JAUNUMS – Pure Active Intensive 3in1 melnā attīrošā želeja, skrubis, maska no Garnier

image1 (31)

Garnier Pure Active, manuprāt, ir ļoti labi pazīstama ādas kopšanas produktu līnija, kas mērķēta tieši uz jauniem (un ne tikai) cilvēkiem, kuriem aktuālas dažādas ādas problēmas – pārlieka taukainība, izsitumi, paplašinātas poras u.tml. Nu šajā sērijā ir jaunums – 3in1 līdzeklis, ko var lietot kā ikdienas attīrošo želeju, gan kā skrubi vai sejas masku!

PURE ACTIVE INTENSE CHARCOAL 3-IN-1 ANTI-BLACKHEAD (150ml, 6.99€)

image2 (19)

ATTĪROŠA ŽELEJA, SKRUBIS UN MASKA. Šis brīnišķīgais jaunās paaudzes sastāvs trīs vienā ar pārsteidzošu melno mālu tekstūru, apvieno trīs dažādu pinnes samazinošu produktu spēku vienā līdzeklī, ko var ņemt visur līdz, lai ļautu ikvienam jaunam vīrietim un sievietei iegūt lielisku sejas krāsu, kas sniedz pārliecību, kādu viņi ir pelnījuši – svaiga un gluda sejas āda, pievilcīga, bez nepilnībām un nepatīkama taukaina spīduma. To var lietot katru dienu kā attīrošo līdzekli un maigu skrubi vai arī izmantot līdz trim reizēm nedēļā kā masku, kombinējot ar citiem ādas kopšanas līdzekļiem pret nepilnībām.
PINNES BŪS PROM — UZ NEATGRIEŠANOS!

image3 (11)

Mans vērtējums – savos 30 jau kādu laiku sevi pie pusaudžiem vairs nepieskaitu, bet tā laika ādas problēmas man ir aktuālas vēl arvien. Kombinēts/taukains ādas tips, pārlieku liels spīdums, paplašinātas poras, arī reizēm pa kādam izsitumam. Šo jauno produktu no Garnier izmēģināju ar lielu interesi, jo no Pure Active sērijas man šis tas ir bijis un pat ļoti paticis. Prieks, ka arī šis jaunums neliek vilties.

Tas ir izteikti melns un foršas, krēmīgas tekstūras. Teikšu uzreiz – kā attīroša želeja un skrubis tas mani īsti neuzrunāja. Es to lietoju kā masku, jo tā produkts spēj parādīt visu savu spēku. Rezultāts ir tūlītējs un tiešām iepriecinošs – āda paliek ļoti gluda, atsvaidzināta, matēta. Ja ir kāds izsitums, tad maska to nomierina, ātrāk palīdz sadziedēt. Maska ir spēcīga, jo satur arī salicilskābi. Aromāts – diezgan specifisks, tomēr ne nepatīkams. Pluss no manas puses par to, ka maska, it kā spīdumu mazinoša, salicilskābi saturoša, tomēr nesausina ādu. Ok, pieļauju, ka jutīgai ādai tā nebūs piemērota, bet man neradīja absolūti nekādu kairinājumu.

Kopumā – forša melnā maska dziļai un jūtamai ādas attīrīšanai, komplektā ar iepriecinošo cenu varētu būt viens jauks atklājums daudziem! 🙂

Meklē to veikalos Drogas un www.drogas.lv


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s