Perfekts make-up arī kombinētai/taukainai ādai – kā to dabūt gatavu?

nfd

Tās, kurām ir kombinēta vai taukaina sejas āda zina, cik reizēm grūti ir iegūt un saglabāt foršu make-up pamatu, vai ne? Sejas ādas spīdums ir problēma nr. 1 ar kuru nākas sastapties – tā bojā visu un jebkurā situācijā. Un jā, arī paplašinātas poras nav tā lieta, ko gribētos akcentēt. Un tomēr – arī šādas ādas īpašnieces var iegūt lielisku make-up. Vien jāizvēlas īstie produkti!

nfd

Šoreiz gribu padalīties savā pieredzē ar diviem interesantiem un dzīvi atvieglojošiem dekoratīvās kosmētikas produktiem no The Body Shop. Jā – tie gan ļauj iegūt smuku sejas ādu, gan arī ļoti ietaupa laiku un ir forši arī dodoties ārpus mājas. Pirmais – Instamatte matējošais līdzeklis sejai. Kas tas ir? Tas ir līdzeklis, kas ļauj sagatavot ādu make-up, izmantojot to kā bāzi. Man tieši šādi tas arī vislabāk patika. Līdzeklis ir caurspīdīgs, nedaudz gēlveida struktūras, klājams ar klāt pievienoto sūklīti. Uzklājot uz sejas, sajūta ir viegla un svaiga, tas neaizķepē poras un nerada sausuma sajūtu. Līdzeklis arī nedaudz izlīdzina ādu. Par matējošo efektu – jā, tas ir jūtams uzreiz, tomēr dienas gaitā zūd. Taču – līdzeklis ir foršs arī lietojot uz grima, līdz ar to dienas gaitā to iespējams atjaunot un līdz ar to – atjaunot arī matējošo efektu. Tajos brīžos, kad saproti – piere vai degungals atkal spīd, šis tiešām ir glābiņš, kas nebojā grimu!

PLUSI

 • Viegls, patīkams, uzklājot uz ādas, nav smaguma, poras netiek aizsprostotas;
 • Nav sausuma sajūtas – tas ir liels pluss, jo daudzi matējošie līdzekļi sausina ādu;
 • Ērta lietošana, foršs iepakojums, ērti paņemt līdzi ikdienas gaitās;
 • Iedarbība – ātra un jūtama. Sejas āda kļūst skaisti matēta.

MĪNUSI

 • Matējošais efekts varētu saglabāties ilgāk.

nfd

Otrs līdzeklis, kas ļauj iegūt foršu sejas ādu, turklāt tiešām ļoooti ietaupa laiku – All-in-one pūderkrēms. Jau pats nosaukums liecina par to, ka šis ir viss-vienā produkts. Kas ir tas viss, ko tas satur? Principā tas ir pūderkrēms + pūderis vienā produktā. Jā, tas patiks tām, kurām patīk tonālais krēms, kas sniedz vidēji biezu klājumu un, kuras lieto arī pūderi, lai novērstu ādas spīdumu. Tomēr – lai vai šis produkts tiešām sniedz sedzošu klājumu, tas nav smags un uz ādas nav redzams kā maska. Tas forši klājas ar klāt pievienoto sūklīti – tu vari kontrolēt, cik sedzošu klājumu vēlies un nomaskēt mazos ādas defektiņus. Arī poras kļūst mazāk redzamas. Šo produktu var izmantot gan ar sausu, gan mitru sūklīti, izmēģinot abus variantus, man tomēr patīk efekts, kas sasniedzams uzklājot to ar sausu sūklīti. Uzklājot produktu, uzreiz ir pabeigta grima izskats un sajūta. Tas ir ātri un rezultatīvi. Turklāt – arī dienas gaitā šo produktu viegli atjaunot. Komplektā ar iepriekš minēto Instamatte matējošo līdzekli sejai, tie ir lielisks duets, kas ļauj iegūt vienmērīgu, skaistu sejas ādu bez lieka spīduma. Tajā pašā laikā – saglabājot dabīgu izskatu un vieglu sajūtu. Man patika! 🙂

PLUSI

 • Viss-vienā koncepts tiešām ir ērts ikdienas lietošanai, jo ietaupa gan tavu laiku, gan arī naudu!
 • Rezultāts ir sedzošs, bet ne maskas efektu radošs;
 • Produkts ir ērts arī līdzi ņemšanai un grima atjaunošanai dienas laikā;
 • Līdzeklis ar pievienoto pūdera efektu ļauj kontrolēt arī sejas ādas spīdumu;
 • Tas forši nomaskē un padara mazāk redzamas paplašinātas poras.

MĪNUSI

 • Varbūt būtu gribējies vēl nedaudz izteiktāku šo pūdera efektu un līdz ar to matējošo efektu, tomēr kopā ar Instamatte līdzekli, rezultāts ir iepriecinošs!

nfd


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s