Perfekts “beauty sleep” ar Good Sleep no Lotos Pharma!

IMG_6858 (1)

Šoreiz – par MIEGU! Tev ar to nav problēmu? LAIMĪGĀ! 🙂 Man arī miegs ir labs draugs, bet reizēm… tas kaut kur nozūd. Un, jo sevišķi bieži tas atgadās tajos dzīves posmos, kad ir daudz pienākumu, darbu, skriešanas, atcerēšanās un… stresa.

Zinu, ko nozīmē garās naktis, kad pārgurums ir liels, miegs it kā nāk, bet… aizmigt nevar! Jo galvā bez 100 aitām no skaitīšanas ir vēl 101 dažāda doma. Parasti par to, kas nav padarīts, jāpadara nākamajā dienā, aiznākamajā nedēļā un nākošgad 🙂 Un tad nu man talkā nāk viens labs atklājums no pašmāju uztura bagātinātāju ražotājiem Lotos Pharma – Good Sleep!

Good Sleep Caps (30 kapsulas, 7.98Eur)

Good Sleep Caps sastāvā esošais melatonīns palīdz samazināt iemigšanai nepieciešamo laiku un atvieglot ar diennakts ritma izjaukšanu saistītās sajūtas. Pasiflora palīdz uzturēt psihisko relaksāciju un veselīgu miegu. Baldriāns veicina mentālo veselību, un apiņiem piemīt nomierinošs efekts.

Sastāvs 1 kapsulā:

melatonīns
pasifloras lakstu sausais ekstrakts
baldriāna sakņu standartizēts ekstrakts (
apiņu augļkopu sausais ekstrakts
Lietošana: ieteicams lietot iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā 20 min. pirms gulētiešanas.

Lietošanas ierobežojumi: paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām, grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā – pēc konsultācijas ar ārstu vai farmaceitu, bez ārsta konsultācijas nelietot kopā ar antidepresantiem un citiem miega un sedatīvajiem līdzekļiem.

Ko nu daudz – ir vienkārši labs, jo DARBOJAS! Vislabāk nemaz negaidīt, kad tiešām nevarēsi aizmigt, bet stresainākos periodos lietot katru vakaru, kādu brīdi pirms gulētiešanas. Man palīdz tikt vaļā no tām miljons domām un forši, mierīgi aizmigt, kā arī NOGULĒT visu nakti bez pamošanās, kurai atkal seko nevarēšana aizmigt. 🙂 Good sleep ir 2 varianti – kapsulas un sprejs. Būšu godīga – man patīk kapsulas, bet sprejs kaut kā ne tik ļoti. Pirmkārt, man kapsulu lietošana šķiet ērtāka, otrkārt – arī rezultāts no kapsulām efektīvāks. Bet – katram savs, tamdēļ vērts paprovēt abus, jo, piemēram, sprejs sola ātrāk iedrbību, jo to pūš zem mēles, kur tas fiksi vien uzsūcas un sāk savus nomierinošos darbus!

Atpūties cilvēks ir laimīgs, smaidīgs un skaists 🙂 Tamdēļ – guļam cieši un labi, tad arī varēsim paveikt daudz un vēl vairāk rīt, parīt un visas citas dienas! 🙂

Šo un citus Lotos Pharma labumus visizdevīgāk meklē www.avemed.lv

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s