Individuāli piemērojama matu kopšanas sistēma – jaunie Schwarzkopf Beology matu kopšanas līdzekļi

image1 (24)

Jauno Schwarzkopf Beology matu kopšanas produktu sortimentā ir 3 dažādas līnijas – atjaunojošā, nogludinošā un mitrinošā. Trīs dažādas izvēles katras vēlmēm un vajadzībām. Es pēc garās, tumšās ziemas, matu tīšanas un vīšanas zem cepurēm un pabojāšanas temperatūras svārstību rezultātā, izvēlējos izmēģināt tieši atjaunojošās līnijas produktus. Tie atrodami veikalos Drogas, turklāt – par samērā iepriecinošām cenām (jo arī tilpumi ir iepriecinoši – šampūnam un kondicionierim 400ml!)! 

Vairāk par atjaunojošo līniju – tā ir vairāku posmu matus atjaunojoša procedūra, kas piepilda matu struktūru ar proteīniem, lai atjaunotu bojātās vietas. Tā tūlītēji atjauno matu mīkstumu un vijīgumu, kā arī piešķir matiem mirdzumu, nepadarot tos smagus. Līnijā ir 5 dažādi produkti, kas paredzēti 4 soļiem – attīrīšanai, kopšanai, intensīvai kopšanai un atjaunošanai.

Attīrīšana + kopšana ar šampūnu un kondicionieri (400ml)

image2 (14)

image3 (7)

Pirmais, kas iepriecina – lielie produktu tilpumi! Man, kā garu matu īpašniecei ar standarta 200ml tilpumiem parasti ir stipri par īsu. Ātri beidzas, jo matus mazgāju katru/katru otro dienu. Šie 400ml tilpumi pietiek 2x ilgākam laikam. Gan šampūnam, gan kondicionierim ir laba konsistence, patīkams, maigs un sievišķīgs, bet neuzkrītošs aromāts. Šampūns labi puto, forši un dziļi attīra matus un galvas ādu. Ļoti labi izskalojas, neatstājot matus kā salmus. Kondicionieris dziļi iesūcas matu šķiedrās, tas jūtams uzreiz. Pēc abu šo ikdienas produktu lietošanas mati kļūst vijīgi un mīksti, viegli ķemmējas. Mati pēc izžūšanas – kupli, skaisti, nav kur piesieties! 😉

Intensīva kopšana ar matu masku (200ml)

image4 (3)

Matu maska, kas veic tos īstos atjaunošanas darbus. Intensīvi baro, piepilda matus. Ieklājot produktu ar dvieli izsusinātos matos un paturot kādu brīdi, tas pilnīgi iesūcas matos. Gribas ticēt, ka tiešām iekļūst šķiedrās un piepilda bojātās vietas! Katrā ziņā rezultāts ir iepriecinošs – mati kļūst kupli, atjaunojas spīdums, arī elastība. Tie izskatās veselīgāki, ir vieglāk izķemmējami. Par šķelšanos vai lūšanu grūti spriest, jo tādu problēmu man nav. Gribējās vairāk atjaunot veselīgo izskatu, mirdzumu un vitalitāti pēc ziemas – to panācu!

Atjaunošana ar divfāžu līdzekli (28+28ml)

image5 (1)

Līdzeklis no 2 ideāli līdzsvarotām fāzēm. Želejas sastāvā ir antioksidējošas aļģes, bet baltās emulsijas fāzē – izteikti koncentrēts dziļjūras ekstrakts. 

Interesants produkts, kas ērts un foršs lietošanā – 2 fāzes ir iepakotas katra atsevišķi, tās sajaucas vien plaukstā, īsi pirms klāšanas matos. Līdzeklis nav eļļains, smags. Tāds kā emulsij-veida, viegls un matus nogludinošs. Klāju visā garumā, protams, ne uz saknēm. Pluss par to, ka nepadara matus smagus, neliek tiem ātrāk sataukoties, Nogludina, piešķir spīdumu. Mati kļūst viegli ķemmējami. Līdzeklis sniedz aizsardzību, pateicoties sastāvā esošajiem antioksidantiem. Tāda jauka alternatīva, kad apnikušas tik ierastās matu eļļas! 🙂

Vēl daži interesanti fakti par Schwarzkopf Beology produktiem:

  • Visu 3 līniju produkti ir izstrādāti tā, lai darbotos KOPĀ kā komplekss, tādējādi sniedzot dziļu kopjošo un atjaunojošo iedarbību;
  • Katram produktam ir sava paredzētā iedarbība – no mata struktūras iekšējiem slāņiem, līdz pat mata virsmai;
  • Visu 3 līniju produktus var lietot katru atsevišķi vai kombinēt savā starpā;
  • To unikālās formulas papildina viena otru – tu vari izvēlēties produktus no visām 3 līnijām, radot savu unikālo, individuāli pielāgoto matu kopšanas procedūru!
  • Produktu sastāvā esošās aļģes-antioksidanti aizsargā pret brīvajiem radikāļiem, ārējās vides faktoriem, izvada toksīnus, stimulē kolagēna izstrādi;
  • Dziļjūras ekstraktam ir spēcīgs antioksidējošs efekts, tas aizsargā galvas ādu, veicina keramīda izstrādi un atjauno mitruma līmeņa līdzsvaru.

 

 


Viena doma par “Individuāli piemērojama matu kopšanas sistēma – jaunie Schwarzkopf Beology matu kopšanas līdzekļi

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s