Koriģējošs un izlīdzinošs – JAUNAIS tonālais krēms no Pharmaceris F līnijas ādai ar nevēlamu APSĀRTUMU!

01E27306-1C2C-4584-8578-A8DAEE0DBDE3

Zīmols Pharmaceris attīstās un aug! Un par to liels prieks, jo līdz šim viss, kas no Pharmaceris iepazīts, ir patīkami pārsteidzis. Un vēl – šis aptieku kosmētikas zīmols ir īpašs ar to, ka piedāvā arī labus tonālos krēmus, kas sniedz ne vien vizuālu efektu, bet arī kopj ādu. Līdz šim F līnijā bija 2 tonālie krēmi – Intensīvi pārklājošs tonālais krēms ar ilgstošu noturību un SPF 20 un Matējošs tonālais krēms ar SPF 25. Tagad tiem pievienojies arī jaunais Koriģējošs, izlīdzinošs šķidrais tonālais krēms ar SPF 20 ādai ar paplašinātiem kapilāriem! 

Koriģējošs, izlīdzinošs šķidrais tonālais krēms ar SPF 20 ādai ar paplašinātiem kapilāriem

4CE5D0AA-D4C1-473B-AE89-0F43DAEC6762

Īpaši piemērots ādai ar apsārtumu un paaugstinātu jutību, lai izlīdzinātu ādas toni un noslēptu tādus defektus kā paplašināti kapilāri, zirnekļveida vēnas, pastāvīga vai regulāra eritēma, rozācija, nevienāda ādas tekstūra, pietūkums vai tumši loki. Stiprina kapilārus un padara ādu mazāk jutīgu pret kairinājumiem. Pateicoties minerālajam pigmentam, tas efektīvi maskē apsārtumu, redzamos kapilārus un eritēmu, bet Inno-tetrapeptide un Antileu-calm® sistēma stiprina asinsvadus un rada pret-apsārtuma efektu. Aktīvās sastāvdaļas – Inno-tetrapeptide / Antileu-calm® / Hialuronskābe / UVA/UVB filtri. Pieejams trīs toņos – 10 PORCELAIN; 20 NUDE; 30 OPAL.

Es izvēlējos toni 20 NUDE un tas man derēja uz visiem 100%! Vidēji gaišs, varētu būt piemērots vairākumam. Šim tonālajam krēmam ir laba tekstūra – ne par biezu, ne šķidru, tas labi klājas u izlīdzinās uz ādas. Nomaskē gan ādas toņa problēmas, gan izlīdzina tekstūru. Man derēja gan, lai samazinātu ādas apsārtumu un kuperozes pazīmes vaigu galos, gan, lai izlīdzinātu paplašinātās poras uz pieres un deguna. Arī noturība ir nevainojama, kopā ar pūderi bez problēmām nostaigāju visu dienu. Pluss no manis par to, ka šis tonālais krēms, lai gan nav matējošs, neliek ādai spīdēt. Un – tas ļauj ādai elpot, nenosprosto poras un nerada problēmas (lasi – izsitumus). Un, protams, vislielākais šī tonālā krēma pluss ir tajā, ka tas sniedz ne tikai vizuālo efektu, bet arī STIPRINA un KOPJ ādu! Tas stiprina asinsvadus un līdz ar to liek ādai kļūt spēcīgākai pašai par sevi, lai apsārtums mazinātos ne vien vizuāli, bet arī reāli! Ja nevēlams ādas apsārtums tev zināma lieta, noteikti iesaku izmēģināt!

Šis un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā!

 

 

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s