Iepazīšanās ar PHARMACERIS E līniju sausai un jutīgai ādai, kas piemērota arī mazuļiem no pirmajām dzīves dienām!

IMG_6834

Man, kā divu mazu bērnu mammai, būtiski, lai mājās ir šāda tipa produkti. Lai gan mani mazie nav ar sausām un pārāk jutīgām ādām, tomēr kosmētiku, ko lietoju bērniem, izvēlos sevišķi rūpīgi. Un Pharmaceris nepieviļ. Šie ir vieni no labākajiem un iedarbīgākajiem bērnu ādas kopšanas produktiem, ko esam lietojuši!

Pharmaceris EMOTOPIC ir specializēta produktu līnija, kas paredzēta ikdienas kopšanai sausai, ļoti sausai, dehidrētai un jutīgai āda, kas ir pakļauta niezei un kairinājumam, kā arī ādai ar atopisko dermatītu. Pateicoties sinerģiskai aktīvo vielu iedarbībai, produkti intensīvi baro ādu un atjauno ādas mitruma līmeni, padarot to mīkstu un elastīgu. Produkti nodrošina efektīvu ādas aizsardzību un veselīgas ādas komfortu jebkurā vecumā. Dabiskās eļļas ar pierādītu medicīnisko efektivitāti, kas iekļautas produktu līnijā, stiprina ādas lipīdu slāni, nodrošinot ādas struktūras pareizu darbību jau no pirmās dzīves dienas jaundzimušajiem, bērniem un pieaugušajiem.

Kopumā EMOTOPIC līnijā ir 3 produkti – vannas emulsija, ķermeņa losjons un sejas-ķermeņa krēms. Izmēģināju divus no tiem, kas mūsu ģimenes ikdienā ir tie ejošākie!

EMOTOPIC Vannas emulsija ikdienai 

IMG_6838

Produkts paredzēts ikdienas mīkstinošu vannu sagatavošanai. Saskaroties ar ūdeni tas veido maigu, mitrinošu vannas emulsiju. Tas efektīvi noņem ādas netīrumus, nebojājot ādas hidrolipīdu slāni. Dabiskās eļļas atjauno lipīdu slāni un epidermas kohēziju. Emulsija nomierina un mazina kairinājumu, novēršot diskomforta sajūta, ko izraisa saspringta, sausa un niezoša āda. Aktīvās sastāvdaļas: kaņepju eļļa | rapšu eļļa | sojas eļļa | Omega 3,6,9 taukskābes.

Tā kā mana trīsgadīgā meitiņa ir pilnīgs vannas fans (bez tās neiztiekam gandrīz ne vakaru!!!), tad šis produkts mums ir absolūti nepieciešamo topā! Emulsija ir lieliska – to vannai nepieciešams pievienot vien nedaudz (1-2 korķīši) un tā lieliski mīkstina vannas ūdeni, bet arī nepadara to pārāk eļļainu, kas man ir svarīgi, lai bērns vannā justos droši un neslīdētu! Tai nav aromāta, nav krāsvielu. Tā jauki mīkstina bērna ādu, bet nepadara to eļļainu. Labi nomierina ādiņu, ja ir kādi kairinājumi. Un pats labākais – piemērota ikdienas lietošanai. Pluss arī par to, ka emulsija piemērota arī zīdaiņiem, līdz ar to abi mazie (dēliņam ir 9 mēneši) var vannoties vienlaikus!

EMOTOPIC Īpašs lipīdu atjaunojošs krēms sejai un ķermenim

IMG_6840

Ieteicams ļoti sausai, jutīgai ādai un atopiskā dermatīta gadījumā, kas ir pakļauta kairinājumam, mikrobojājumiem un apsārtumam, kā arī niezei un dedzināšanai. Bagātīga mīkstinošā formula atjauno ādas aizsargbarjeru, kas nodrošina tās pareizu darbību. Krēms nodrošina ilgstošu lipīdu un mitruma līmeņa atjaunošanu, samazinot ādas raupjumu un diskomforta sajūtu jau pēc pirmās lietošanas reizes. Produkts stimulē ādas atjaunošanos mikrobojājumu gadījumā, baro un reģenerē ādu, stiprinot dabisko hidrolipīdo barjeru. Aktīvās sastāvdaļas: kaņepju eļļa | rapšu eļļa | nātrija hialuronāts | Omega 3,6,9 taukskābes.

Un vēl viens foršs atklājums! Burvīgs krēms bērnu ādas kopšanai, sevišķi rudenī un ziemā, kad klāt sausāka ādiņa, sarkanie vaidziņi u.tml. problēmas. Tas, kas man šajā produktā patīk vislabāk – tā tekstūra! Krēms ir izcili viegls un maigs, tas VISPĀR nav taukains! Izmēģināju arī pati un arī vīrs – der visiem un patīk visiem! Meitiņai aktuāli ir sarkanie un vēja “aprautie” vaidziņi, kolīdz sākas pirmais aukstums. Šis krēms palīdz remdēt kairinājumu, noņem apsārtumu, atjauno ādas veselību un komfortu. Savukārt dēliņas šad tad vēl uzmetās kāds alerģisks kairinājums no ēdiena – sausāki pleķīši uz rociņām. Un arī te – krēmiņš palīdz uzreiz, samazina niezi un padara ādu atkal mīkstu! Super-proukts, ko vajag ikvienās mājās, kur aug bērni – noderēs! 🙂

Šie un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā, kā arī internetā, piemēram, www.internetaptieka.lv!

 


Viena doma par “Iepazīšanās ar PHARMACERIS E līniju sausai un jutīgai ādai, kas piemērota arī mazuļiem no pirmajām dzīves dienām!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s