Look Fantastic Beauty Box: maijs 2017 – kas jauns un interesants?

nfd

Look Fantastic Beauty Box nāk no Apvienotās Karalistes, kas laikam šobrīd ir pasaulē pirmajā vietā, ja runājam par skaistuma kastīšu izvēles iespējām. Tur tādas ir ļoti daudz un dažādas, bet šī – viena no populārākajām. Es nupat izpakoju savu maija kastīti – kas tur iekšā? 

Šoreiz kastītes nosaukums bija maijam visai atbilstošs – Get The Glow. Tas, ko es gaidīju bija produkti ādas mirdzumam, iespējams, arī toņa uzlabošanai. Jā, daļēji tas tiešām ir tas, kas bija šī mēneša kastītē. Tad lūk, kas bija Get The Glow skaistuma kastītē:

  1. System Professional matu eļļa (pilns tilpums) – ļoti priecājos, jo šis zīmols ir nupat ienācis arī Latvijā, šī bija savā veidā pirmā iepazīšanās ar System Professional produktiem. Vienīgais, kas apbēdināja – es dabūju Luxe matu eļļu, kas pabaro un atjauno, kas, protams, ir forši, bet ļoti gribēju tieši Solar eļļu matu aizsardzībai no saules vasarā. Pirmais iespaids par eļļiņu labs – nav smaga, lipīga, viegli klājas matos, piešķir tiem smaržu un spīdumu.
  2. Mellow acu ēnas (pilns tilpums) – man tika tonis “peach” – smuks, viegls un ļauj iegūt pavisam maigu, ikdienas grimu, kas vasarā ir forši. Vēl tā kārtīgi neesmu notestējusi, tamdēļ nevaru spriest par noturību u.tml., bet pirmais iespaids labs.
  3. James Read H2O paštonējošā migliņa sejai (travel size) – produkts, kas mani ieinteresēja visvairāk. Man patīk paštonējošie līdzekļi, bet migliņu nebiju mēģinājusi. Sprejs ir uz rožūdens bāzes, izsmidzinot veido īpašī smalku migliņu un forši, svaigi smaržo. Pēcāk tomēr nedaudz izlīdzināju to ar pirkstiem, lai tonis būtu vienmērīgāks. Patika tas, ka nav nekāda specifiskā aromāta. Tiesa – arī iedeguma efekts varēja būt izteiktāks, tas ir ļoooti viegls, tik tikko samanāms.
  4. Scrub Love kokosriekstu un dzērveņu ķermeņa skrubis (travel size) – vēl neesmu izmēģinājusi, bet spriežot pēc aromātiem, man patiks!
  5. Real Chemestry mirdzumu piešķirošs 3 minūšu pīlings sejai (travel size) – šis stāv kā nākamais izmēģinājumu listē! Ieintreģējošs apraksts, kas sola, ka āda paliks vienmērīgākā tonī, mirdzošāka, ideāli attīrīta un skaista… nu redzēsim!
  6. Glow attīrošā drāniņa sejai (travel size) – sejas ādas attīrīšana ir mans jājamzirdziņš, tāpēc šo izmēģināšu ar lielu interesi. Ar skepsi raugos uz solījumu ideāli attīrīt ādu pat tikai ar ūdeni, bet visādi brīnumi jau mēdz būt! Varbūt šis kļūs par vienu no maniem iecienītākajiem attīrošajiem līdzekļiem?

Kopumā Get The Glow kastīte bija interesanta, vislielākais prieks, protams, par to, ka tā deva iespēju iepazīties ar pavisam jauniem un nezināmiem produktiem/zīmoliem. Tas man šķiet ir tas galvenais iemesls, kādēļ šādas kastītes vispār būtu jāpasūta. Un arī to veidotāji sola – katrā kastītē būs vismaz viens produkts, ko līdz šim neesi iepazinusi! 🙂 Nu ko – sākam gaidīt nākamo, jau jūnija, kastīti!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s