Jaunā Healthy Ageing+ līnija no Babē – jauneklīgai ādai jebkurā vecumā!

Vai zināji, ka EKSPOSOMA (ārējās vides ietekmju kopums) ir atbildīga par 75% ādas novecošanos? Jā, tie ir tādi ikdienas faktori, kā – saules radiācija, piesārņojums, laikapstākļi, diēta, stress, nekvalitatīvs miegs un kaitīgie ieradumi (smēķēšana, alkohola lietošana). Un trakākais, ka bieži vien no tiem mēs nevaram izvairīties pat gribot! Un šo apstākļu ietekme uz ādu ir redzama – elastības zudums, nevienmērīgs ādas tonis, grumbiņas… Tieši tādēļ Laboratorios BABĒ ir izstrādājusi jauno Healthy Agening+ līniju kā kompleksu risinājumu veselīgai un vitālai ādai, novēršot izteiktākās novecošanās pazīmes jebkurā vecumā!

Healthy Agening+ var palīdzēt pasargāt no eksposomas iedarbības, kas ir ādas novecošanās pazīme, koriģēs grumbas, piešķirs ādai vitalitāti un izlīdzinās sejas toni! Produktu pamatā ir unikāla, multifunkcionāla aktīvo vielu kombinācija. Sinerģija starp visefektīvākajām un atzītākajām aktīvajām vielām kosmētikā un inovatīvākās anti-aging vielas, kombinācijā ar izstrādātajām formulām, kas piemērotas pat visjutīgākajai ādai. Katra no šīm aktīvajām vielām ir īpaša, lai aizsargātu sejas ādu pret eksposomas iedarbību, koriģētu un novērstu tās ietekmi.

AIZSARDZĪBAI:

 • Biolīna prebiotika – spēcīga prebiotika, kas stimulē ādas dabisko aizsargfunkciju veidošanos, samazina nevēlamo mikroorganismu veidošanos, aizsargā un veicina dabisko mikrobiomu.
 • Karnozīns – dabiskas izcelsmes antioksidants, kas preventīvi aizsargā no vidē esošajiem brīvajiem radikāļiem.
 • SPF 30 saules aizsargfaktors – augsta un plaša spektra aizsardzība pret saules radīto starojumu.

KORIĢĒŠANAI un ŠŪNU BOJĀJUMU PREVENTĪVAI NOVĒRŠANAI:

 • Bakučiola + iekapsulēts retinols – sinerģija, kas aizkavē novecošanās procesus. Retinols (iekapsulēts, lai novērstu blakusparādības) + bakučiola (jauns, dabiskas izcelsmes retinols) ir dubults spēks veselīgai un atjaunotai ādai.
 • Kolagēna biostimulators + kolagēns + elastīns – atjaunos ādas stingrību un elastību, palīdzēs izvairīties no smalko grumbiņu veidošanās.
 • Kliņģerītes zieda ekstrakts – ierobežos epiģenētiskās izmaiņas, t.sk. uzkrātos ārējās vides ietekmes bojājumus un novecošanu.

TŪLĪTĒJAI IEDARBĪBAI un REDZAMAJĀM IZMAIŅĀM:

 • DMAE – spēcīgas un efektīvas anti-age aktīvās vielas, kombinācijā ar antioksidantu ietekmi un lielisku īstermiņa un ilgtermiņa nostiprināšanas un liftinga efektu. Tām ir akumulatīva iedarbība.
 • Hialuronskābe – uztur ādu stingu, tvirtu, aizpilda sīkās grumbiņas.
 • Barojošs komplekss – kombinācija ar augu izcelsmes eļļām (kokosriekstu sviests, mango sviests, olīveļļa, mandeļu eļļa, sojas pupiņu eļļa un kokvilnas eļļa) palīdzēs mitrināt, barot un atjaunot ādu.

Jaunajā līnijā kopumā ietilpst 5 produkti:

 • BABĒ DIENAS LIFTINGA KRĒMS SPF30 (Multi Protector SPF30), 50 ml
 • BABĒ MULTI ATJAUNOJOŠS NAKTS KRĒMS, (Multi Repair), 50ml
 • BABĒ MULTI ATJAUNOJOŠS SERUMS (Multi Rejuvenating), 50 ml
 • BABĒ MULTI KOREKTORS ACĪM UN LŪPĀM (Multi Corrector), 15 ml
 • BABĒ MULTI IEDARBĪBAS KRĒMS NOBRIEDUŠAI ĀDAI (Multi Action), 50 ml

Es iepazinos ar diviem konkrētiem produktiem no šīs līnijas – acu/lūpu krēmu un nakts krēmu! Kopumā tas, kas patīkami pārsteidza mani, ir spēcīgi, uz zināšanām, izpēti un tehnoloģijām balstīti produkti, kas piemēroti vairumam sieviešu + tie ir par teju vai neticami pievilcīgām un pieejamām cenām! Vērts iepazīt!

BABĒ MULTI KOREKTORS ACĪM UN LŪPĀM (15ml, ~16Eur)

Acu/lūpu zonas koriģējošs krēms ar hialuronskābi, kofeīnu, bakučiolu un iekapsulētu retinolu. Specifiskai kopšanai delikātajām sejas zonām. Elastīgumam un stingrībai, grumbiņu mazināšanai. Ar vieglu tekstūru, kas tiešām patīkami pārsteidza, neitrālu aromātu. Viegli klājas, nekavējoties iesūcas ādā. Mazina maisiņus zem acīm, izlīdzina ādas toni, pēc vairāku nedēļu lietošanas šķiet, ka jūtama arī ādu izlīdzinošā iedarbība. man vairāk patika au zonai, pati sev sapratu, ka zonai ap lūpām man vēl neprasās pēc īpaša kopjošā līdzekļa 🙂

BABĒ MULTI ATJAUNOJOŠS NAKTS KRĒMS (50ml, ~34Eur)

Ar bakučiolu, iekapsulēto retinolu, kliņģerīti, barojošo kompleksu. Aizsargā ādu nakts laikā, stimulē tās veselīgu atjaunošanos. Mazina un koriģē grumbiņas, atjauno ādu, “tiek galā” ar dienas laikā piedzīvoto eksposoma ietekmi! Pabiezas konsistnces, taču uz ādas “kūstošs” krēms, kas patīkams ādai, ar neitrālu aromātu, ātri iesūcas un patika/derēja arī manai jutīgajai ādai 🙂 Kopumā man patika, šķiet, ka jauni atjauno, mostos ar gludu un mierīgu ādu, kas gatava jauniem izaicinājumiem! Taču – lai novērtētu šīs līnijas pilnīgu iedarbību, noteikti būtu jāiepazīstās arī ar pārējiem tās produktiem, lai būtu pilns ikdienas rituāls!

Vairāk par šiem jaunajiem Healthy Agening+ produktiem uzzini – www.babecosmetics.lv, bet meklē tos labākajās aptiekās Latvijā!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s