Līdz šim SPĒCĪGĀKAIS, kas bijis manā vannas istabā – 14 dienas kopā ar FILLERINA dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplektu!

IMG_1524

ATKLĀJUMS & PĀRSTEIGUMS! 🙂 Tā es visprecīzāk varētu raksturot savu iepazīšanos ar Fillerina dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplektu lietošanai mājas apstākļos. Tām, kas apskatījās bildi un šausmās noelsās, saku uzreiz – tās NAV adatas 🙂 Kas īsti ir Fillerina, kā to lieto un galvenais – KĀDU rezultātu var sasniegt? Uzzini!

Fillerina ir jaunākās paaudzes līdzeklis ādas reālai piepildīšanai un pacelšanai, lietojams mājas apstākļos – kursa veidā, 14 dienu garumā (pēc vajadzības šo laiku pagarinot)! Pēc savas būtības tas darbojas kā filleris (piepilda) un spēj daļēji vai pat pilnībā aizvietot kosmētiskās skaistuma injekcijas, piemēram, hialuronskābes injekcijas, kā arī ievērojami pagarināt to darbības ilgumu, ja tādas tikušas veiktas!

Vienkāršiem vārdiem runājot – Fillerina ļauj aizpildīt lielākas vai mazākas grumbiņas un krunciņas, koriģēt nelielus sejas defektus, piepildīt ādu ar tendenci uz tukšumu un noslīdēšanu (vaigu kauli, sejas ovāls, lūpas). Ar vienu vārdu sakot – atjaunot ādas un sejas kopumā jauneklīgu izskatu.

Kas tad ir Fillerina iedarbības pamatā? Protams, tik populārā un iedarbīgā HIALURONSKĀBE! Tikai ar vienu piebildi – Fillerina ir unikāla ar to, ka satur 6(!) dažādu molekulu masu hialuronskābes! Tāda līdzekļa, vismaz Latvijas tirgū, otra nav. Un tieši šis lielais dažādo hialuronskābju daudzums ļauj līdzeklim tikt iekšā ādā, piepildīt to un sniegt redzamu rezultātu.

Tām, kas noelšas par cenu – jāsaka godīgi, arī man tā sākotnēji šķieta liela, bet, kad līdzekli iepazīst un saprot tās atšķirības no visa citas, kas veikalos un aptiekās pieejams, tas cipars galīgi vairs nešķiet traks! Jo ir virkne serumu veikalu plauktos, kas maksā tuvu šim, bet satur, maksimums, 3-4 hialuronskābes, kas, protams, mitrinās, bet nespēs izdarīt to, ko Fillerina. Un – ja salīdzina ar kosmētiskajām procedūrām, piemēram, hialuronskābes injekcijām vai mezoterapju, tad šis cipars vispār nobāl 🙂

***

Nu, ko – iepazīstos ar Filerina, 14 dienas – aiziet! 🙂

FILLERINA Dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplekts ar 6 hialuronskābēm, 2. līmenis (14 dienu kurss, 105 Eur)

IMG_1553

Kopumā pieejami 3 dažādu “stiprumu” Fillerina komplekti, manējais ir 2. pakāpes komplekts. Tajā ietilpst – hialuronskābes gela pildījums (2x14ml), barojošs krēms (2x14ml) un 2 ierīces precīzai produktu uzklāšanai – jā, jā, tās ar tām “adatām” 🙂

Pašā pirmajā mirklī šķiet, ka visa šī komplekta lietošana būs tā teikt “čakarīga”, BET jau pēc pirmā vakara man ir skaidrs – viss ir super vienkarši! Lūk, kā tas notiek, soli pa solim:

  1. Notīru seju ar savu iecienītāko attīrošo līdzekli;
  2. Ar precīzā aplikatora palīdzību klāju gelu tieši tur, kur nepieciešams – uz grumbiņām, zem acīm (asaru rievās), ap acīm, uz lūpām. Lai gan ražotājs norāda, ka vienā reizē jāizmanto 2ml gela, man ar to ir daudz par daudz 🙂 Izmantoji stipri mazāk, attiecīgi – man šis komplekts kalpos vairāk kā 14 dienas (pēc atvēršanas tas jāizlieto 6 mēnešu periodā);
  3. Kad viss uzklāts, nogadu 10 minūtes, līdz gels iesūcas. Un mans pārsteigums pirmajos vakaros bija par to, ka, piemēram, acu zonā tas iesūcas par 100% 🙂 Tātad – ādai vajag, tai slāpst! Ak jā – BŪTISKI! Pirms Fillerina klāšanas, ieteicams izdzert ap 2 glāzēm ūdens, lai hialuronskābei audos būtu mitrums, ko piesaistīt! To svarīgi atcerēties, jo, ja dzersi vien kafiju, šis viss pasākums būs velts 🙂
  4. Pēc 10 minūtēm (es citu reizi noturēju pat 15-20 min) atlikumu maigi iepliķē ādā un pa virsu klāj barojošo krēmu. Atkal 2 ml, man atkal – par daudz! Saku uzreiz – šim krēmam neizmantoju aplikatoru. Man daudz ērtāk šķita uzklāt krēmu ar pirkstiem, jo tas ir pabiezs, bet tiiik labs! Āda paliek super maiga un gluda!

Te ļoti uzskatāmi var redzēt, kā lietot Fillerina:

 

Un tagad pats būtiskākais – PAR REZULTĀTU! Es Fillerina lietoju nu jau ilgāk par 14 dienām un izskatās, ka man pietiks vēl kādam laikam 🙂 Turpināšu lietot, jo rezultāti ir un ar katru dienu paliek izteiktāki.

Tām, kuras domā, ka Fillerina uztaisīs “vaska seju” – nē, tā gluži nav 🙂 Tas, ko sajutu pēc aptuveni nedēļas – āda, piemēram, acu zonā paliek izteikti stingrāka un tāda kā elastīgāka, “atsperīgāka”. Pēc nu jau teju 3 nedēļām, redzu, ka smaidot un smejoties mazās krunciņas jeb “vārnu kājiņas” ir ieverojami sarukušas! Arī mana dusmu rieva pierē ir, bet tāda kā seklāka 🙂

Ļoti labs rezultāts ir tur, kur vēlējos visvairāk – mana rūpe un galvenais iemesls Fillerina uzsākšanai, ir tā dēvētās asaru rievas zem acīm – tās man izteiktas, tā tāda iedzimta lieta, īpatnība, kas nereti liek izskatīties nogurušākai un vecākai kā patiesībā esmu/jūtos. Zinu, ka tur praktiski neko citu nav iespējams darīt, kā vien veikt hialuronskābes injekcijas. Un tagad – Fillerina 🙂 Pēc nepilnu 3 nedēļu kursa man beidzot sāk šķist, ka asaru rievas kļūst mazāk izteiktas, tās tiešām tiek piepildītas! Protams, tās nepazūd par 100%, bet uzlabojumi ir un kopskats paliek možāks!

Tām, kuras interesējas par lūpām – lietoju Fillerina arī tām. Nē, nav man lūpas tagad kā Andželīnai Džolijai 🙂 bet tās kļust daudz gludākas un tas piepildījums arī ir nedaudz redzams un jūtams! Lūpām kursu noteikti turpināšu!

Vēl viena lieta – cik ilgi turās rezultāti? Ražotājs apgalvo, ka, atkarībā no mūsu katra individuālās vielmaiņas u.tml., rezultāti turēsies 3-4 mēnešus!

Tātad – rezumē par visu. Fillerina ir jauns un tiešām unikāls līdzeklis, kas fiksi un vienkārši, bet galvenais – ar rezultātu – mājas apstākļos ļauj uzlabot dažādas mazas nepilnībiņas, kas jau sen kaitinājušas, traucējušas. 🙂 IESAKU!

Meklē Fillerina labākajās aptiekās Latvijā un www.labo-baltic.eu!


Viena doma par “Līdz šim SPĒCĪGĀKAIS, kas bijis manā vannas istabā – 14 dienas kopā ar FILLERINA dermatoloģisko kosmētisko pildvielu komplektu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s