Jaunums Pharmaceris H līnijā – līdzeklis, kas stimulē matu AUGŠANU!

IMG_6818

Par aptieku kosmētikas zīmolu Pharmaceris nestāstu pirmo reizi 🙂 Patiesībā – man jau mute sausa no stāstīšanas, jo viss, ko provēju nu tiešām patīk, pārsteidz un noder. Stāstu draudzenēm, viņas pārliecinās, stāstu sekotājām – viņas atbild ar to pašu! Kas mēģināts, tas pārsteidz un ļoti patīk. Šoreiz iepazīstos ar jaunumu Pharmaceris H līnijā, kas veltīta matu kopšanas produktiem – līdzekli matu augšanas stimulēšanai, izkrišanas novēršanai un profilaksei. Un atkal – ir vērts iepazīt!

Intensīvs matu augšanu stimulējošs līdzeklis H-STIMUFORTEN (150ml, ~20 Eur)

IMG_6813

Līdzeklis ar unikālu izejvielu kompleksu, kas paredzēts, lai palīdzētu novērst pastiprinātu matu zudumu un stimulētu jaunu matu augšanu. Komplekss iedarbojas uz mata sīpolu, uzlabo mikrocirkulāciju un šūnu apgādi ar skābekli, palēlinot matu novecošanās procesus, kā arī stimulē to dabisko augšanu un pagarina to dzīves ilgumu (anagēnā fāze). Līdzeklis stiprina matus, nogludina tos un piešķir, palielina apjomu. Ar formulu, kas darbojas 24 h! Aktīvās sastāvdaļas – dabiskais augšanas faktors un kofeīns.

Lietoju un – ir labi. Pirmkārt – šis matu serums/līdzeklis ir ļoti patīkams lietošanā. Tas iepildīts ērtā pudelē ar pumpīti un perfektu uzgali, ar kura palīdzību serumu viegli ieklāt matos vienmērīgi un tur, kur nepieciešams – uz galvas ādas. Tam ir samērā neitrāls, viegls aromāts, kas ir ĻOTI būtiski! Man ir bijusi pieredze ar tādiem matu augšanu stimulējošiem produktiem, kuru aromāts ir tāds, ka nevar saprast, vai var doties kaut kur ārpus mājas pēc lietošanas 🙂 Te – tādas problēmas atkrīt. Un trešais lielais pluss no manis par to, ka šis līdzeklis nav eļļains, taukains, tas nepadara matus netīrus, smagus, nesalipina tos. Tas iesūcas galvas ādā un kļūst nemanāms!

Par rezultātu. Saku uzreiz – šobrīd neesmu intensīvas matu izkrišanas problēmās, bet vispār ar to esmu saskārusies un ĻOTI labi zinu, ko tas nozīmē. Līdz ar to profilaktiski ik pa laikam lietoju produktus, kas palīdz matu saknes stiprināt. Un matu augšanas stimulēšana noteikti ir būtiska teju ikvienai – arī man ir gari matu, kurus gribas saglabāt skaistus, garus (vēl garākus), kuplus. Lai tik aug! 🙂 Šis līdzeklis no Pharmaceris man iepatikās ar savu lietošanas ērtumu un šķiet, ka jūtu arī rezultātu. To lietoju regulāri (katru otro matu mazgāšanas reizi, bet to var lietot katru dienu, pat 2x dienā!) ~ mēnesi. Papildus – dzeru arī uztura bagātinātāju/vitamīnus matiem. Tas viss kopā ir izteikti samazinājis matu apjomu, kas paliek ķemmē pēc matu ķemmēšanas. Un ir ĻOTI daudz jauno baby matiņu – to apstiprina arī friziere! Un – tas taču ir rezultāts, vai ne?

Starp citu, šis līdzeklis ir tikai daļa no Pharmaceris H līnijas, kas veltīta matu kopšanai, vairāk par to – Matu kopšanas produkti AUGŠANAS stimulēšanai no Pharmaceris – vai darbojas?

Šie un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā, kā arī internetā, piemēram, www.internetaptieka.lv!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s