Iepazīstos ar Beauté Pacifique MATU kopšanas līdzekļiem!

IMG_8403

Ja līdz šim man Beauté Pacifique vienmēr vairāk asociējās ar sejas ādas kopšanas produktu arsenālu, kas ir manu pašu, pašu iecienītāko vidū, tad nu beidzot esmu saņēmusies un izmēģināju arī viņu matu kopšanas produktus ikdienai – šampūnu un kondicionieri! Kādi ir? Uzzini!

Beauté Pacifique Extended Performance Shampoo For Fine hair (200ml, 24Eur)

IMG_8405

Beauté Pacifique Extended Performance Shampoo For Fine hair ir īpaši maigs šampūns pret galvas ādu – maigāks par tīru ūdeni. Mazina blaugznu veidošanos, kas bieži ir saistīta ar kairinošu šampūnu lietošanu un biežu mazgāšanu. Šis šampūns tīra, kopj un aizsargā matus no šķelšanās. Šampūns ir īpaši radīts plāniem un smalkiem matiem, ja vēlaties tos padarīt kuplākus. Mati un galvas āda kļūst svaiga un palielinās matu apjoms.

Lielisks! Tiešām ļoti maigs, bet ikdienai iedarbīgs šampūns, kas lutina matus. Maniem garajiem, taču ne pārāk biezajiem matiem – ideāls. Forši attīra, ir ar labu konsistenci, arī puto samērā labi un viegli izskalojams no matiem. Attīra un mitrina, padara matus vieglus un kuplus. Starp citu, šķita, ka tie tik fiksi nesataukojas. Man ļoti patīk arī vieglais un elegantais aromāts. Turpinu ar kondicionieri!

Beauté Pacifique Extended Performance Conditioner (200ml, 25Eur)

IMG_8407

Beauté Pacifique Extended Performance Conditioner īpaši radīts sausu matu kopšanai, taču piemērots visiem matu tipiem. Mati kļūst zīdaini un viegli veidojami. Balzams ir īpaši piemērots gariem matiem. Aizsargā matus no šķelšanās un sniedz skaistu mirdzumu, kas izceļ matu krāsas.

Jauks kondicionieris ikdienai. Neteikšu, ka pats barojošākais, kādu esmu lietojusi, taču savu uzdevumu veic teicami – atšķetina un mitrina matus. Tos viegli pēcāk izķemmēt. Tiešām šķiet, ka piešķir matiem mirdzumu vairāk, kā citi kondicionieri. Matu šķelšanās nav mana problēma, līdz ar to man tās novēršanu grūti komentēt, bet, zinot, cik rūpīgi pārdomāti, sastāva ziņā, ir Beaute Pacifique produkti, domāju, ka tiešām strādā arī uz šo!

Kopumā es noteikti neesmu vīlusies – izrādās, ka Beaute Pacifique klāstā ir arī forši matu kopšanas produkti. Varētu gan vēl būt arī kāda intensīvā maska, tad es būtu vēl priecīgāka! 🙂 Katrā ziņā – ir izmēģināšanas vērti!

Šos un citus Beaute Pacifique produktus meklē veikalos Douglas, www.douglas.lv un www.bepa.lv!

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s