ATKLĀJUMS – Helen Seward matu kopšanas produkti!

IMG_7072

Tad, kad tev šķiet, ka vairs nekas tā baigi nepārsteidz attiecībā uz kosmētiku, tad pie tevis nonāk fantastiski labi matu kopšanas produkti 🙂 Tas ir stāsts par mani un zīmolu Helen Seward! Iepazinos ar Helen Seward matu kopšanas produktu līniju HYDRA un esmu sajūsmināta – viennozīmīgi iesaku!

Hydra mitrinošs šampūns (300ml, 15Eur) un Mitrinošs kondicionieris (300ml, 17Eur)

IMG_7078

Helen Seward HYDRA līnija – intensīvas mitrināšanas un krāsas aizsardzības programma ar augu ekstraktiem + ACE kompleksu (naturāls proteīnu un vitamīnu komplekss).

5/S Hydrating shampoo – intensīvs mitrinošs šampūns krāsotiem un apstrādātiem matiem ar augu ekstraktiem un ACE kompleksu. Bagātīgi mitrinoša kosmētiskā formula piedāvā maigu un pilnīgi attīrošu iedarbību krāsotiem matiem, pilnībā saglabājot esošo matu krāsu un to nebojājot. Tas uzlabo mata gludumu un veidošanu, atjauno matu spīdumu un mīkstumu.

Šampūns, kas dara visu un ir lielisks jau pats par sevi! Un tas, piekritīsi, šampūniem ir retums, parasti tie spēj darboties tikai tandēmā ar kondicionieriem un maskām 🙂 Bet šis no Helen Seward – izteikti mitrina, ideāli attīra un padara matus tik mīkstus, ka šķiet – varētu bez kondicioniera arī iztikt 🙂 Protams, ka tā es nedaru un tomēr turpinu arī ar kondiconieri 🙂

5/C Hydrating conditioner – intensīvi mitrinošs kondicionieris krāsotiem un apstrādātiem matiem ar augu ekstraktiem un vitamīnu E. Intensīvi mitrinoša matu atveseļošanas iedarbība, kas aktīvi pasargā mata dabīgo krāsu un/vai arī krāsotā mata krāsu, palielinot matu izturību pret ārējiem nelabvēlīgajiem apstākļiem, paralēli saglabā arī pret novecošanas iedarbību.

Izcils kondicionieris ikdienas lietošanai – nogludina matus teju neticami, padara viegli ķemmējamus un ļoti spīdīgus. Ja paturi kondicionieri vairāk par tām 2-3 minūtēm, efekts ir gandrīz kā lietojot matu masku! 🙂

Hydra mitrinošā maska (500ml, 27Eur)

IMG_7082

Dziļi mitrinoša maska krāsotiem un apstrādātiem matiem ar augļu ekstraktiem un Vitamīnu E. Tā rada dziļu matu rehidrāciju, atjauno spīdumu krāsotiem un ļoti bojātiem matiem. Tā arī pasargā matus no novecošanas efekta un atjauno matus pēc kosmētiskās krāsošanas.

Absolūts WOW no manas puses! Izmantoju šo masku bagātīgai matu lutināšanai – ieklāju mitros, ar dvieli izsusinātos matos, aptinu dvielu un pavadu vismaz kādu pusstundu. Efekts? It kā mati būtu… es pat nezinu… ielaminēti, apstrādāti ar keratīnu? Respektīvi – tie ir super mīksti un gludi, tādi kā piepildīti, pat apjomīgāki! Man nenormāli patīk, šī maska ir mans lielākais atklājums no Helen Seward!

Hydra mitrinošs fluīds (200ml, 19Eur)

IMG_7081

5/F Hydrating fluid – tūlītējas iedarbības mitrinošs bi-fāzes (bi-phase) fluīds krāsotiem un apstrādātiem matiem ar sarkano apelsīnu biophenoliem un vitamīnu E. Koncentrēta formula aktīvai krāsotu matu aizsardzībai, fluīds palielina mata izturību pret ārējiem nelabvēlīgajiem apstākļiem. Uzlabo matu veidošanas iespēju un piedod īpašu mirdzumu.

Viegls fluīds, kas nepadara matus smagus, ir nejūtams! Lietoju vasaras periodā, lai pasargātus matus no UV stariem un citiem nelabvēlīgiem vides faktoriem! Gribas ticēt, ka strādā 🙂 Katrā ziņā – mati ir smuki un mirdzoši!

Šos un citus Helen Seward produktus visizdevīgāk vienuviet meklē www.helenseward.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s