Vasaras izskatam VISU GADU – Lavera Naturkosmetik paštonējošais krēms sejai!

IMG_6108

Paštonējošie krēmi ir kas tāds, ko es lietoju ik pa brīdim, kā ziemā, tā vasarā. Jo man tas palīdz uzturēt smuku, veselīgu un saulainu ādas toni (bet – ne brūnu un pārsauļota izskata)! Taču – paštonējošos krēmus izvēlos ar lielu rūpību! Pirmkārt, esmu sapratusi, ka man patīk DABISKO kosmētikas zīmolu piedāvājums – tie paštonējošie krēmi, kas nav ar nepatīkamo aromātu un nepadara ādu oranžu. 🙂 Burvīgs atklājums ir šis variants no Lavera Naturkosmetik!

Lavera pašiedeguma sejas krēms ar organisko makadāmijas riekstu eļļu un saulespuķu eļļu (50ml, 10.90Eur)

Lavera Naturkosmetik paštonējošais krēms sejai ir vieglas konsistences krēms vienmērīgam un dabiskam iedegumam ar augstas kvalitātes BIO makadāmijas riekstu un saulespuķu eļļām, kas kopj ādu un ilgstoši mitrina. Piešķir ādai starojošu un vieglu iedegumu ar dabisku toni.

Tas, kādēļ es esmu iemīlējusi šo krēmu, ir lieliskā sastāva, foršā rezultāta & draudzīgās cenas apvienojums! Lavera Naturkosmetik pats par sevi ir dabiskās un eko sertificētās kosmētikas zīmols, kam es uzticos. Šis paštonējošais krēms ir foršs ar visu – tam ir viegla, patīkama tekstūra, tas labi klājas, izlīdzinās uz ādas. Nerada strīpas, rezultāts ir vienmērīgs un skaists. Un – ĻOTI DABĪGS! Kas man ir pats galvenais!

Pēc vienas lietošanas reizes (es paštonējošos līdzekļus vienmēr lietoju vakaros), rezultāts būs tāds ļoooti viegls un maigs. Tāda nedaudz saules nobučota āda 🙂 Ja gribi izteiktāku toni – lieto vairākas dienas pēc kārtas!

Otrs lielais pluss – šis krēms ir bez nepatīkamā aromāta, kas piemīt masu kosmētikas zīmolu paštonējošajiem krēmiem. Un vēl – tas nekairina ādu, nenosprosto poras, nerada nekādas problēmas! Manai jutīgajai ādai ir pieredze arī ar šādām lietām, tamdēļ – priecājos! 🙂

Ar vienu vārdu sakot – foršs! Kā jau minēju – es šo krēmu lietoju vakaros, pēc sava nakts krēma, bet reizēm – arī vienu pašu! Lietoju sejai, kaklam, dekoltē un reizēm – arī pleciem un rokām 🙂 Tagad, pavasarī, šis krēms ļoti forši papildina pirmo saules iedegumu un ļauj vasaru sagaidīt bez piena bāluma 🙂

Šos un citus Lavera Naturkosmetik produktus meklē mājīgajā dabīgo un eko preču veikaliņā “Lavandas” Rīgā, Elizabetes ielā 25 un www.lavandas.lv!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s