Tiešām forši atradumi MATIEM no Multilukss!

IMG_0583

Pirms kāda laika devos uz Multilukss veikaliem (Ko labu var dabūt Multilukss veikalos – eju izpētīt!), lai izpētītu, ko tur var dabūt 🙂 Un mans pārsteigums bija par to, cik ļoti plašs matu kopšanas produktu klāsts tajos pieejams! Zīmoli ir dažādi, bet daži ir pat ļoti labi. Šoreiz tuvāk iepazīstos ar diviem atradumiem – TRESemmé  un Dr. Sante!

TRESemmé Botanique Detox šampūns un kondicionieris (400ml, 6.24Eur/katrs)

IMG_0589

Amerikā radīts matu kopšanas zīmols TRESemmé mani pirmo reizi uzrunāja, kad izmēģināju tā Repair & Protect atjaunojošo matu masku, kas ļoti patika. Tamdēļ vēlējos uzzināt – ko vēl piedāvā TRESemme? Šoreiz izvēle par labu krita diviem matu kopšanas komplektiem. Pirmais no tiem – šampūns un kondicionieris no Botanique Detox sērijas.

Gan šampūns, gan kondicionieris nesatur parabēnus, silikonus, krāsvielas. Tie radīti saudzīgai matu attīrīšanai un kopšanai. Ar kokosriekstu eļļu un alveju šie produkti kopj un piepilda matus, lai tie kļūtu veseli un mirdzoši!

Man patika šie abi! Tiešām maigi un galvas ādai, matiem draudzīgi. Tādi labi ikdienas matu kopšanas produkti. Šampūns nevainojami attīra matus, nesausinot tos. Kondicinieris maigi nogludina, nedaudz piepilda matus. Padara tos viegli ķemmējamus, mīkstus, novērš pūkošanos. Ar maigu aromātu. Jauki!

TRESemmé Protein Thickness šampūns un kondicionieris matu apjoma/biezuma palielināšanai (400ml, 6.24Eur/katrs)

IMG_0590

Ar īpašu formulu, kas satur proteīnus, lai piepildītu matus un jūtami palielinātu to blīvumu, apjomu. Oi nu ļoti uzrunājoši, vai ne? 🙂

Realitātē, protams, nav man tagad to matu 2x vairāk uz galvas 🙂 bet šie produkti tiešām jauki palīdz izskatīties matiem kuplākiem, apjomīgākiem. Tie nav pie galvas pielipuši, ir gaisīgi un zīdaini pēc izžāvēšanas! Un maniem garajiem matiem tas ir ļoti daudz!

Protams, ir grūti saprast, vai šie produkti padara matus reāli biezākus, it kā, lietojot, šķiet, ka jā, bet efekts saglabājas vien kamēr lieto šos līdzekļus. Kolīdz izmazgāju ar ko citu – viss kā parasti. Katrā ziņā – šampūns attīra labi, kondicionieris nogludina un padara matus mīkstus, viegli ķemmējamus un skaistus! Uzteicams ir arī neuzmācīgais aromāts. Man patika – lietošu un, kas zina, varbūt pat iegādāšos atkārtoti!

Dr. Sante Coconut Hair matu maska (1000ml, 6.75Eur, 300ml, 2.60Eur)

IMG_0594

Mana pirmā iepazīšanās ar ukraiņu zīmolu Dr. Sante un man ĻOTI patīk! Šī maska maniem matiem ir īsts atradums, kuru esmu ļoti iemīļojusi! Tā paredzēta sausiem, nespodriem matiem. Mitrina, atjauno matu gludumu un labo izskatu. Mega tilpums – vesels litrs! Un par neticami labu cenu (zem 10Eur)!

Ar kokosriekstu eļļu un ļoti maigu, patīkamu aromātu! Bez minerāleļļām, parabēniem un citām nevēlamām sastāvdaļām. Šī maska uzteikti uzlabo matu stāvokli jau no pirmās lietošanas reizes. Mani garie mati paliek izcili mīksti, ķemmējas bez jebkādām problēmām, kļūst ļoti elastīgi un mirdzoši. Šī maska ir ideāla, lai atjaunotu matu veselību un labsajūtu pēc to niknākas veidošanas, piemēram, pēc balles frizūrām u.tml. Pluss par to, ka tā nav jātur ļoti ilgi – man pietiek ar 5-10 minūtēm, kamēr esmu dušā!

Man tik ļoti patīk, ka ir āķis lūpā – ļoti gribu izmēģināt pārējos Dr. Sante kokosriekstu līnijas matu kopšanas produktus!

Šos un citus jaukus matu kopšanas produktus no TRESemmé un Dr. Sante meklē veikalos Multilukss! 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s