8 spēcīgākie DETOX jeb organismu attīrošie dzērieni

b7e24d1b-a43f-4eaf-bea9-de5a9457aa31

Pavasarī mums gribas mosties, atplaukt un uzziedēt. Un bieži šķiet, ka pēc garā un tumšā ziemas cēliena vajadzētu izdarīt ko labu sava organisma labā. Daudzas ķeras pie dažādām īpašām attīrošām kūrēm. Kas ir īslaicīgas. Taču – ir dzērieni, ko ļoti vienkārši iekļaut savā ikdienā, lai tā laba darīšana nav kampaņveidīga, bet ikdienas sastāvdaļa! 

Svaigi spiesta ananāsu sula – ananāsos esošie dabiskie enzīmi pozitīvi iedarbojas ne vien uz gremošanas sistēmu, bet organismu kopumā. Tie izvada toksīnus, veicina gremošanu, uzlabo vēdera izeju. Ananāsu sula ir ļoti bagāta ar C vitamīnu, kas ir dabisks antioksidants, palīdzot uzturēt veselīgu imunitāti, skaistu ādu, labvēlīgi iedarbojas arī uz locītavām, saitēm, cīpslām, kauliem. Ananāsiem tiek piedēvēta spēja arī palīdzēt cīņā ar lieko svaru.

Piparmētru tēja – tai piemīt gan nomierinoša un organismu stabilizējoša iedarbība, gan tā veicina gremošanu, organisma dabisku pašattīrīšanos. Lielisks līdzeklis, ja sanācis par daudz apēst, vēderā ir smaguma sajūta, moka gāzes, problēmas ar vēdera izeju. Interesanti, ka piparmētru tējā ir augsts dabiskā estrogēna saturs, līdz ar to sievietēm šī tēja palīdz arī skaistas ādas uzturēšanā, nāk par labu visam ķermenim.

Skābu kāpostu sula – tā ir unikāls C vitamīna avots, kas rūpējas par imunitāti un organisma labsajūtu kopumā. Skābi kāposti ir bagāti ar šķiedrvielām, kas izvada no organisma šlakvielas un toksīnus, palīdz samazināt lieko svaru. Kāpostos esošā dabiskā pienskābe, kas rodas skābēšanas laikā, labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas traktu. Pienskābe kavē mikroorganismu vairošanos, padara produktu vieglāk sagremojamu, labvēlīgi ietekmē zarnu trakta mikrofloru un nodrošina normālu tā darbību.

Svaigi spiesta ābolu sula – attīra un palīdz organismam atjaunoties, ja tam bijusi liela slodze – pārmērīga ēdiena vai alkohola lietošana. Veicina normālu gremošanas sistēmas darbību. Palīdz cīņā ar lieko svaru, tāpat – vairo enerģiju un uzlabo garastāvokli, pateicoties sastāvā esošajiem vitamīniem, minerālvielām un citām vērtīgām vielām.

Citronūdens – vienkāršākais un visiem pieejamais detox dzēriens, kas iedarbojas pārliecinoši. Uzlabo gremošanas sistēmas darbību, veicina organisma pašattīrīšanos, harmonizē gan ķermeni, gan prātu. Paātrina vielmaiņu. Lieto pa glāzei no rīta, tukšā dūšā pēc pamošanās. Citas DETOX ūdens receptes uzzini te – DETOX ūdens – 8 receptes, kas ATTĪRA organismu un KAUSĒ tauciņus

Ingvera tēja – spēcīgi attīra organismu, paātrina vielmaiņu, vienlaikus arī stiprinot imunitāti. Uzlabo gremošanu, mazina nelabumu, sliktu dūšu. Attīra un dezinficē organismu, labvēlīgi iedarbojas uz asinsriti. Par citām vērtīgām tējām te – 6 TĒJAS, kas PAĀTRINA vielmaiņu un SLAIDINA ķermeni

Svaigi spiesta burkānu sula – satur spēcīgu vitamīnu un antioksidantu kokteili, kas iedarbojas ļoti labvēlīgi uz visu organismu kopumā. Uztur veselīgu gremošanu, veicina normālu vēdera izeju, attīra no visa lielā un nevajadzīgā. Lielisks palīgs ķermeņa svara stabilizēšanā, kā arī nāk par labu ādas skaistumam un veselībai. Vēl noderīgas receptes te – ATTĪROŠIE kokteiļi – 3 izmēģināšanas vērtas receptes

Bērzu sula – te šķiet komentāri lieki! 🙂 Iedvesmojies – ATTĪROŠIE SMŪTIJI ar BĒRZU sulām – 5 receptes

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s