsērkšķu eļļu un dušas želeju ar 7 zālīšu ekstraktiem!

46B075C1-99A7-423D-BCBD-6B63515785C1

Dušas želeja ar smiltsērkšķu eļļu mani uzrunāja, kolīdz pirmo reizi izmēģināju. Aromāts ir ļoti dzīvs – sulīgs smiltsērkšķis! Krāsa tieši tāda pati 🙂 Sastāvā esošā smiltsērkšķu eļļa un citas mitrinošas vielas ādu jauki pabaro, pēc mazgāšanās noteikti nav sausuma/savilkuma sajūtas. Arī konsistence ir tieši kā vajag un puto šī dušas želeja labi, bet ne pārmērīgi. Ideāla dušas želeja ikdienas lietošanai, kas patiks visai ģimenei!

B5C284E9-2048-4BC7-8171-B4B874AAD120

Pēc sastāva līdzīga jau aplūkotajai smiltsērkšķu dušas želejai, bet šajā nav eļļu, ir 7 zālīšu – rozmarīna, nātru, salvijas, liepu, pelašķu, kosas un bērzu – ekstrakti, kas sabalansēti tā, lai ādu papildus mitrinātu, koptu un pabarotu. Ļoti svaiga, patīkama, vasarīga smarža. Patiks, ja dod priekšroku dabīgiem, ne pārāk ķīmiskiem, saldiem un uzbāzīgiem aromātiem. Pēc iedarbības, lietošanas ērtuma un sajūtām – līdzīga jau aplūkotajai smiltsērkšķu želejai. Abas ir vienlīdz foršas, piemērotas ikdienai. Atliek tikai izvēlēties aromātu, man patīk abi 🙂

Vēl jauno dušas želeju sērijā ir dušas želeja ar piena olbaltumvielām un medus ekstraktu, kā arī divas dažādas dušas želejas ar alvejas ekstraktu, kas satur 98% dabiskas sastāvdaļas.

Šos un citus Margarita produktu meklē Euroaptieka aptiekās, lielākajos Rimi un Maxima lielveikalos, kā arī BIOK laboratorija internetveikalā (tikai lietuviešu valodā, bet viņi sūta preces uz Latviju!) – http://eparduotuve.biok.lt/lt/

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s