Iepazīstos – EUCERIN Anti-Pigment līnija ādai ar hiperpigmentāciju!

IMG_7632

Hiperpigmentācija ir problēma, kas ir nesaprotama, līdz neskar pašu. Arī es agrāk nedomāju par saules aizsardzību, sauļojos uz nebēdu un – viss bija kārtībā. Līdz – paliku stāvoklī 🙂 Pigmenta pleķis uz pieres “izlīda” pirmās grūtniecības laikā un savas pozīcijas “nostiprināja”, gaidot otro bērniņu. Katru ziemu tas pazūd, katru pavasari – ir klāt atkal! Un es – nesamierināmi ar to cīnos 🙂

Šoreiz manu interesi piesaistīja EUCERIN Anti-Pigment līnijas produkti, kas sola palīdzēt cīņā ar hiperpigmentācijas problēmām. Lietoju pilnu šo produktu sēriju vairāk kā mēnesi – gan no rītiem, gan vakaros! Jā, rezultāti ir – lasi tālāk gan par tiem, gan katru produktu atsevišķi!

Anti-Pigment Divkameru serums visiem ādas tipiem

IMG_7641

Eucerin Anti-Pigment Dual serumā ir apvienoti divi serumi ar atšķirīgu iedarbību:

  • tiamidols: efektīva un patentēta sastāvdaļa, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas galveno cēloni; klīniski pierādīts, ka, lietojot regulāri, samazina hiperpigmentāciju, novēršot tās atkārtotu parādīšanos;
  • koncentrēta hialuronskābe: viena no visefektīvākajām mitrinošajām vielām, kas palīdz ādai piesaistīt un noturēt mitrumu.

Šis ir mans sabiedrotais katru rītu – pēc ādas attīrīšanas un tonizēšanas! Ļoti vieglas un patīkamas konsistences serums, kas sastāv no 2 atsevišķām komponentēm, kas sajaucas, serumu izspiežot! Neitrāls aromāts, labi mitrina ādu, tā kļūst maiga, gluda un zīdaina! Tā kā mana āda ir arī ar kuperozes pazīmēm, ļoti jutīga, varu teikt – ne šis, ne citi šīs līnijas produkti to nekairina, par to liels pluss!

Anti-Pigment dienas krēms ar SPF 30 visiem ādas tipiem

IMG_7638 (1)

Eucerin Anti-Pigment dienas krēms ar SPF 30 satur tiamidolu – efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Ar UVA un UVB filtriem (SPF 30) mitrinošais dienas krēms piedāvā efektīvu aizsardzību pret saules ietekmi un samazina iespēju, ka uz ādas saules ietekmē veidosies pigmenta plankumi. 

Otra mana ikdienas rīta ādas kopšanas rituāla neatņemamā sastāvdaļa! Dienas krēms ar SPF 30 – ideāls vasarā! Arī vieglas konsistences, labi iesūcas ādā, mitrina, nepadara ādu spīdīgu! Kopā ar serumu darbojas nevainojami! Taisnības labad gan jāpiebilst, ka vienalga lietoju vēl arī saules aizsargproduktu sejai, bet, ja tas aizmirsies vai vienkārši nav – arī šis krēms sniedz vērā ņemamu aizsardzību! 🙂

Anti-Pigment atsevišķu pigmentu korektors visiem ādas tipiem

IMG_7646

Eucerin Anti-Pigment Spot korektors ir netaukains gels ar lokālu aplikatoru, kas gādā par precīzu uzklāšanu mazos hiperpigmentācijas laukumos. Tas satur tiamidolu – efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. 

Visinteresantākais produkts no visas šīs Eucerin Anti-Pigment līnijas! Korektors ar otiņu – kā serums, ko precīzi uzklāt tieši uz pigmenta plankumiem! Šo lietoju vakaros – pēc ādas attīrīšanas un tonizēšanas. Uzklāju tieši uz pigmenta plankuma, pagaidu līdz iesūcas (tas notiek ātri, jo konsistence ir viegla, gēl-veida) un tad turpinu ar nakts krēmu! Man pašai šķiet, ka šis ir īpaši koncentrēts un iedarbīgs produkts tieši uz pigmentācijas problēmu.

Anti-Pigment nakts krēms visiem ādas tipiem

IMG_7640

Eucerin Anti-Pigment nakts krēms satur tiamidolu – efektīvu un patentētu sastāvdaļu, kas iedarbojas uz hiperpigmentācijas pamatcēloni, samazinot melanīna ražošanu. Klīniski un dermatoloģiski ir pierādīts, ka tas samazina tumšos plankumus un novērš to atkārtotu parādīšanos. Nakts krēms satur arī dekspantenolu – aktīvo sastāvdaļu, kura, kā zināms, atbalsta ādas atjaunošanos naktī. 

Ļoti foršs nakts krēms! Ne vien iedarbojas uz pigemntācijas plankumiem, bet vispār – mitrina ādu, nomierina, padara maigu un gludu. Šo es laikam lietotu arī tad, ja man pigmentācijas problēmas nebūtu aktuālas 🙂

Mani rezultāti pēc vairāk kā 4 nedēļu pilnas Eucerin Anti-Pigment līnijas lietošanas

Šis laikam ir tas, ko visas vēlas uzzināt visvairāk – VAI DARBOJAS? Tad nu saku – jā! Man, pēc 4 nedēļu ar asti šo produktu lietošanas, ir skaidri redzams – tie ļoti labi palīdz IEROBEŽOT pigmentācijas problēmas! Pigmentācijas plankums uz pieres nav tumšāks un pēc saulainajiem vasaras periodiem, kur ļoti daudz dzīvojos pa āru, arī pludmali, tas ir vērā ņemams sasniegums!

Citus gadus ap šo laiku mans pigmenta plankums jau ir izteikti tumšs, šogad – mērens, pat viegls. Man šķiet, ka, kopš lietoju Eucerin Anti-Pigment produktus, tas ir arī nedaudz gaišāks. Sejas āda kopumā izskatās gaišāka un dzidrāka!

Es noteikti turpināšu lietot šos produktus, domāju, ka tie ļoti labi palīdzēs rudenī, kad aktīvā saule beigsies, tad ātrāk tikšu vaļā no sava pleķa uz ziemu! Tas, kas mani interesē visvairāk – vai nākamajā pavasarī pigmenta plankums parādīsies uz pieres ar tādu pašu sparu? Vai varbūt tiešām nebūs TIK izteikts? To tad nu vēl redzēšu un apsolu šī stāsta turpinājumu 😉

Ieskaties – te vēl vairāk un dziļāk par Eucerin Anti-Pigment līniju, sastāvdaļām, iedarbību:

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s