LUTINU sevi ar fantastisko Lanaform Aqua Relax hidromasāžas vannas paklājiņu!

IMG_4700

Šī ir lieta, ko es esmu gribējusi VIENMĒR, bet kaut kā nebija sanācis līdz tai tikt 🙂 BET vasaras nogalē šāds hidromasāžas vannas paklājiņš nonāca manās rokās. Mēs esam tik ļoti sadraudzējušies, ka varu teikt – tas ir burvīgs! Un savas vannošanās reizes bez šī vairs nemaz negribu iedomāties! 🙂

Hidromasāžas vannas paklājs Lanaform Aqua Relax (115Eur, www.hairfree.lt)

IMG_4707

Lanaform AQUA RELAX hidromasāžas ierīce paredzēta atslābināšanās prcedūrām vannā. Pateicoties šim masažierim, iespējams sajusties kā kārtīgā burbuļvannā kādā SPA salonā, vien ar to piebildi, ka procedūra pieejama ikvienā brīdī, pašas vannā! 🙂 Masažieris mazina nogurumu un stresu, palīdz atslābināties muskuļiem un arī atbrīvo prātu. Izmantojot masažieri Lanaform AQUA RELAX, tiek masēta gan mugura, gan sēža un stilbi. Atslābst un atbrīvojas viss ķermenis!

Man, kā divu mazu bērnu mammai, šis ir vienkārši fantastisks ieguvums un draugs ikdienas spriedzes un noguruma mazināšanai! Savu tik mīļo vannu papildinot ar šo hidromasāžas paklājiņu + labu vannas sāli vai bumbu, es iegūsti SPA salona cienīgu procedūru, kas ļauj atslābt, atbrīvoties, nomierināties un atgūt spēkus, enerģiju, kas ikdienā audzinot mazos, ir tik ļoti nepieciešama!

Masažieris darbojas pavisam vienkārši – paklājiņu ieklāj vannā, kompresoriņu novieto pie vannas, tas pa trubu pūš gaisu un rada burvīgus burbuļus.

IMG_4703

Masāžas intensitāte viegli regulējama ar pulti, kopā Lanaform Aqua Relax piedāvā 4 programmas, 3 intensitātes līmeņos. Tam iespējams uzstādīt arī taimeri (10 līdz pat 60 minūtēm!). Burbuļi ir pamatīgi, jo paklājiņam ir 260 (!) sprauslas, pa kuriem nāk šie burbuļi. Līdz ar to jāpiedomā pie tā, lai vannas piedeva nav tāda, kas ļoti puto, citādi putās var pazust 🙂

Pats paklājiņš ir ļoti mīksts un ērts, vannošanās – ļoooti patīkama bauda! 🙂 Šis ir tiešām foršs veids, kā palutināt pašai sevi, ja esi “vannas cilvēks”!

92F2C33C-1EBC-4506-BA5C-2B8625E5A9E5

Hidromasāžas vannas paklājiņu Lanaform Aqua Relax meklē www.hairfree.lt!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s