Saki NĒ pigmentācijas plankumiem ar Pharmaceris W līniju!

IMG_3886

Lielāki vai mazāki pigmenta plankumiņi pēc vasaras sezonas ir daudzām no mums. Ādas toni tā vien prasās padarīt vienmērīgāku, vai ne? 🙂 Ja tas ir par tevi – iepazīsties ar Pharmaceris W līnijas produktiem! Un NOTEIKTI iepazīsties, ja zini, kas ir jau lielāki pigmentācijas plankumi, kas radušies, piemēram, grūtniecības laikā, no pārlieku lielas saules baudīšanas, pēc medikamentu lietošanas u.tml.! 

Pharmaceris W līnija

Pharmaceris W līnija radīta ādai ar pigmentācijas plankumiem un hiperpigmentāciju. Produkti mazina ādas hiperpigmentāciju, kas veidojusies saules ietekmē vai pēc hormonālām izmaiņām (senīlais un saules lentigo, vasarasraibumi, melazma, sekundārās pigmentācijas izmaiņas – t.sk. pēc aknes hiperpigmentācija). Pateicoties trīskāršas iedarbības balinošajam kompleksam, kas bloķē melanīna sintēzi trīs līmeņos, Pharmaceris W produkti efektīvi balina un samazina pigmentācijas plankumus, nodrošinot vienmērīgu ādas toni. SPF 50+ filtri nodrošina augstu saules aizsardzības līmeni, lai novērstu jaunu pigmenta plankumu veidošanos. Produkti piemēroti arī jutīgai ādai.

Līnijā ietilpst 2 produkti ādas ikdienas kopšanai – dienas un nakts krēmi, kas radīti ne vien, lai atjaunotu ādas vienmērīgo toni, bet arī, lai pasargātu ādu no pigmentācijas problēmu atgriešanās.

Es iepazios ar tiem abiem un varu teikt – ir labi! Ja seko blogam, zini, ka man pigmentācijas plankumu problēma nav sveša. Kopš pirmās grūtniecības ar šo lietu esmu tuvu pazīstama. Pigmenta plankums uz pieres uzmetās meitiņu gaidot un tagad ir mans “sabiedrotais” ik pavasari un vasaru nu jau 3 gadus 🙂 Gaidot dēļiņu bija klusa cerība – nu varbūt tas pleķis pazudīs, varbūt hormoni kaut kā sastāsies vietās? HA! Nekā! Dēliņš piedzima janvārī un jau aprīlī ar pirmajiem saules stariem mans pleķis ir atpakaļ uz pieres ne saukst, ne gaidīts! 🙂 Zinu, ka pats svarīgākais man ir augsta saules aizsardzība vasaras periodā – tas ļauj izvairīties no tā, ka pleķis ir super-intensīvs. Un – laba balinoša sejas krēma lietošana rudens periodā – lai pleķi uz ziemu dabūtu maksimāli bālu. Tad nu lūk – Pharmaceris W līnija piedāvā to, ko meklēju!

ALBUCIN Trīskāršas iedarbības ādu balinošs dienas krēms ar SPF50

IMG_3889

Krēms bloķē melanīna sintēzi trīs līmeņos un efektīvi samazina pigmentācijas problēmas. Bioaktīvais C vitamīns palīdz nostiprināt depigmentācijas efektu, E vitamīns kā fizioloģisks antioksidants pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās. SPF 50 filtri nodrošina ādas aizsardzību. Āda atgūst veselīgu izskatu un vienmērīgu sejas ādas toni. Aktīvās sastāvdaļas: Vitamīns C un E | trīskāršas darbības balinošs komplekss | UVA un UVB filtri.

No manas puses pluss par to, ka šis krēms darbojas vairākos līmeņos – tas ir gan labs saules aizsargkrēms ar SPF50, gan vienlaikus bloķē melanīna sintēzi ādā, neļaujot pigmentācijas plankumiem turpināt attīstīties + tos, kas jau ir, arī balina! Krēmam ir burvīga, viegla konsistence, tas fiksi iesūcas ādā, jauki mitrina, padara ādu maigu un gludu. Neliek tai spīdēt – der arī manai kombinētajai ādai! Tam ir jauks aromāts. Iepakojums gan pamazs – vien 30ml – bet krēms labi klājas un pietiek ar nelielu daudzumu.

Par iedarbību – lietoju šo krēmu jau no vasaras nogales. Protams, nevaru teikt, ka mans pigmenta plankums uz pieres ir pazudis, bet ir sajūta, ka šie produkti palīdz. Pleķis paliek bālāks, pamazām, taču redzami. Jauki, ka šis krēms arī aizsargā ādu rudens saulainajās dienās. Turpinot to lietot, pasargāšu ādu arī vēlāk, ziemas sezonā, jo nav jau noslēpums, ka saules stari mūs ietekmē arī tad 🙂 UN tas noteikti varētu būt burvīgs nākamajā pavasarī, gad saule atkal būs īpaši spēcīga un ir ĻOTI būtiski ādu pasargāt jau laikus!

ALBUCIN-Intensive Intensīvs ādu balinošs nakts krēms

IMG_3888

Ieteicams ikdienas kopšanai uz nakti ādai ar pigmentācijas plankumiem vai ādas hiperpigmentācijas riska gadījumā gan ādai, kas jutīga uz saules iedarbību, gan grūtniecības laikā, gan, piemēram, pēc kādu medikamentu kursa iziešanas. Trīskārši balinošais komplekss padara gaišāku sejas krāsu, efektīvi mazina pigmentācijas plankumus, bloķējot melanīna sintēzi vairākos līmeņos. Balinošo efektu uztur papaīns, kas paātrina plankuma ārējo ādas slāņu nolobīšanos un veicina balinošo sastāvdaļu un vitamīnu nokļūšanu dziļākos ādas slāņos. Aktīvās sastāvdaļas: Vitamīns C un E | trīskāršas darbības balinošs komplekss | papaīns.

Pēc idejas līdzīgs dienas krēmam, bet bez SPF. Jauki, ka paātrina ādas nomaiņu, līdz ar to – liek fiksāk nolobīties pigmenta plankumam. Pēc konsistences, lietošanas sajūtām, ērtuma šis krēms ir līdzīgs dienas krēmam. Arī aromāts tas pats. Man ļoti patīk! Un, kā jau minēju – lietojot abus šos produktus jau ~ 1.5 mēnešus, jūtu pirmos rezultātus. 🙂 Izskatās, ka Ziemassvētkus sagaidīšu atkal ar vienmērīgu sejas krāsu! 🙂

Šis un citi Pharmaceris produkti nopērkami labākajās aptiekās visā Latvijā!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s