8 knifi, lai SERUMU lietošana būtu EFEKTĪVA!

serums2

Serums sejas ādai – bieži vien reklāmās tiek pasniegts kā teju brīnumlīdzeklis. Vai tā tiešām ir? Ja ražotājs ir godprātīgs, tad jā – serums ir efektīvs kosmētikas produkts. Ar piebildi – tikai tad, ja to izvēlas atbilstoši sev un lieto PAREIZI! Kā tas ir? Par to šoreiz! 

IZVĒLIES SEV ATBILSTOŠU SERUMU. Serumu izvēle ir milzīga, bet atceries – vienmēr izvēlies tikai tādu produktu, kas tiešām atbilstošs tavam ādas tipam, vecumam, problēmai, kuru vēlies risināt. Serums nav gluži tas produkts, kuru lietot tāpat vien. Serumi ir pieejami visdažādākajām ādas problēmām – ir gan tādi, kas cīnās ar novecošanos, gan attīroši, gan mitrinoši, barojoši, gan arī balinoši, un pat ādas taukainumu normalizējoši vai serumi, kas novērš ādas apsārtumu un stiprina kapilārus. Tātad – ko no tā visa vajag tev?

SERUMS NEAIZSTĀJ IKDIENAS PRODUKTUS. Jā, serums ir ļoti spēcīgs kosmētikas produkts, tomēr tas nespēj aizstāt ikdienas ādas kopšanas rituālu! Ja lieto serumu, vienalga jālieto arī savs dienas un nakts krēms, kā arī āda jāattīra un jātonizē gan no rīta, gan vakarā! Viens pats serums brīnumus nedara, viss ir mijiedarbības rezultāts!

SERUMU DRĪKST LIETOT KOPĀ AR CITIEM KOSMĒTIKAS PRODUKTIEM. Drīkst un tieši tā tas arī ir jādara. Seruma var lietot kopā ar sejas ādas tipam atbilstošiem citiem kopjošās kosmētikas produktiem – skrubjiem, maskām, krēmiem. Galvenais, jāievēro secība – vispirms ādu attīra un tonizē, tad klāj serumu un pēcāk dienas/nakts krēmu.

SERUMS NAV IKDIENAS PRODUKTS. Serums nav produkts, ko lietot visu laiku, nepārtraukti. Kādēļ? Mums šķiet, ka, ja produkts labi iedarbojas, tad ādai tas nāk par labu. Jā, nāk, bet nedrīkst ādu pārsātināt. Serums satur aktīvās vielas ļoti lielā koncentrācijā, ja ādai tās tiek piedāvātas nepārtraukti visu laiku, āda pie tā pierod, atslābst atjaunoties un darboties efektīvi pati.

VISLABĀK IR SERUMU LIETOT KURSA VEIDĀ. Kursa veidā – tas ir 1-2 mēnešus katru dienu, pēcāk, ja problēma vēl aktuāla, lietošanu samazina uz 2-3 reizēm nedēļā un jāturpina vēl 2 mēnešus. Vislabāk serumus lietot kursa veidā 1-2 reizes gadā. Bieži vien tas sakrīt ar pavasara iestāšanos, kad mums pēc ziemas šķiet, ka ādu vajag atdzīvināt un pēc vasaras, kad ādu vajag atjaunot un palutināt. Starp citu, iegādājoties serumu, ir vērts skatīties, kāda tilpuma tas ir – bieži vien ražotāji piedāvā tieši tādu tilpumu, kuru var izlietot viena kursa laikā! Pieejami arī serumi, kas katrai dienai iepakoti savā iepakojumā, piemēram, ampulā.

AR SERUMU VIENU PAŠU BIEŽI VIEN IR PAR MAZ. Serums ir spēcīgas iedarbības, bet vieglas konsistences kosmētikas produkts. Parasti tam ir arī nedaudz mitrinoša iedarbība, tomēr ar to ir par maz. Ja ir ziema, tad pēc seruma lietošanas noteikti vajag nogaidīt 10-15 minūtes un tad uzklāt dienas krēmu. Tas ir obligāti sausai un jutīgai ādai, ieteicams normālai, bet kombinētai un taukainai – atkarīgs no seruma. Tomēr vieglu dienas krēmu ieteicams lietot. Tas pats attiecas uz seruma lietošanu vakarā.

TAUKAINAI ĀDAI JĀLIETO ARĪ SKRUBIS. Taukaina āda parasti ir arī biezāka, tamdēļ to noteikti kārtīgi jāattīra pirs seruma lietošana, lai tas spētu iedarboties. 1-2 reizes nedēļā ieteicams skrubis, pārējā laikā ādas tipam piemēroti attīrošie līdzekļi, kurus lieto ar ūdeni – putas, želejas u.tml. Micelārie ūdeņi te nederēs. Protams, attīrīšanas likums darbojas arī citu ādas tipu gadījumā!

SERUMU VAR LIETOT UZ NAKTI. Tas ir laiks, kad āda atjaunojas sevišķi intensīvi. Ja serumam nav īpaši norādīts, ka tas ir dienas serums, tad ieteicams to klāt vakarā uz nakti. Tas iedarbosies dubultintensīvi! Jā, arī nakts krēms paliek spēkā. Izņēmums varētu būt serumi, kas ir īpaši attīroši, ādu loboši u.tml., bet tie arī parasti nav jālieto katru dienu.

MANU IEMĪĻOTO SERUMU TOP 3

dav

Pēdējā laikā atklātie – iesaku! 😉

Beauté Pacifique Serum Paradoxe – vienkārši perfekts serums sejas ādai, kas atjauno ādu (redzami!), samazina apsārtumu, izveido pamatu skaistam make up! Āda pēc seruma lietošanas paliek gluda, ar skaistu toni, pazūd apsārtums, samazinās izsitumi, ja tādi ir, ādai tiek piešķirts mirdzums.

Dermosil Nakts Pīlinga serums – mans atklājums ādas attīrīšanā! Ļoti labs produkts lietošanai kursa veidā uz nakti. Man pietiek ar 2 nedēļu kursu, lai āda izskatītos redzami tīrāka, gludāka, skaistāka un mirdzošāka. Lieliski iedarbojas uz izsitumiem – ja kas ir uzmeties, no rīta, pēc seruma lietošanas, tas ir redzami mazāks vai pat izzudis.

The Body Shop Tējas koka koncentrāts – Tējas koka eļļa koncentrēta seruma veidā, kas NAV eļļains! Lielisks produkts kombinētai, taukainai, problemātiskai ādai, es pat teiktu – tāds, kuram obligāti jābūt vannas istabas kosmētikas plauktiņā! Tā ir ātrā palīdzība, kas darbojas dezinficējoši, izsitumus remdējoši, ādas taukainību samazinoši. Lietoju kursa veidā pēc nepieciešamības!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s