“Hello Beautiful” jeb 9 dienu intensīva kūre sejas ādai no Annemarie Borlind!

IMG_8389

Annemarie Borlind ir dabiskās kosmētikas zīmols, ko jau labu laiku esmu iemīļojusi, vairāki tā pārstāvji ir pastāvīgie iemītnieki manā vannas istabā 🙂 Taču šoreiz iepazīstos ar ko īpašu – 9 dienu intensīvu kūri, kas mitrina, izlīdzina, atjauno ādu – tās ir “Hello Beautiful” ampulas! Tāds ļoooti interesants un izsmalcināts produkts, kas patīkams lietošanā un – strādā! 

Annemarie Borlind mitrinoša 9 dienu kūre sejas ādai “Hello Beautiful” (9 x 2ml, 20,50€)

IMG_8392

Kūre paredzēta 9 dienām, tā sastāv no 3X3 dažādām ampulām – mitrinošām, liftinga un atjaunojošām. Tieši šādā secībā tās arī jālieto! Mans novērojums gan ir tāds, ka ar vienu šo ampulu vienā lietošanas reizē ir daudz par daudz 🙂 Jā – ar to pietiek gan sejai, gan kaklam, dekoltē un vēl tik pat paliek pāri! Jo serumi klājas viegli un perfekti! Taču ražotājs norāda, ka ampula jāiztērē uzreiz pēc atvēršanas… Es gan domāju, ka ampulu mierīgi var lietot arī 2 dienas pēc kārtas, līdz ar to kūri kopumā pagarinot uz 18 dienām!

Bet – šoreiz stāstīšu tā, kā paredzēts – kā “pareizi” jālieto 🙂

Pirmās 3 dienas – hialuronskābes ampulas!

IMG_8393

Dubultdeva hialuronskābes bagātīgi un dziļi mitrinās ādu. Intensīvi mitrinātā ādā izlīdzinās krunciņas, kas radušās sausuma rezultātā. Āda kļūst acīmredzami gludāka, svaigāka un vitalizēta.

Izteikti mitrinošas, ļoti vieglas konsistences, ātri iesūcas ādā! Man patika lietot uz vakaru – no rīta āda ir gluda, maiga un atpūtusies! Jauki arī nomierina, piemēram, pēc saulītes! Ideālas vasaras periodam.

Nākamās 3 dienas – liftinga ampulas!

IMG_8394

Fukusa aļģes ekstrakts un augu izcelsmes kaviārs izlīdzina krunciņas un padara ādu gludāku. Jūras augu aktīvās vielas nostiprina sejas kontūras un veicina ādas reģenerāciju. Rezultātā āda kļūst stingrāka un vienmērīgi gludāka.

Tekstūra – vēl patīkamāka, ļoti jūtama iedarbība! Āda jau pēc pirmā vakara paliek tvirtāka un stingrāka, maiga, izlīdzināta! Lietošanā ļoooti patīkamas ampulas, vienīgais mīnuss, kas gan no manas puses ir ļoti subjektīvi – man ne līdz galam uzrunāja šo 3 ampulu aromāts 🙂 Bet, ja ņem vērā iedarbību – tas ir sīkums! 🙂

Pēdējās 3 dienas – atjaunojošās ampulas! 

IMG_8395

Ektoīna un hialuronskābes efektīvā kombinācija baro un nomierina ādu. Ektoīns veicina ādas šūnu dabisku atjaunošanos un padara ādu elastīgāku. Rezultātā āda ir nomierināta un relaksēta.

Šīs man patika vislabāk – lietoju uz vakaru un āda no rīta ir perfekta! Maiga, gluda, mierīga, izskatās ļoti labi. Tekstūra lieliska, klājas viegli, iesūcas ātri!

KOPUMĀ – mans vērtējums pēc 9 lietošanas dienām jeb viena kursa ir ļoooti atzinīgs! Es nesaku, ka brīnums, taču iedarbība ir jūtama! Āda jūtās un izskatās ļoti labi – ir mitrināta, nomierināta, tonis vienmērīgāks, tā ir maiga un elastīga, mazās sausuma krunciņas pazudušas. Ļoti vērtīgs kurss, ko izmēģināt! Man gan grūti spriest par to, cik ilgstošs būs rezultāts, droši vien kurss būs jāatkārto, bet – tas ir tā vērts, iesaku! 🙂

Annemarie Borlind kopjošo kosmētiku, kā arī dekoratīvo kosmētiku PILNĀ izvēlē meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s