Lanaform Skin Mass – dzenam prom CELULĪTU!

IMG_3017

Ik gadu pavasarī mēs visas (vairāk vai mazāk) sarosamies, gatavojoties pludmales sezonai! Nu gribas tās smukās kājas, vai ne? Un ir vai nav tas celulīts (drusku jau ir visām), tāpat kaut ko daramies un darbojamies, lai to apkarotu – vienalga kurā stadijā 🙂 Un tieši tādēļ arī es iepazīstos ar jaunu masāžas ierīci no www.hairfree.lt – Lanaform Skin Mass! 

Arī es par celulītu vēl tā baigi nesūdzot, bet kaut kas jau ir – un, ja vēl ādu saņem pirkstos… 🙂 Ar vienu vārdu sakot – profilakses nolūkos es darbojos! Lietoju gan krēmus, gan izmēģinu dažādus masāžas rīkus. Līdz šim man ir bijušas tikai tādas parastas masāžas uzpariktes – ar roku “darbināmas”. Lanaform Skin Mass ir mana pirmā tāda “kārtīgā” masāžas ierīce celulītam!

Celulīta masāžas ierīce Lanaform Skin Mass (69 Eur)

Lanaform Skin Mass masāžas ierīcei ir trīs dažādas darbības funkcijas – palpēšanas rullis, sūkšana, vibrācija. Iespējams iestatīt dažādas intensitātes. Tā paredzēta ķermeņa masāžai – kājas, dibens, vēders. Darbojas ar elektrību.

Mani jau no pirmās lietošanas reizes izbrīnīja tas, cik šī masāžas ierīce ir spēcīga! Jā – masāža ir pat ļoti jūtama, dažbrīd, sevišķi pirmajās reizēs, ir pat nedaudz sāpīgi. Bet – tas, protams, labi, jo nozīmē, ka viss strādā! Problēmzonas ir sarkanas pēc masāžas, asinsrite tiek pamatīgi iekustināta.

Ņem vērā – šī masāžas ierīce vislabāk darbosies kopā ar kādu ķermeņa eļļu, ideālā variantā – pretcelulīta 🙂 Uz sausas ādas masāžu nav iespējams veikt, jo ierīce ādu “iesūc” un uz priekšu netiksi.

Protams, viss slēpjas regularitātē! Es cenšos masāžu veikt katru vai vismaz katru otro dienu, veltot tai kādu brīdi (minūtes 15-20). Ražotājs sola atbrīvot no vairākiem liekiem centimetriem. Par tiem man grūti spriest, jo man nav sevišķi daudz lieko centimetru, ko zaudēt, neteiktu, ka kāju vai gurnu apkārtmēri būtu mainījušies. BET āda tiešām paliek gludāka un tvirtāka – tas ir fakts!

Tātad – viss darbojas! Un no savas puses šo aparātu varu rekomendēt, jo tas ir spēcīgākais, ko līdz šim esmu lietojusi.

Vienīgie nelielie mīnusi – ierīce ir pasmaga un vada dēļ nav tik ērta lietošanā, cik būtu, ja tā būtu portatīva 🙂 Bet – tie, protams, dzīves sīkumi 🙂

IMG_3199

Lai skaisti šopavasar! 😉

Vairāk par Lanaform Skin Mass uzzini – www.hairfree.lt!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s