3 soļu rituāls MIRDZOŠAI ādai no Beauté Pacifique

IMG_1317 (1)

Par Beaute Pacifique un tā produktiem es laikam varētu runāt un runāt 🙂 Tā bija mīlestība no paša sākuma, kad iepazināmies, vairāk – Beauté Pacifique – kosmētika, kas sniedz REDZAMU rezultātu! Šoreiz pie manis nonākuši 3 lieliski Beaute Pacifique produkti, kas VISLABĀK darbojas, lietoti kopā. Es no tiek izveidoju lielisku 3 soļu rituāli, kas piešķir ādai mirdzumu un perfekti attīra – IESAKU! 

PIRMAIS SOLIS

Beauté Pacifique Clinical Super3 Exfoliator pīlings (50ml, 54Eur)

IMG_1318

Īpaši spēcīgas iedarbības pīlinga krēms ar perfekti noapaļotām pērlītēm, kas mehāniski noņem atmirušās ādas šūniņas un atver poras. Apvienojot pīlinga skābju iedarbību ar maigu mehānisku attīrīšanu, tiek iegūta ārkārtīgi gluda āda. Ar šo pīlinga krēmu āda vienlaicīgi tiek attīrīta bioloģiski ar trīs dažādu veidu skābēm: Glikolskābi, Salicilskābi un Azelaīnskābi – kā arī Baltā vītola mizas ekstraktu. Rezultāts ir jauneklīgāka izskata, zīdaini gluda ādas virsma ar izlīdzinātu epidermas reljefu.

Šis ir ļoti dziļas iedarbības pīlinga krēms, kas sniedz teju vai profesionālu rezultātu. Āda pilnībā mainās – tā paliek gludāka, vienmērīgāka, redzami tīrāka un ar šaurākām porām. Produkts, kas patīkami pārsteidz! Tā kā man ir kombinēta/taukaina sejas āda, tad šis produkts man ir ideāli piemērots. Par pašu lietošanu – vienīgais, pie kā sākumā jāpierod, ka uzklājot šo pīlinga krēmu, pirmās minūtes tas pamatīgi kņudina, pat kož ādu, pēcāk sajūtas pāriet. Taču, ņemot vērā krēma augļskābju sastāvu, tas ir pilnīgi normāli! BET tā kā mana āda ir ar vieglām kuperozes pazīmēm vaigu galos un uz deguna, tur šo pīlingu nelietoju, lai ādu pārlieku nekairinātu!

OTRAIS UN TREŠAIS SOLIS

Beauté Pacifique Deep Pore Cleansing Mask (50ml, 27Eur) un Beauté Pacifique Instant Hydrating Mask (100ml, 45Eur)

IMG_1322

Beauté Pacifique Deep Pore Cleansing Mask satur 3 dažādu veidu smalku molekulu Japānas mālus, kas ļoti blīvi nosedz ādas virsmu, dziļi attīra un sašaurina poras. Satur arī C-vitamīnu, Kava-kava augļa saknes ekstraktu un Persika ekstraktu, kas attīra, nomierina un sniedz ādai patīkamas svaiguma sajūtas.

Spēcīgas iedarbības attīrošā maska, pēc kuras lietošanas sejas āda ir redzami tīrāka, gludāka un poras mazākas. Arī sejas ādas tonis ir vienmērīgāks. Māli ir tas, kas manai ādai ļoti patīk un tādēļ parasti maskās, kuru sastāvā ir arī māli, nenākas vilties. Mālam taču pēc dabas jau piemīt īpašība uzsūkt sevī visu, kas lieks, ko lieliski var just, uzklājot mālus uz ādas. Maskai ir diezgan spēcīga smarža, maiga krāsa. Patīkami, ka šī maska nav jāklāj uz ādas ļoti biezā kārtā – tas savukārt garantē to, ka ar vienu tūbiņu pietiek labam laikam! Kā es saku – ir vienkārši mālu maskas un ir MĀLU maskas, kurās iemīlas – šī viennozīmīgi ir no tām otrajām 🙂

Beaute Pacifique Instant Hydrating Mask intensīvi un ilgstoši mitrina, atjauno ādas struktūru un mazina novecošanās pazīmes. Satur dabīgo Skvalāna eļļu, kā arī A un E vitamīnus. Pēc maskas lietošanas āda kļūst svaigāka un veselīgāka. Atjauno un paaugstina zaudēto mitruma līmeni ādā. Satur mitrumu saglabājošas sastāvdaļas, kas ādā notur pievienoto mitrumu un uz ādas virsmas izveido mitrumu saglabājošu barjeru.

Man vislabāk patīk, lietota kā NAKTS maska – gan kā šī ādu attīrošā rituāla noslēguma solis, gan arī vienkārši – pāris reizes nedēļā, aizstājot savu nakts krēmu. Maska, uzklāta uz nakti, ādai patīk – no rīta pamostos ar super maigu, mīkstu un nomierinātu sejas ādu. Ne miņas no spīduma vai izsitumiem! Lietota regulāri ļauj uzlabot ādas elastību un komfortu, mazina apsārtumu un padara ādu mazāk jutīgu. Un ar šo vienu tūbiņu mierīgi var nodzīvot gadu vismaz 🙂

Vairāk par šiem un citiem Beaute Pacifique produktiem uzzini www.bepa.lv


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s