Iepazīstos ar spēcīgo uztura bagātinātāju zīmolu – LAMBERTS

Uztura bagātinātāji – vairāk vai mazāk, bet kaut ko no tiem lietojam mēs visi. Jā, rudenī un ziemā, iespējams, vairāk, vasarā – mazāk. Arī mūsu ģimenē dažādi uztura bagātinātāji tiek lietoti. Gan pieaugušajiem, gan bērniem. Taču es esmu no tiem, kas, izvēloties uztura bagātinātājus, dara to ļoti rūpīgi. Man laikam būtiskākais ir tas, lai uztura bagātinātāju zīmola “apakšā” būtu pamatoti zinātniskie pētījumi, lai zīmols būtu ar savu ievērojamu vēsturi, stāstu. Tādēļ arī mani ieinteresējis šis jaunums. LAMBERTS uztura bagātinātājus līdz šim biju manījusi pie mūsu kaimiņiem – igauņiem. Nu tie beidzot pieejami arī Latvijā! Ekskluzīvi – www.lavandas.lv!

KĀPĒC LAMBERTS?

Lamberts uztura bagātinātāji nāk no Lielbritānijas – tur Lamberts Healthcare Ltd. ir viens no vadošajiem uztura bagātinātāju ražotājiem. Lamberts Healthcare Ltd. ir dibināts 1982. gadā un ir Apvienotās Karalistes vadošais specializētu uztura bagātinātāju piegādātājs veselības speciālistiem un farmaceitiem, kuri izmanto uztura bagātinātāju un augu sastāvdaļu sniegtās iespējas veselības aprūpē. Mūsdienās Lamberts® ir daļa no visā pasaulē zināmās un atzītās Johnson & Johnson grupas.

Visi Lamberts® produkti tiek ražoti Apvienotajā Karalistē saskaņā ar stingriem labas ražošanas prakses (GMP) farmācijas standartiem. Lamberts® ražošanas principu pamatā ir zinātne un uzņēmums izstrādā tikai tādus produktus, kam piemīt pareiza iedarbība, augsta efektivitāte un ko apstiprina jaunākie zinātniskie pētījumi.

Izmantojot Lamberts® produktus, jūs varat būt pārliecināti, ka lietojas augstas kvalitātes produktus, ko apstiprinājuši veselības aprūpes profesionāļi!

Lamberts pamatprincipi – uztura bagātinātājiem jābūt drošiem, uzturvielu devai jābūt atbilstošai. Uzturvielām jābūt absorbējamām. Uztura bagātinātājiem jābūt izgatavotiem saskaņā ar GMP standartiem. Uztura bagātinātājiem jābūt pieejamiem.

Īsumā par LAMBERTS:

 • Vairāk kā 30 gadu pieredze.
 • Pārstāvēts vairāk kā 39 valstīs visā pasaulē.
 • Vadošais specializēto uztura bagātinātāju piegādātājs ārstiem, klīnikām, slimnīcām, veselības aprūpes speciālistiem, farmaceitiem, dietologiem, cilvēkiem, kuri rūpējas par veselību.
 • Izgatavots Apvienotajā Karalistē saskaņā ar labu ražošanas praksi (GMP).
 • Visi produkti atbilst stingriem farmācijas standartiem.
 • Formulu efektivitāte ir pierādīta klīniskajos pētījumos.
 • Daudzpusīgs profesionālo produktu klāsts: aminoskābes, fermenti, augu piedevas, probiotiķi, neaizvietojamās taukskābes, antioksidanti, vitamīni, minerālvielas, glikozamīni, augi, sporta produkti, proteīna pulveri, multivitamīnu kompleksi utt.!

LAMBERTS uztura bagātinātāju klāsts ir tiešām ievērojams! Taču Latvijā tie visi vēl nav pieejami – produktu klāsts aug, tiek reģistrēti arvien jauni preparāti! Es iepazinos ar pavisam mazu daļiņu no visa – 3 konkrētiem produktiem, ko mūsu ģimenē lietojam ikdienā – C vitamīnu, D vitamīnu un Magniju!

Time Release C vitamīns 1000mg tabletes

C vitamīns (askorbīnskābe) ir nepieciešama veselīgai imūnsistēmai, veseliem kauliem, zobiem un smaganām, kā arī, lai saglabātu normālu tauku un holesterīna līmeni asinīs. Tas darbojas ne tikai kā antioksidants, pasargājot šūnas no oksidatīvā stresa, bet C vitamīns veicina citu antioksidantu pārstrādi ķermenī.

Šīs tabletes ir īpaši izstrādātas, lai pakāpeniski atbrīvotu C vitamīnu 6–8 stundu laikā pēc norīšanas. Tas nozīmē, ka C vitamīns uzsūcas asinsritē pakāpeniski. Tiek uzskatīts, ka šādā veidā tiek nodrošināts stabilāks C vitamīna līmenis asinīs.

Lamberts® Time Release C vitamīna 1000mg tabletes satur arī atbilstošu bioflavonoīdu un mežrozīšu līmeni.

Kam ieteicamas Lamberts Time Release 1000mg C vitamīna tabletes:

Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu imūnsistēmu;
Cilvēkiem, kuri jūtas noguruši;
Sportistiem, kuri vēlas paātrināt muskuļu atjaunošanos un samazināt muskuļu sāpīgumu;
Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot dzelzs uzsūkšanos organismā;
Cilvēkiem, kuri vēlas veicināt normālu vielmaiņu;
Cilvēkiem, kuri vēlas veicināt kolagēna veidošanos, kas atbalsta normālu kaulu, skrimšļu, asinsvadu, zobu, smaganu un ādas funkcionēšanu.

No savas puses varu teikt – ļoti, ļoti labs C vitamīns! Lietojam mēs abi ar vīru – tagad, vīrusu laikā, arī katru dienu! Ja jūtam, ka kaut kas “nāk virsū” – sāk kņudināt deguns u.tml. iedzeram šo un tiešām lieliski palīdz! Ne velti C vitamīns ir viens no galvenajiem imunitāti balstošajiem vitamīniem! Un šim liels pluss ir pievienotie bioflavonoīdi, kā arī pakāpeniskā iedarbība!

MagAsorb Magnesium 150mg (citrāts) 150mg

Lamberts MagAsorb nodrošina 150mg tīra magnija katrā tabletē bioloģiski pieejamā citrāta formā, kas nodrošina maksimālu absorbciju.

Magnijs ir svarīga minerālviela, kas palīdz uzturēt normālus kaulus un veicina normālu nervu sistēmas darbību. Tas palīdz arī nodrošināt normālu muskuļu funkcionēšanu, tostarp sirds muskuļa darbību. Turklāt magnijs arvien plašāk tiek uzskatīts par barības vielu, kas ļauj samazināt nogurumu un spēku izsīkumu.

Magnija trūkums ir diez gan izplatīts un simptomi ietver muskuļu krampjus, nogurumu un dažādus pirmsmenstruālā sindroma simptomus.

Kam ieteicamas Lamberts MagAsorb tabletes:

Cilvēkiem, kuriem ir sirds slimības;
Sievietēm, kurām ir menstruālie traucējumi;
Sievietēm, kuras cieš no pirmsmenstruālā sindroma;
Sievietēm, kurām ir menopauze;
Cilvēkiem, kuri cieš no hroniska noguruma sindroma;
Cilvēkiem, kuriem ir muskuļu krampji;
Cilvēkiem, kuriem ir 1. vai 2. tipa diabēts;
Cilvēkiem, kuri cieš no migrēnas.

Šo magniju lietoju es pati. Gan tādēļ, lai dotu spēku nervu sistēmai, gan, lai mazinātu ikdienas nogurumu. Un – darbojas! Pēc vesela kursa iziešanas, tas, ko sajūtu pirmo – esmu mierīgāka un man mazāk “sāp” spranda, kas mēdz būt savilkta nevis no kādas fiziskās piepūles, bet gan no pienākumiem, darbiem, termiņiem un ikdienas stresa! Jūtu atvieglojumu šajā ziņā un man tas nozīmē ļoti daudz – jūtos fiziski labāk, prāts mierīgāks, šķiet, ka vieglāk ar visu ir tikt galā!

D3 vitamīns 2000iu

Lamberts D3 vitamīns 2000 IU nodrošina 50 μg šīs svarīgās uzturvielas D3 formā un tādā stiprumā, kādu speciālisti arvien vairāk rekomendē šī vitamīna trūkuma novēršanai. Šīs viegli norijamās kapsulas ir ražotas Apvienotajā Karalistē atbilstoši GMP farmācijas standartiem.

Vienīgais nozīmīgais D vitamīna avots ir taukainas zivis. Lielāko daļu D vitamīna mēs uzņemam no saules gaismas. Taču pastāv problēma: daudzi cilvēki ziemeļu valstīs nesaņem nepieciešamo vitamīnu daudzumu no saules gaismas, jo D vitamīna ražošanu ietekmē sezona (tas notiek tikai vasarā), platuma grādi (Igaunija atrodas diez gan tālu ziemeļos), diennakts laiks (jāatrodas ārā laikā no 11:00 līdz 15:00), mākoņu sega (pilnīgi apmācies laiks samazina D vitamīna sintēzi par 50% procentiem), smogs/piesārņojums (lielākā daļa no mums dzīvo pilsētās), melanīna saturs ādā (jo tumšāka āda, jo mazāk D vitamīna iegūsiet no saules) un saules aizsargkrēmu lietošana (SPF8 un lielāks).

Šajā produktā iekļautais dabīgais D3 vitamīns ir tādā pašā formā, kādā tas tiek ražots organismā saules gaismas iedarbības rezultātā.

Cilvēka organisms iegūst D vitamīnu no diviem avotiem – no uztura un no saules gaismas iedarbības uz ādu, kas veicina dabisku D vitamīna ražošanu organismā.

D vitamīnam ir īpaši svarīga loma normālas kaulu veselības uzturēšanā, patiesībā tas iedarbojas uz visām ķermeņa šūnām un būtiski ietekmē cilvēka veselību.

Kam ieteicamas Lamberts Vitamin D3 2000 iu kapsulas:

 • Cilvēkiem, kuri cieš no nopietna D vitamīna deficīta (zem 50nmol/L);
 • Grūtniecēm un sievietēm, kuras baro ar krūti;
 • Vīriešiem un sievietēm vecumā virs 50 gadiem;
 • Cilvēkiem, kuri cieš no osteoporozes;
 • Cilvēkiem, kuri izvairās no saules gaismas vai nevar iet ārā;
 • Cilvēkiem, kuru uzturā ir maz pārtikas produktu, kas satur D vitamīnu (zivis, salami, šķiņķis, olas, sēnes);
 • Cilvēkiem ar vāju imūnsistēmu rudenī un ziemā;
 • Cilvēkiem, kuri cieš no reimatoīdā artrīta;
 • Veģetāriešiem.

D vitamīns ir tas, ko abi ar vīru lietojam teju visu gadu (vien pašā vasaras viducī – nē)! 2000iu ir vidēja, uzturošā deva, ko parasti arī rekomendē ārsti. Tā kā mums nav D vitamīna deficīts, tad ar to ir pietiekami. Jā, es esmu pārliecināta, ka D vitamīnam ir liela nozīme imunitātes spēcināšanā, tādēļ to uzņemam papildus.

***

Kopumā man ļoti patīk LAMBERTS uztura bagātinātāji, jo tie ir spēcīgi, uzticami un kvalitatīvi. Liels pluss par to, ka tabetes ir lieliskas formas, gludas – tās ērti norīt, kas atvieglo lietošanu! Kā jau minēju – LAMBERTS produktu klāstā ir daudz dažādu uztura bagātinātāju visai ģimenei. Zīmols, ko vērts iepazīt! 🙂

Meklē šos un citus LAMBERTS uztura bagātinātājus Lavandas Eko veikalos – Rīgā, Elizabetes 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s