Mīlestība no pirmās tikšanās reizes – elektriskā zobu birste Silk’n SonicSmile

IMG_1467

Ilgu laiku biju pret elektriskās zobu birstes ieviešanu savā ikdienā – jo šķita, ka nevajag, pietiek ar parasto, tas jau ik tāds mārketings, diezgan padārgi utt. Iemelus mācēju atrast 🙂 Līdz pērnā gada nogalē mans vīrs paziņoja, ka baigi gribētu izprovēt elektrisko zobu birsti. Sarunāju ar Ziemassvētku vecīti, ka viņam to noliek zem eglītes. Pati spītīgi turpināju tīrīt ar parasto zobu birsti… Ilgi nenoturējos 🙂 Nu jau vairāk kā mēnesi manā vannas istabā ir šī skaistule – Silk’n SonicSmile elektriskā zobu birste no www.hairfree.lt!

Un jā – tā bija absolūta iemīlēšanās no pašas pirmās reizes, kad šo birsti izmantoju. Tagad vispār nesaprotu – kur biju agrāk un KĀ varēju tīrīt zobus ar parasto birsti? 🙂

Elektriskā zobu birste Silk’n SonicSmile (119 Eur)

IMG_1470

Ļoti skaista, ļoti ērta un ļoooti efektīva – tā īsumā un precīzi varu raksturot šo brīnišķīgo atklājumu! Elektriskā zobu birste Silk’n SonicSmile pilnībā ir izmainījusi manu ikdienas zobu kopšanas rutīnu, padarot to daudzkārt efektīvāku. Rezultātu jutu jau no pirmās lietošanas reizes! Šī birste pilnībā noņem aplikumu un zobi paliek neticami gludi. Mēneša laikā, kopš šo birsti lietoju, tie ir arī vismaz par pāris toņiem gaišāki kļuvuši (man pēc dabas ir diezgan balti zobi, beidzot esmu tos atguvusi)!

Mana problēma, jeb drīzāk – īpatnība – ir tas, ka samērā ātri veidojas zobakmens. Tāds siekalu sastāvs, kā skaidroja zobārste. Tad nu lūk – šī birste man ir perfekts palīgs tikt ar to galā – tas vienkārši nepaspēj izveidoties! Esmu sajūsmā! Un vēl – arī manas jutīgās smaganas nu jūtas labi, jo šī zobu birste, atšķirībā no parastajām, tās vispār netraumē!

Ja citi saka, ka pie elektriskās zobu birstes “jāpierod”, tad es varu teikt – mums bija saskaņa jau no pirmās lietošanas reizes 🙂 Absolūts MATCH!

IMG_1477

Silk’n SonicSmile zobu birstei ir daudz plusu, kas runā par labu tās izvēlei (tici, es, meklējot dāvanu vīram, izpētīju & salīdzināju neskaitāmas populārāko zīmolu elektriskās zobu birstes) 🙂 Tie lielākie plus ir:

  • Tai ir 31 000 vibrējošu kustību minūtē, kas ir ļoooti labi un sniedz ātri jūtamu (un redzamu) efektu;
  • 5 iestatījumi: White, Clean, Polish, Massage un Study, mans iemīļotākais – WHITE 🙂 
  • Gudrs intervālu taimeris – 2 minūšu laikā zobu birste novibrēs 4 reizies, lai tu varētu veltīt pietiekami daudz laika katrai mutes zonai!
  • Var izmantot līdz trim nedēļām ar vienu uzlādi – un tas tiešām tā ir!
  • Ūdensnecaurlaidīga (IPX7): piemērota izmantošanai dušā un vannā – par šo milzu pluss no manis;
  • Iekļauj divas balināšanas zobu birstes galvas, kas ir super, jo tik fiksi nebūs jāpērk jaunas! 🙂

Jā, starp citu – jaunas maināmās galviņas šai zobu birstei ir par ļoti labu cenu – 2 gab. par ~10Eur!!! Kas ir wow, jo līdzvērtīgi komplekti citu zīmolu birstēm maksā pat 30Eur!

IMG_1490

Ar vienu vārdu sakot – šī birste ir super un es ar visām četrām to rekomendēju ikvienam, kas vēlas iegādāties elektrisko zobu birsti! 🙂

Vairāk par Silk’n SonicSmile – www.hairfree.lt!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s