Izsmalcināts NAKTS KRĒMS ar 6 hialuronskābēm no Fillerina

IMG_5206

Ar Fillerina iepazinos pirms pāris mēnešiem, kad izmēģināju FILLERINA dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplektu (lasi – Līdz šim SPĒCĪGĀKAIS, kas bijis manā vannas istabā – 14 dienas kopā ar FILLERINA dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplektu!), tas bija kaut kas WOW 🙂 Tamdēļ – āķis lūpā un skatos tālāk – ko vēl piedāvā Fillerina? 

Šoreiz iepazīstos ar Fillerina nakts krēmu – arī tas satur veselas 6 dažādu molekulu masu hialuronskābes, kas darbojas ādu piepildoši. Tā kā nakts krēmi ir mana vājība, šis ļoti interesēja. Kopumā šim nakts krēmam, tāpat kā visiem Fillerina produktiem, ir 3 līmeņi, es sāku ar pirmo, kas ir jaunām ādām bez lielām un izteiktām novecošanās pazīmēm. Principā arī 2. līmenis jau derētu – tas būtu ādām ar pirmajām redzamajām novecošanās pazīmēm. Savukārt 3. līmenis ir ādai ar jau izteiktām novecošanās pazīmēm.

FILLERINA Nakts krēms ar 6 haluronskābēm 1. līmenis (50ml, 69Eur)

IMG_5207

Pildvielas iedarbība visai sejai. “Fillerina” nakts krēms ir ikdienas procedūra ar pildvielas efektu visai sejai. Baro, var lietot vienu pašu vai kombinēt ar citiem “Fillerina” līdzekļiem.

Nakts krēms, kurā jūtama izsmalcinātība it visā – tam ir patīkama konsistence, tas nav smags, bet ir mitrinošs, barojošs un piepildošs. Aromāts – jūtams, bet elegants, patiks vairākumam! Kopumā šis nakts krēms rada tādu ļoti kopjošu un lutinošu sajūtu. Kā tāda bagātīga, ādu atjaunojoša nakts maska 🙂

Kāds ir efekts? Labs! Krēms ādu izteikti izlīdzina un piepilda. Ja esi izgājusi Fillerina dermatoloģisko kosmētisko pildvielu kursu, tad šis krēms palīdzēs uzturēt rezultātu pēc iespējas ilgāk! Bet – arī lietots viens pats tas varētu būt viens no labākajiem nakts krēmiem ādai, kurai nepieciešama dziļa mitrināšana, piepildīšana, izlīdzināšana!

IMG_5209

Šo un citus Fillerina produktus visizdevīgāk meklē www.labo-baltic.eu

Lasi arī – Līdz šim SPĒCĪGĀKAIS, kas bijis manā vannas istabā – 14 dienas kopā ar FILLERINA dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplektu!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s