JAUNUMS – iepazīsties ar mitrinošo šampūnu un kondicionieri no Seal Cosmetics!

nfd

Šampūns un kondicionieris laikam ir matu kopšanas līdzekļi, kas ir ikvienas sievietes (un – arī vīriešu) vannas istabā. Saka, ka, ja tu atrodi savējos līdzekļus, tad pie tiem ieteicams turēties… Es gan domāju citādi – jo arvien izmēģinot kaut ko jaunu, tu pavisam nejauši vari atrast kaut ko vēl foršāku, jo nekas jau nestāv uz vietas, arī matu kosmētikas ražošanā. Šoreiz iepazīstinu tevi ar pavisam svaigu jaunumu no pašmāju Seal Cosmetics! 

Seal Cosmetics, kas ir AS Spodrība kosmētikas zīmols, nu ir pieteicis sevi arī mūsdienīgu matu kopšanas produktu ražošanā. Šobrīd ir izveidotas 3 jaunas matu kopšanas produktu līnijas, kurās ietilpst šampūns un kondicionieris – normāliem, krāsotiem, kā arī sausiem un bojātiem matiem. Šoreiz pastāstīšu par savu pieredzi tieši ar universālākajiem – normāliem matiem paredzētiem – šampūnu un kondicionieri!

Mitrinošs šampūns normāliem matiem (300ml, 3.49 Eur)

nfd

Sastāvā alvejas lapu ekstrakts, kas dziļi mitrina matus, padarot tos koptus un zīdainus. Alvejas ekstrakts maigi nomierina galvas ādu. 

Pirmais, kas ļoti iepriecina – lielais 300ml iepakojums! Uhh kā man patīk, ka šampūns un kondicionieris ir šādos cienījamos tilpumos, tad zinu, ka kādam laika pietiks. Man, kā garu matu īpašniecei, kas lieto šampūnu un kondicionieri teju katru/katru otro dienu, parasti šie ir tie kosmētikas līdzekļi, kas tērējas ļoooti ātri…

Izpētot šampūna sastāvu, atzinīgi novērtēju alvejas klātbūtni tajā. Alveja ir viens no labākajiem augiem, kas izmantojam kosmētikas ražošanā – tā labvēlīgi ietekmē gan ādu, gan arī galvas ādu un matus. Alvejai piemīt spēja samazināt matu izkrišanu, tā mitrina un baro galvas ādu, novērš niezi, sausumu, blaugznas. Veicina matu augšanu, piedod tiem spīdumu, mitrinot tos un padara kuplākus. Ir pat tādi avoti, kas apgalvo, ka alveja spēj matus atjaunot, aizpildot bojātās vietas un atgriezt to elastību.

Šampūns ir labas konsistences, arī puto labi, nemaz nevajag pārmērīgu daudzumu produkta. Uzrunāja smarža – pirmā asociācija ar tikko pļautas zāles smaržu vasarā… Katrā ziņā – atsvaidzinoša, neuzbāzīga un patīkama. Šampūns šķiet pilda savu uzdevumu labi – attīra matus kārtīgi, prieks, ka viegli izskalojas no tiem. Mati pēc šampūna lietošanas gan nešķiet pārāk nogludināti, bet – turpinu ar kondicionieri!

Mitrinošs kondicionieris normāliem matiem (300ml, 3.49 Eur)

nfd

Kondicionieris izlīdzina matu struktūru, tie kļūst zīdaini, viegli ķemmējami. Sastāvā alvejas lapu ekstrakts ar dziļi mitrinošām īpašībām.

Kondicionierim ir ērts pumpītis-dozators, kas ir ļoti forši, jo ļauj efektīvi izmantot produktu – katru reizi paņemt tik, cik vajag, turklāt to varēs ērti izlietot līdz pašām beigām. Tas priecē. Man pietika ar apmēram 2-3 dozām produkta, lai ieklātu to visos matos. Kondicionieris labi, vienmērīgi ieklājas matos. Arī kondicionierim ir tā pati svaigā un vasarīgā smarža, kas šampūnam. Un jā – arī kondicioniera sastāvā ir alveja, līdz ar to visi uzskaitītie labumi attiecināmi arī uz šo produktu, kas ir ļoti būtiski.

Kondicionieri ieteicams paturēt matos 1-3 minūtes, lai tas spētu iedarboties. Tā kā kondicioniera galvenais uzdevums ir aizvērt un nogludināt matu zvīņas, lai pēc matu izžūšanas tie būtu gludi, spīdīgi un zīdaini, tad ar šo laiku pilnībā pietiek. Zinu, ka ir sievietes, kas tur kondicionieri matos ilgāk, ar domu, ka efekts būs labāks. Bet – nebūs, jo tas nemaz nav kondicioniera uzdevums. Ja gribi matus ļoti atjaunot, jāizvēlas maska. Kondicionieris ir ikdienas matu kopšanas produkts, kam ir savu uzdevumi, ko tas arī pilda!

Izskalojot kondicionieri no matiem pēc norādītā laika, patīkami pārsteidz, cik mati ir mīksti un vijīgi. To sajūtu jau skalojot produktu ārā no matiem. Izsusinu matus un speciāli nelieku nekādas eļļas vai serumus – gribu zināt, cik labi varēšu matus izķemmēt tikai pēc jaunajiem Seal produktiem. Mani mati ir kaprīzi šajā ziņā – veļas un ķeras tā ka trakums, bet šie produkti pārliecinoši matus ir savaldījuši! Matus izķemmēju bez lielām problēmām. Izžāvēju. Rezultāts ir foršs – mati ir viegli, kupli, spīdīgi. Ar patīkamu svaigu, ļoti maigu smaržu.

Starp citu, pēc šo produktu lietošanas mati arī saglabājas tīri diezgan ilgi – arī vakarā tie vēl arvien ir kuplu un viegli, nav pie galvas pielipuši vai smagnēji, kā tas reizēm gadījies ar citiem šampūniem un kondicionieriem.

Mans pirmais iespaids par jaunajiem Seal matu kopšanas produktiem ir tiešām labs. Un liels prieks, ka šādi forši ikdienas matu kopšanas produkti, kas turklāt pieejami par ļoti samērīgām cenām, tiek ražoti tepat Latvijā! Iesaku izmēģināt arī tev! 😉

 


Viena doma par “JAUNUMS – iepazīsties ar mitrinošo šampūnu un kondicionieri no Seal Cosmetics!

  1. Paslaik lietoju tikai Seal sadzives kimijas produktus Un esmu par tiem sajusmaa, tapec noteikti nopirksu abus sos produktus, jo lidz sim tiesi kondicionieris neviens neapmierina

    Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s