20 dienu kurss ar Dr.OHHIRA® dzeramo KOLAGĒNU

IMG_1296

Kolagēns ir olbaltumviela, kas veido līdz pat 70% mūsu ādas masas! Pateicoties tam mūsu āda spēj būt elastīga, stingra, gluda un skaista. Diemžēl jau pēc 25-30 gadu vecuma kolagēns ādā strauji sāk samazināties… Lai saglabātu ādu skaistu iespējami ilgāk, kolagēnu vēlams kursa veidā laiku pa laikam uzņemt papildus. Šoreiz iepazīstos ar Dr.OHHIRA® dzeramo kolagēnu, izgāju 20 dienu kursu un – man ir ko teikt! 🙂

Dr.OHHIRA® dzeramais kolagēns (10 ampulas, 20 dienu kursam, 70Eur)

IMG_1299

Ar ko īpašs ir tieši Dr.OHHIRA® dzeramais kolegēns? Pirmkārt jau ar to, ka tas ir dzeramais, jeb šķidrais kolagēns – mūsu organismam to ir vieglāk uzņemt, tas labāk uzsūcas un spēj pilnvērtīgāk iedarboties. Dr.OHHIRA® hidrolizētie kolagēna tripeptīti (jūras izcelsmes) un arī sastāvā esošā hialuronskābe un elastīns ir ļoti mazas molekulu masas, kas vēl jo vairāk garantē to, ka tas spēj iekļūt tur, kur citi kolagēna produkti neiekļūst. Kolagēns vienā ampulā ir daudz – 7.75g!

Pluss par to, ka šī kolagēna sastāvā ir arī pietiekošs daudzums C vitamīna, kas ir ļoti svarīgs, lai kolagēns spētu uzsūkties un paveikt savus labos darbus. Vēl – sastāvs ir papildināts arī ar virkni citu vērtīgu labumu, kas darbojas ādas labā – bišu māšu peru pieniņš, koenzīms Q10, fermentēts sinbiotisks augu ekstrakts OM-X®, vairāk par sastāvu skaties TE!

IMG_1300

Es izgāju vienu pilnu 20 dienu kursu ar šo kolagēnu. Tam nepieciešams viens iepakojums, kas sastāv no 10 ampulām. Shēma ir vienkārša – pirmās 5 dienas dzer pa vienai ampulai dienā, pēc tam pa 1 ampulai reizi 3 dienās.

Mans pats pirmais iespaids – šis kolagēns ir GARŠĪGS! Tiešām – tam ir laba garša, kas atvieglo tā lietošanu. Zinu, par ko runāju, jo esmu lietojusi arī tādus dzeramos kolagēnus, kas garšo vienkārši atbaidoši un lietošanu padara par izteikti nepatīkamu. Dr.OHHIRA® kolagēns ir papildināts ar melleņu sulu un garšo nedaudz pēc… zaptes 🙂 Par to MILZU pluss no manis!

Protams, es nevaru apgalvot, ka man tagad, pēc šī 20 dienu kursa, ir jauna āda 🙂 BET šķiet, ka kaut ko just var. Āda ir tāda prišāka, mirdzošāka, man šķiet, ka nedaudz līdzenāka. To, ka uzlabojusies elastība pat vairāk redzu uz ķermeņa – vēdera, dekoltē zonā. Protams, šis kolagēns darbojas ne tikai ādas, bet arī matu, nagu un locītavu labā. Mati un nagi man aug griezdamies, iespējams, daļēji pateicoties arī šim kolagēnam 🙂 Kas attiecas uz locītavām – vēl jau nav tas vecums, ka visas malas sāp, bet man tāpat šķiet, ka no rītiem ir vieglāk iekustēties dienai 🙂

Kā ar jebkuru kolagēnu, arī šim viss labums slēpjas regularitātē. Kopumā gadā ieteicami 3-4 kursi. Un es noteikti jau pavisam drīz ķeršos klāt vēl vienam kursam, jo pirmie iespaidi ir patīkami un šķiet – tas ir tā vērts! Izmēģini!

Šos un citus Dr.OHHIRA® produktus meklē www.ohhira.lv


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s