Urtekram LAVANDAS līnija – ar ko tik ĪPAŠA?

IMG_4200

Kā tu izvēlies ikdienas ķermeņa ādas kopšanas līdzekļus? Agrāk es tam nepievērsu tādu uzmanību, bet nu jau vairākus gadus esmu pārliecināta – labāk ko dabiskāku, labāku un kvalitatīvāku, jo tad ķermeņa āda pasaka paldies ar labu izskatu un dažādas problēmas izzūd pašas no sevis!

Šoreiz par ļoti labu atklājumu – Urtekram lavandas līniju. Tām pašām pamat lietām, kas nepieciešamas ikdienā – dušas želeju, šķidrajām ziepēm un ķermeņa krēmu! Tas īpašais un atšķirīgais – visiem šīs līnijas produktiem ir pievienotas lactobacillus baktērijas, kas rūpējas par ādas dabīgo balansu! Labo baktēriju pievienošana kosmētikas produktiem ir jauns un ļoti pozitīvs trends, jo šāda tipa produkti ļauj spēcināt ādas imunitāti un uzlabot tās pašas aizsargspējas. Viss šis jaukums no veikaliem Biotēka un www.bio.lv!

Urtekram dušas želeja ar lavandu (250ml, 5.90Eur) un ķermeņa losjons ar lavandu (250ml, 8.50Eur)

IMG_4192

Dušas želeja. Maiga, patīkamas konsistences dušas želeja, kas izteikti mitrina un kopj ādu. Ar eko lavandu, augu mazgājošajām sastāvdaļām un vītolu mizu. Ideāli attīra, bet nekairina un nesausina. Pievienotās lactobacillus baktērijas atgriež dabīgo ādas balansu. Un burvīgais lavandas aromāts ļauj atslābināties un izbaudīt. Āda pēc dušošanās ir gluda, maiga un patīkama.

Ķermeņa losjons. Mitrinošs un ādu lutinošs. Pluss par vieglo tekstūru, kas viegli klājas un fiksi iesūcas ādā. Ar eko lavandas ēterisko eļļu, vērtīgiem augu ekstraktiem un pievienotām lactobacillus baktērijām, kas uztur un atjauno ādas dabīgo balansu. Āda kļūst zīdaini maiga un gluda, efekts ir ilgstošs. Aromāts – apbur! 🙂

Urtekram šķidrās ziepes ar lavandu un probiotiķiem (380ml, 7.90Eur)

IMG_4194

Ziepes, kas efektīvi attīra, vienlaikus mitrinot ādu. Nesausina, nekairina. Ar eko lavandu, augu mazgājošām sastāvdaļām, vītola mizu un lactobacillus baktērijām, kas rūpējas par ādas dabīgo balansu. Ziepēm ir patīkama tekstūra un burvīgs lavandas aromāts. Der gan virtuvei, gan vannas istabai un, pateicoties lielajam tilpumam, pietiek pieklājīgam laika periodam.

Šos un citus Urtekram produktus meklē veikalos Biotēka un www.bio.lv

 


Viena doma par “Urtekram LAVANDAS līnija – ar ko tik ĪPAŠA?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s