SAULAINA vasara un iedegums kopā ar LOVEA Taiti Monoi eļļas līnijas kosmētiku

image1 (56)

Lovea produktos ir apvienots viss – maksimāli dabīgs sastāvs, jauki aromāti, iedarbība + pieņemama cena. Un, kas attiecas uz vasarā tik aktuālo sauļošanās kosmētiku, tad Lovea ir padomājis gan par aizsardzību, gan skaista, noturīga un intensīva iedeguma iegūšanu. Iepazinos ar dažiem produktiem no šī zīmola produktu līnijas, kas bagātināti ar Taiti Monoi eļļu, tie rūpējas ne vien par ādas aizsardzību, bet arī labsajūtu un skaistumu. Iepazīstinu arī Tevi! 😉

Aizsargsprejs ar SPF30 un aizsargkrēms-losjons ar SPF50

image2 (32)

Abi šie līdzekļi bagātināti ar Taiti Monoi eļļu, kas dziļi mitrina un atjauno ādu. Sprejam ir super-viegla konsistence, kas ideāla ikdienas lietošanai visai ģimenei. Lielais pluss par to, ka āda elpo un netiek noklāta ar baltu kārtu. Arī krēms-losjons ar SPF50 darbojas tieši tāpat – tas ir viegls, ātri iesūcas ādā, nerada neelpojošu kārtu. Jauks izmērs, kas ļauj to paņemt visur līdzi un lietot tieši tad, kad nepieciešams. Patika mums abām ar meitiņu – gan sejai, gan ķermenim! Pievienotā vērtība – apburošs, izteikti vasarīgs aromāts!

Iedegumu pastiprinošs gels

image3 (23)

Tas nav saules aizsarglīdzeklis, nesatur SPF! Taču paredzēts tieši sauļošanās sezonai, jo veido un pastiprina veselīga un skaista iedeguma veidošanos. Gaidīju, ka tas būs gel-veida, bet realitātē tas ir daudz eļļainākas tekstūras. Taču – vajag pavisam nedaudz produkta, tad tas iesūcas ādā ātri un labi. Ļoti foršs aromāts, it kā pēc kokosriekstiem un vēl kā saldena un vasarīga. Izteikti mitrinošs un barojošs. Man patika arī pēc sauļošanās, pirms nakts, jo perfekti atjauno ādu – gan labo izskatu, gan mitruma līdzsvaru! Par to iedeguma pastiprināšanu man vēl grūti teikt – vasara vēl tikai sākas, bet domāju, ka darbojas, jo, ja āda ir mitrināta un pabarota, tā spēj veidot daudz skaistāku un noturīgāku iedegumu!

Sausā eļļa ar spīdumu

image4 (14)

Mans top produkts no šiem visiem! Sākumā uz to raudzījos ar lielāko skepsi, domājot, nu kur tad iešu tāda spīdīga, kā Ziemassvētku eglīte… BET izmēģinot šo sauso eļļu, pārsteidza tas, cik jauku un vieglu mirdzumu tā rada uz ādas. Tā reāli pastiprina iedegumu, liek ādai izskatīties skaistai, vienmērīgai, veselīgai. Nesatur SPF un nepasargā no saules, bet izmantojama kā papildus ādas kopšanas līdzeklis. Ļoti skaisti izskatās uz kājām 😉 Pluss par to, ka arī jauki mitrina un pabaro ādu. Kā jau sausā eļļa, nav dikti eļļaina, var droši lietot arī no rītiem, iesūksies ādā samērā ātri!

Eļļa matu aizsardzībai no UV stariem

image5 (6)

Burvīgi smaržojoša matu eļļa, kas paredzēta lietošanai tieši uzturoties saules staros! Aizsargā matus no UV starojuma, vēja, jūras un baseina ūdens (sāļuma/hlora). Satur 10% Taiti Monoi eļļu. Papildus aizsargājošajam efektam arī mitrina un baro matus. Man patika, bet galvenais – uzmanīties ar daudzumu. Eļļa ir samērā eļļaina, ja lietosi par daudz, tā arī izskatīsies uz matiem. Ja peņem nedaudz (katrai šis daudzums droši vien atšķirsies), tad rezultāts ir labs! Tādēļ – pirms dodies uz pludmali, noteikti izmēģini! 😉

Šos un citus Lovea produktus visplašākajā klāstā meklē Biotēka veikalos un www.bio.lv!

 

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s