Jaunumi manā vannas istabā – ar jūras spēku no THALGO!

IMG_7634

Franču kosmētikas zīmols THALGO radies jau 60. gados! Un tā veiksmes stāsta pamatā, spējā izdzīvot un turpināt attīstīties arī šodien, ir tieši jūras augu spēks – zīmola produktu pamatu pamats ir spēcīgas jūras augu (aļģu) sastāvdaļas. THALGO ir profesionālās kosmētikas zīmols un piedāvā ļoti plašu produktu klāstu. Palēnām iepazīstos, šoreiz – par diviem jaukiem atradumiem, kas būs manā vannas istabā uz palikšanu! 

EVEIL A LA MER želeja-eļļa make up noņemšanai un ādas attīrīšanai (125ml)

IMG_7635

Maigs, bet efektīvs attīrošais līdzeklis, kas paredzēts normālas un sausas ādas kopšanai. Tas transformējas no gēla par eļļu un tālāk par pieniņu, kas efektīvi noņem netīrumus un make up, pat ūdensnoturīgo make up! Līdzeklis papildus arī mitrina un baro ādu, mīkstina to, atjauno aizsargājošo lipīdu slāni, stiprina ādas struktūru.

BURVĪGS! Es mīlu oil-to-milk ādas attīrīšanas produktus un šis ir viens no tiem! Želeja, kas uz ādas kļūst par eļļu, bet saskaroties ar ūdeni – par pieniņu, padara katru ādas attīrīšanas reizi par baudu. Līdzeklis ir super- maigs pret ādu, bet attīra bez problēmām – noņem visu! Ar to droši var tīrīt arī ādu acu zonā, nekož acīs, izšķīdina skropstu tušu bez beršanas. Āda paliek izteikti mīksta, maiga un gluda. Pat šķiet, ka varētu iztikt bez krēma 🙂 Nu patīk man, tā, ka ļoti, ļoti!

SOURCE MARINE 24 stundu mitrinošs fluīds ādai ap acīm (15ml)

IMG_7638

Īpaši mitrinošs fluīds acu zonai, kas speciāli izstrādāts noguruma pazīmju mazināšanai, acu zonas mitrināšanai. Tas sniedz relaksāciju, dziļi mitrina, stimulē ādas dabiskos detoksifikācijas procesus. Ļauj ādai ap acīm atgūt veselīgu mirdzumu, elastību un gaišumu. Piemērots lietošanai kā no rītiem, tā vakaros.

Man šķiet – šis varētu būt ideāls pirmais acu krēms, tāpat – acu krēms, ja tev vēl nav sevišķu specifisku prasību (izteiktas novecošanās pazīmes u.tml.). Tas ļoti labi mitrina un izlīdzina ādu acu zonā. Mani uzrunāja ar vieglo un patīkamo tekstūru, praktiski nejūtamu, īpaši vieglu aromātu. Fluīdam piemīt izteikta spēja samazināt nogurumu, tamdēļ man vislabāk to patīk lietot tieši vakaros – pēc garās dienas uzklāju un pilnīgi jūtu, ka āda acu zonā atpūšas, atjaunojas un jūtas labi! Tā kļūst gluda, elastīga un veselīgi mirdzoša!

Šos un citus Thalgo produktus meklē u/v Stockmann un veikalos Debenhams!

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s