Arī par SKAISTUMU – dabīgie un efektīvie SODASAN veļas mazgāšanas līdzekļi!

IMG_6643

Ilgus gadus esmu bijusi sintētisko veļas mazgāšanas līdzekļu patērētāja. Bet nu jau kādu laiku esmu pievērsusies izmēģinājumiem attiecībā uz dabīgajiem veļas mazgāšanas līdzekļiem. Kādēļ? Gaužām vienkārša un veca kā pasaule iemesla dēļ – ģimenē ir ienākuši bērni 🙂 Kopš meitiņas piedzimšanas, nu jau pirms 3 gadiem, gluži loģiski šķita arī sadzīves ķīmiju, tai skaitā veļas mazgāšanas līdzekļus, sākt izvēlēties tos, kas NAV ķīmiski 🙂 Un arī šajā ziemā dzimušais dēliņš šo vēlmi pastiprina vēl vairāk 🙂 jo nu negribas sākt radināt (lasi – pakļaut) pie ķīmijas jau no mazotnes… 

Sodasan veļas mazgājamo līdzekļu klāsts ir ļoti plašs, šī ir tikai maza daļa no visa! Ir visdažādākajām vajadzībām paredzēti līdzekļi, noteikti – ir, ko izvēlēties ikvienam! Mani uzrunā kvalitātes, dabiskuma un efektivitātes apvienojums ar ĻOTI sakarīgām cenām. Iepazinos, man patika, aicinu arī tevi – rūpējamies par savu drēbju skaistumu DABĪGI un VESELĪBAI droši!

SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS SAUDZĪGAI KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI (1,5l, 8.10Eur) un SODASAN LĪDZEKLIS SPORTA APĢĒRBU MAZGĀŠANAI (759ml, 8.95Eur)

IMG_6644

Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzeklis saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai piemērots visa veida krāsainiem apģērbiem, izņemot vilnu un zīdu, mazgāšanai veļas mašīnā visās temperatūrās, sākot no 30°C līdz 95°C. Līdzeklis īpaši ieteicams bērnu apģērbu mazgāšanai, kā arī cilvēkiem ar jutīgu ādu. Pietiek 20 mazgāšanas reizēm. Bez smaržas. Hipoalergēns. Ecocert un Certisys kontrole.

Ideāls! Bez aromāta un krāsvielām. Maigs, bet iedarbīgs – tiek galā ar veļas traipiem bez problēmām. Arī – ar bērnu apģērbu traipiem. No manas puses liels pluss par to, ka līdzeklis neatstāj nekādus nosēdumus, perfekti iztīra un padara veļu maigu, patīkamu. Nekairina bērnu ādu. Ja veļa ir ļoti netīra, ir kādi specifiski traipi, ņemu talkā Sodasan traipu tīrītāju vai balinātāju (skati zemāk!)

Sodasan Active Sport līdzeklis sporta apģērbu mazgāšanai paredzēts sporta un brīvā laika apģērba no dabīgām un jauktām auduma šķiedrām mazgāšanai. Tas īpaši piemērots mikrošķiedras audumiem un apģērbiem no membrānas (Gore-Tex, Sympatex), aizsargājot, rūpējoties, piešķirot apģērbam higiēnisku svaigumu. Nesatur optiskos balinātājus, mīkstinātājus. Piemērots mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā.

Interesants veļas mazgāšanas līdzeklis, ar kādu sastopos un iepazīstos pirmo reizi! Šis izrādījās varen noderīgs vīra darba apģērbu mazgāšanai (vīrs strādā ar būvniecību saistītā jomā), kas ir specifisku audumu un attiecīgi prasa īpašu kopšanu. Jā, labi izņem netīrumus, vienlaikus nebojājot apģērbu. Būs perfekts rudens un ziemas āra jaku mazgāšanai, arī visiem sporta un brīvā laika apģērbiem!

SODASAN LĪDZEKLIS VEĻAS MĪKSTINĀŠANAI, KOPŠANAI UN SMARŽAI (750ml, 4.60Eur)

IMG_6646

Dermatoloģiski testētais Sodasan līdzeklis veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai piemērots visa veida audumu kopšanai, mīkstināšanai. Līdzeklim pievienotas 100% dabīgas lavandas, rožu, magnolijas un ģerānijas ēteriskās eļļas, kas audumiem piešķir delikāti svaigu smaržu. Sastāvā esošie bio alveja un sojas lecitīns iekļūst auduma šķiedrās, rūpējoties par apģērbu. Ecocert un Ecogarantie kontrole.

Neliegšos – esmu veļas mīkstinātāju fane 🙂 Veļas mīkstinātājus un aromatizētājus lietoju pilnīgi katrā veļas mazgāšanas reizē, jo citādi man viss šis process šķiet nepilnīgs. Šis ir lielisks atklājums – aromāts, ko sniedz Sodasan veļas mīkstinātājs ir viegls, bet jūtams, ļoti svaigs un patīkams. PILNĪGI atšķirīgs no sintētiskajiem veļas mīkstinātājiem, kuru smaržu var just vēl pēc 3 mazgāšanas reizēm 🙂 Tagad saprotu tos, kuri saka – ja sāc lietot dabīgos veļas mīkstinātājus un aromatizētājus, vairs nevari, piemēram, pagulēt viesnīcas palagos, kas mazgāti ar sintētisko veļas mīkstinātāju, jo… vienkārši kož degunā! 🙂

SODASAN TRAIPU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI (200ml, 4.30Eur) un SODASAN BALINĀTĀJS UN TRAIPUS TĪROŠAIS SĀLS (500g, 4.80Eur)

IMG_6649

Sodasan traipu tīrīšanas līdzeklis veļai ir perfekti piemerots tādiem traipiem kā asinis, dubļi, zāle, piens, olas, augļi u.tml. grūti izmazgājamiem traipiem. Turklāt iedarbīgais līdzeklis piemērots jebkuriem noturīgas krāsas audumiem. Nav ieteicams smalkiem, delikātiem audumiem. Nesatur enzīmus, ĢMO. Hipoalergēns. CO2 neitrāls. Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas. Ecocert sertificēts.

Labs! Pārbaudīts ne reizi vien uz bērnu drēbēm, kur klasiskie traipi (ēdieni, zāle, dubļi u.tml.) ir biežs viesis! 🙂 Darbojas! Protams, nesaku, ka iztīrīs pilnīgi jebko par 100%, bet ar lielo vairumu galā tiek gan! Pluss no manis par foršo uzgali/birstīti, ar kuru līdzekli var labi iestrādāt audumā/traipā. Tad kādu brīdi pagaidu un lieku drēbi veļas mašīna, tālāk mazgāju kā parasti. Šādu noteikti vērts turēt plauktā!

Sodasan Oxygen Bleach balinātājs un traipus tīrošais sāls izmazgā grūti iztīrāmus traipus un saglabā apģērba baltumu. Nesatur enzīmus, ĢMO, nav testēts uz dzīvniekiem. Piemērots baltiem un noturīgas krāsas audumiem, apģērbiem. Ecocert kontrole.

Man šķita ļoti līdzīgs iepriekš aplūkotajam traipu tīrīšanas līdzeklim, vien šim ir arī balinošā funkcija, tas ideāls baltām drēbēm. Es to reizēm arī nedaudz pievienoju, kad vienkārši mazgāju balto veļu, tas palīdz saglabāt smuku baltumu, neļauj drēbēm palikt pelēcīgām vai dzeltenīgām!

Kopumā varu teikt, ka SODASAN veļas mazgāšanas līdzekļi man ir patīkams atklājums. Tie lauž stereotipus par to, ka dabīgie veļas mazgāšanas līdzekļi efektivitātes ziņā nevar sacensties ar sintētiskajiem. Nevajag klausīties, vajag izmēģināt 🙂

Šos un citus SODASAN līdzekļus meklē veikalos Biotēka un www.bio.lv

 


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s