Tuvāk dabai un skaistai ādai ar DABBA Cosmetics jaunumiem!

image1 (62)

Ar Dabba Cosmetics produktiem šī nav mana pirmā iepazīšanās. Atceros tos pirmsākumus, kad tikko parādījās Dabba ziedūdeņi-toniki. Tagad prieks par to, ka zīmols aug un attīstās, ir tik daudz foršu jaunumu. Ar daļu no pēdējiem iepazīstos arī es – noteikti iesaku izlasīt, ja esi dabiskas, bet efektīvas kosmētikas meklējumos + nav mazsvarīgi, ka šie taču ir “savējie”! 😉 

Mitrinošs Micellārais ūdens (150ml, 22.50€)

image2 (36)

Micellar cleanser removes impurities, makeup and gently cleans the face while hydrating the skin and providing instant comfort feeling. Based on hydrating Sea Buckthorn fruit and leaf water, hyaluronic acid and rejuvenating complex of Northern plant extracts. Suitable for all skin types. No added fragrance.

Mans vērtējums – neesmu micelāro ūdens fans, jo parasti pēc tiem ir sajūta, ka āda noklājas ar tādu kā eļļainu plēvīti (nez – vai man vienai tā?). Šis patīkami pārsteidza ar to, ka tā nav! Pēc sajūtas – it kā lietotu jauku toniku. Labi noņem kosmētiku, var izmantot acu zonā, nekož it ne maz. Foršs jaunums, kas patiks visām, kas iecienījušas šāda veida make-up noņēmējus un ādas attīrītājus!

Balansējošs, tonizējošs līdzeklis normālai, kombinētai ādai (30ml, 6.90€)

image5 (8)

Wild raspberry leaf water tones and hydrates the skin, keeps the skin fresh and restores its natural balance. Wild Raspberry Leaves work as an anti-oxidants promoting regeneration of healthy skin cells and reducing the influence of free radicals, keeping skin firm and healthy. Results – skin feels deeply hydrated, fresh and radiant.

Mans vērtējums – šis nav jaunums, bet gan viens no pašiem pirmajiem produktiem, ar kuriem Dabba Cosmetics mūs vispār ir iepazīstinājusi. Man patīk, ļoti, ļoti! Toniks ikdienai, kas ļauj ietīties burvīgā vasaras vakara, pirtiņas, kas pilna ar pļavā sietām slotiņām, aromātā… Jauki mitrina un nomierina ādu. Nedaudz izlīdzina toni, balansē taukainās zonas.

Ādas toni izlīdzinošs, gaišinošs serums (30ml, 40€)

image4 (16)

Concentrated, active formula boosts healthy cell renewal, evens skin tone, corects dark spots and sun damage reducing pigmentation for more even complexion. Boosts skins moisture level and fights environmental stress inducers.

Oil_free Deepwater Brightening complex based on concentrated Sea Buckthorn floral water, rejuvenating Northern plant actives and hyaluronic acid. Results – skin is healthy and radiant, appearing brighter and smoother. Targets: dehydration, signs of aging, pigmentation, dark spots.

Mans vērtējums – šis bija jaunums, ar kuru visvairāk vēlējos iepazīties! Ādas toņa izlīdzināšana, normalizēšana ir tas, kas man šobrīd ļoti aktuāls. Serumam ir vienkārši lieliska konsistence – tas ir ļoti, ļoti viegls. Patīkams lietošanā – viegli izlīdzinās uz ādas, ātri iesūcas, atstāj svaigu sajūtu. Āda nomierinās, tai patīk, to jūtu uzreiz. Nu, pēc 3 nedēļu lietošanas sāku redzēt arī pirmās nelielās, tomēr manāmās korekcijas toņa izlīdzināšanā. Nedomāju, ka būs tā, ka mans pigmenta plankums pazudīs pavisam, bet mirdzošāku un vienmērīgāku ādas toni šis serums spēj palīdzēt iegūt. Patīk arī aromāts – Dabba Cosmetics produktiem raksturīgs, vasarīgs, latvisks.

Atjaunojoša sejas eļļa (30ml, 24€)

image3 (27)

Botanical infusion of Antioxidant-rich organic oils and active Northern plant extracts of birch and fireweed. Loaded with vitamins and unsaturated fatty acids stimulate skin’s regeneration process and prevent premature aging. Improves skins moisture level and elasticity locking the moisture in and protecting from everyday stress. Results – skin is radiant and smooth, less prone to premature ageing. Suitable for all skin types, especially for mature skin with fine lines and wrinkles.

Mans vērtējums – neesmu liela sejas eļļu lietotāja, jo man ir kombinēta/taukaina āda, bet šī ieinteresēja ar to, ka der visiem ādas tipiem. Un – tiešā der! Apbrīnojami viegli un ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainu sajūtu un izskatu. Taisnības labad gan atzīstos – lietoju to vakarā. Noteikti patiks visām sejas eļļu mīļotājām. Āda kļūst gluda, vienmērīga, mitrināta. Jūtas labi. Ir sajūta, ka eļļa palīdz tikt galā ar dienas satraukumiem, skriešanu un miljons darbiem, kas vakarā sakrājas kā nogurums, kas vislabāk redzams, protams, tieši sejā.

Sāls sprejs matiem (30ml, 6.90€)

image6

Texturing fragrant hair spray based on Pine needle water adds volume and beachy waves to hair naturally. Feel the breeze of Baltic Sea and mightiness of pine forest.

Mans vērtējums – oi šis ir super! Ļoti viegls sāls sprejs matiem, kas piešķir tekstūru un kuplumu. Nepadara matus sausus un spurainus, kā vairums sāls spreju. Matus ir vieglāk savākt, tie labāk turas, piemēram, astē sasieti. Iepūšot un atstājot izžūt dabiski, mati izskatās kā dienu būtu pavadījusi vieglā vējiņā pludmalē – nedaudz sabužināti, dabiski un tik smuki… 😉

Šo un citus DABBA Cosmetics produktus meklē www.dabbacosmetics.com


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s